برگزیده های پرشین تولز

خودتان از چین خرید کنید | افتتاح حساب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
سلام خدمت همه ی کاربران عزیز پرشین تولز ؛

****به دلیل تحریم های سال 2015 علی اکسپرس و سایت های مشابه؛ این سرویس دیگر ارائه نمی شود*****

واسطه گری و دلالی در زمینه خرید از وب سایت های چینی ( مانند علی اکپرس ، پانداویل ، یوی بای ، تاینی دیل ، ای فور چاینا و ... ) در پرشین تولز و در سایت های دیگر به وفور دیده می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید چرا تعداد این افراد که از چین خرید شما را انجام می دهند از آنهایی که از آمریکا ( مانند ای بی و آمازون ) سفارش می دهند بسیار بیشتر است. خرید از چین با افتتاح حساب و بدون واسطه و با ارسال مستقیم به ایران مهیا است و شما می توانید با افتتاح یک حساب بین المللی ، بدون هیچ واسطه ای ، مستقیما کالای خود را از فروشگاه اینترنتی چینی سفارش داده و آن را در ایران و درب منزل تحویل بگیرید.

ما برایتان در ازای دریافت کارمزدی اندک یک حساب بین المللی ایجاد می کنیم که با اطمینان و امنیت بالا می توانید مانند بسیاری از افراد ، خریدهای خود را مستقیما از چین انجام دهید و دیگر نیازی نیست هزینه های بالایی را به واسطه ها جهت خرید از چین بپردازید.

مستقیما از چین خرید کنید : شما با این حساب بین المللی مطمئن و آموزش هایی که در اختیارتان قرار می گیرد می توانید مستقیما از فروشگاه های معتبر چینی خرید کنید و بسته را در ایران و درب منزل تحویل بگیرید.
حساب به نام خودتان است : حساب به نام شخص خودتان و با اطلاعات شخصی شما افتتاح می گردد.
حساب قابل شارژ است : حساب به راحتی از ایران و از طریق افراد و مراکز معتبر که چندین نمونه موقع خرید خدمتتان معرفی می شود ، بدون کارمزد و فقط با پرداخت هزینه دلار قابل شارژ است.
امکان دریافت حقوق و یا پورسانت از سایت های کسب در آمد : شما می توانید از سایت های کسب درآمد به راحتی حقوق دریافتی خود را بدون کارمزد و در حساب شخصی خودتان تحویل بگیرید و یا آن را به ریال تبدیل کنید و یا از آن در حساب بین المللی خود استفاده کنید.
و ... .

نکته : شما با استفاده از این حساب بین المللی فقط می توانید خرید را از سایت های چینی ( مانند علی اکپرس ، پانداویل ، یوی بای ، تاینی دیل ، ای فور چاینا و ... ) انجام دهید و برای خرید از سایت های آمریکایی و انگلیسی ( مانند ای بی و آمازون ) باید از حساب های دیگر استفاده کنید و همیطور آشنایی در خارج از کشور برای دریافت و سپس ارسال دوباره بسته به ایران داشته باشید که در این زمینه استفاده از واسطه های معتبر پیشنهاد می شود.

نمونه پرداخت موفق انجام شده در علی اکسپرس :

aliexpress-payment-jpg.659714

aliexpress-jpg.635334

هزینه ساخت حساب بین المللی + آموزش های لازم + پشتیبانی تلفنی و آنلاین : 40 هزار تومان
( قابل توجه که یکی از فروشنده های پی تی ، همین خدمات را با هزینه 70 هزار تومان انجام می دهد )
** این هزینه صرفا در جهت آموزش ها ، پشتیبانی ها و زمانی که برای دوستان صرف می شه گرفته می شه و به خودی خود ؛ ساخت این حساب هزینه ای نداره **
روش های پرداخت :

1. کارت به کارت توسط کارت های عضو شتاب
2. واریز مستقیم به شماره حساب ما
3. پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانک پارسیان

فایل های ضمیمه

• aliexpress.jpg
    aliexpress.jpg
    111.2 KB · نمایش ها: 3,137
  • AliExpress Payment.jpg
    AliExpress Payment.jpg
    111.8 KB · نمایش ها: 2,230
Last edited:

djfarzad

Registered User
لایک‌ها
52
این حساب، حساب باکی هست؟
ینی افراد ویگه هم میتونن از خارج از کشور یا داخل کشور، پول به این حساب واریز کنند؟؟

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
این حساب، حساب باکی هست؟
ینی افراد ویگه هم میتونن از خارج از کشور یا داخل کشور، پول به این حساب واریز کنند؟؟
خیر ، حساب های بانکی اینطوری ایران تحریم هست.
این حساب برای خرید از فروشگاه های چینی و دریافت حقوق وب سایت های کسب درآمد و پاپ آپ و ... مناسب است.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
واسطه ها رو حذف کنید و با هزینه بسیار کمتر و مطمئن تر از انواع فروشگاه های اینترنتی چینی خرید کنید.

کاربران با سابقه و فروشنده های معتبر : پرداخت هزینه بعد از تحویل
کاربران Registered User : نصف قبل و نصف بعد از تحویل
کاربران تازه وارد : پرداخت کل هزینه قبل از تحویل و در ابتدا

desiner_web

Registered User
لایک‌ها
97
با تشکر بابت آموزش شما امیدوارم در توسعه مسائل مالی و اقتصادی کشور مفید واقع و سودمندترین روش با توجه به روش های دیگر باشد .
موفقیت در آرزوها نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد .

ali.dante

Registered User
لایک‌ها
137
اقا فرزاد از دوستان خلاق و کاربلد هستن تایید میشن نا فرم:D

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
با تشکر بابت آموزش شما امیدوارم در توسعه مسائل مالی و اقتصادی کشور مفید واقع و سودمندترین روش با توجه به روش های دیگر باشد .
موفقیت در آرزوها نسبت مستقیم با قدرت اراده ما دارد .
ممنون عزیز. موفق باشی.
اقا فرزاد از دوستان خلاق و کاربلد هستن تایید میشن نا فرم:D
قربون علی آقا ;)
موفق باشی.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
قابل توجه دوستان که علاوه بر ساخت حساب بین المللی برای دوستان که بدون واسطه کار کنند ؛ برای دوستانی که می خواهند تست کنند و یا یکبار خرید دارند ؛ خرید از سایت های چینی انجام می شود و کارمزد اینکار 5 درصد قیمت محصول می باشد که کمترین کارمزد برای این کار به حساب می آید.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
فقط و فقط تا امشب :
تخفیف ویژه 10 % برای خریداران حساب بین المللی
09367316024

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
با خرید مستقیم و بدون واسطه هزینه ها را کم کنید و با اطمینان و سرعت بیشتر سفارش دهید ...
همین حالا اکانت بین المللی خود را برای خرید از سایت های چینی سفارش دهید.
پرداخت بعد از تحویل حساب.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

ERUnique

Registered User
لایک‌ها
113
دوستان من توسط ایشون حساب بین المللی باز کردم واقعا هیچ چیزی نمیدونستم در مورد حساب بین المللی و خرید اینترنتی از سایت های خارجی که کجا برم واقعا اطلاعاتم صفر بود ایشون واقعا اطلاعات شما رو از 0 به 100 میرسونه انسان فوق العاده صبور و با شخصیت و پیگیر کارها که حتی از کجا حساب کاربریت رو شارژ کن حتی وقتی همه چیز اوکی باشه و خواستی کالایی رو بخری از ابتدا تا انتها به شما آموزش میده که چه طور خرید کنید و از همه مهتر 100 % قابل اعتماد حتی در واگذاری پسورد ایمیل ومشخصات خودتون که بعدا بدون هیچ دردسری عوض میکنید من که باز کردم حساب بین المللی رو راضی بودم کالا رو به راحتی با قیمت چندین برابر کمتر از سایت های فوق که ایشون ذکر کردند خریداری میکنم توضیه میکنم شما هم یک حساب حتما باز کنید چون واقعا لازم میشه بازم ممنون از فرزاد شهاب عزیز که ایشون با این که چندین بار اطلاعات رو قبول نکرد سایت باز از اول همه کار ها رو انجام داد.
نکات مهم آموزش آقای فرزاد شهاب :
1 - باز کردن حساب بین المللی
2 - معرفی سایت هایی که میتونید ازشون خرید کنید
3. چطور حساب کاربری خودتون رو به دلار شارژ کنید و معرفی افراد واقعا قابل اعتماد
4 . آموزش خرید از سایت های گفته شده توسط ایشون از ابتدا تا انتها
فکر نمیکنم دیگه حرفی باشه موفق باشید

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
دوستان من توسط ایشون حساب بین المللی باز کردم واقعا هیچ چیزی نمیدونستم در مورد حساب بین المللی و خرید اینترنتی از سایت های خارجی که کجا برم واقعا اطلاعاتم صفر بود ایشون واقعا اطلاعات شما رو از 0 به 100 میرسونه انسان فوق العاده صبور و با شخصیت و پیگیر کارها که حتی از کجا حساب کاربریت رو شارژ کن حتی وقتی همه چیز اوکی باشه و خواستی کالایی رو بخری از ابتدا تا انتها به شما آموزش میده که چه طور خرید کنید و از همه مهتر 100 % قابل اعتماد حتی در واگذاری پسورد ایمیل ومشخصات خودتون که بعدا بدون هیچ دردسری عوض میکنید من که باز کردم حساب بین المللی رو راضی بودم کالا رو به راحتی با قیمت چندین برابر کمتر از سایت های فوق که ایشون ذکر کردند خریداری میکنم توضیه میکنم شما هم یک حساب حتما باز کنید چون واقعا لازم میشه بازم ممنون از فرزاد شهاب عزیز که ایشون با این که چندین بار اطلاعات رو قبول نکرد سایت باز از اول همه کار ها رو انجام داد.
نکات مهم آموزش آقای فرزاد شهاب :
1 - باز کردن حساب بین المللی
2 - معرفی سایت هایی که میتونید ازشون خرید کنید
3. چطور حساب کاربری خودتون رو به دلار شارژ کنید و معرفی افراد واقعا قابل اعتماد
4 . آموزش خرید از سایت های گفته شده توسط ایشون از ابتدا تا انتها
فکر نمیکنم دیگه حرفی باشه موفق باشید
از این دوست عزیز بسیار ممنونم. شرمنده کردن.
خریداری بسیار عزیز ، خوش قول ، خوش حساب و با شخصیت. از همکاری با ایشون خوشنود شدم و ایشالا که این حساب براشون برکت و خوبی بیاره.

با تشکر
فرزاد

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
هزینه ی شارژ این حساب‌چقدر هست؟؟
هزینه نداره. فقط قیمت روز دلار رو پرداخت می کنی و دلار می ریزی.
البته دلار الکترونیکی از دلار نقد گرون تره. اما زیاد فرقی نداره.
مثلا امروز دلار نقد : 3200
دلار الکترونیکی : 3270
70 تومان گرون تر. زیاد فرقی نداره و اصلا به چشم نمیاد ، خیلی کمه. هزینه ای بابت شارژ لازم نیست بدید.
فروشنده های زیادی هستند در همین پرشین تولز و ... . خودمون هم چند نفر معتبر معرفی می کنیم.

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
هزینه نداره. فقط قیمت روز دلار رو پرداخت می کنی و دلار می ریزی.
البته دلار الکترونیکی از دلار نقد گرون تره. اما زیاد فرقی نداره.
مثلا امروز دلار نقد : 2200
دلار الکترونیکی : 2270
70 تومان گرون تر. زیاد فرقی نداره و اصلا به چشم نمیاد ، خیلی کمه. هزینه ای بابت شارژ لازم نیست بدید.
فروشنده های زیادی هستند در همین پرشین تولز و ... . خودمون هم چند نفر معتبر معرفی می کنیم.
2200 یا 3200 ؟!

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
بعد مثلا این علی اکسپرس مطمئنه؟
سلام ؛

بله ، مشکلی نیست. هزینه به فروشنده وقتی پرداخت می شه که بسته صحیح و سالم به دست شما برسه. اگه محصول نرسه یا سالم نباشه و ... ، پول تمام و کمال برگشت می خوره. اما نگران نباشید ، فروشنده ها مطمئن هستن و مشکلی پیش نمیاد.

موفق باشید
فرزاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا