برگزیده های پرشین تولز

خودتون قضاوت کنید!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از مدیران و کاربران محترم تقاضا دارم,خودشون در مورد این عکس قضاوت کنند و بگن چه تصمیمی میشه برای همچین کاربر گستاخی گرفت.
در حالی که من به صاحب آواتور ایشون توهین کردم ایشون با کمال وقاحت من و پدرم رو مورد اهانت شدید قرار دادن ,اینم لینکش:http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2192232&postcount=7
اینم عکسش:
2_33.jpg

Last edited:

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,653
گستاخ تو هستی، که شبا بیداری!!!!

اوشون خیلی هم کارشون درستِ..حالا هی جو رو بریز بهم...:دی

در ضمن هیچ عکسی هم پیوست نشده! دقت کن!

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکس اضافه شد ولی لینک کار نمی کنه چون تاپیکش پاک شد به خاطر حرف نا مربوطه ایشون.
من میگم این کاربر رو بن کنید تا عبرتی باشه برای دیگران.ضمنا ایشون جزو اون کاربرانی هست که در اعتصابن و دارن با پی تی می جنگن.

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
باز خوبه من گستاخم ،

قبلا هم يه بار گفتم يه بنده خدايي يكي دو سال پيش تو فروم يكي از دوستام اغتشاش ايجاد ميكرد ، چون رفيقم باباش وكيل بود ، با پيگيري هاي زياد تونست اون طرف رو گير بندازه .

حالا من اگر جاي مديراي پرشين تولز بودم ، تا وقتي تو رو تو تلوزيون تحت عنوان مضلين 5 نميديدم بيخيالت نميشدم :lol:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
اگر انتظار دارید کاربران در این باره قضاوت کنن بهتره از حرفی که خودتون زدید هم یه عکس قرار بدید.
همون طور که شما دوست ندارید به عزیزانتون توهین بشه ایشون هم لابد به اون شخص علاقه داره که عکسش رو به عنوان آواتور قرار داده و اگر به اون شخص توهین بشه ناراحت میشه.

از مدیران و کاربران محترم تقاضا دارم,خودشون در مورد این عکس قضاوت کنند و بگن چه تصمیمی میشه برای همچین کاربر گستاخی گرفت.
در حالی که من به صاحب آواتور ایشون توهین کردم ایشون با کمال وقاحت من و پدرم رو مورد اهانت شدید قرار دادن ,اینم لینکش:http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2192232&postcount=7
اینم عکسش:
2_33.jpg

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خود مدیرها میدونن اونی که عکس میذاره کیه,یعنی می فهمن منم یا یک یوزره دیگه.و بهتره به فکر خودت باشی!

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر انتظار دارید کاربران در این باره قضاوت کنن بهتره از حرفی که خودتون زدید هم یه عکس قرار بدید.
همون طور که شما دوست ندارید به عزیزانتون توهین بشه ایشون هم لابد به اون شخص علاقه داره که عکسش رو به عنوان آواتور قرار داده و اگر به اون شخص توهین بشه ناراحت میشه.

متاسفانه اون تاپیک پاک شد به خاطر حرفای ایشون.
در ثانی میخوای بگی بازیگر سریال لاست از پدر آدم مهمتره؟!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
متاسفانه اون تاپیک پاک شد به خاطر حرفای ایشون.
در ثانی میخوای بگی بازیگر سریال لاست از پدر آدم مهمتره؟!

ايشون علاوه بر اينكه بازيگر هستن يكي از نزديكان بنده نيز به شمار ميان كه شما به ايشون توهين كرديد . هر دو فحش هم شما اول داديد .

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دروغ بسه!
بن کنید این کاربر رو.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
سلام

خوب بازگشت عزیز...من مشغول انجام یه کاری بودم که گفتم یه ریفرش کنم ببینم اینجا چه خبره!

این کاری که دارم میکنم تا 10 دقیقه دیگه نتیجه اش معلوم میشه..

اگه نتیجه اش بد بود..خوب من اعصابم خورد میشه چون زحمتام بر باد رفته.....پس برای کاهش ناراحتیم، تو رو برای همیشه بن میکنم!
اگرم نتیجه اش خوب بشه..خوب من خوشحال میشم که دارم نتیجه کارم رو میبینم....پس برای اینکه شادیم رو با بقیه بچه ها تقسیم کنم، تو رو برای همیشه بن میکنم!

پس یه 10 دقیقه تا حداکثر یه ربع صبر کن تا ببینیم چی میشه..

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بهتره مدیران به جای اینکه زرت وزرت بیان کاربرای جدید رو حتی اونایی که یک پست هم در انجمن ندادن! رو بن کنند و فقط از روی حدس و گمان عمل کنند بیان جلوی این کاربرای فعال یا قدیمی رو بگیرن.
اگر این پست رو یه کاربر جدید داده بود تا حالا صد دفه بن شده بود ولی ...

bazgasht

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

خوب بازگشت عزیز...من مشغول انجام یه کاری بودم که گفتم یه ریفرش کنم ببینم اینجا چه خبره!

این کاری که دارم میکنم تا 10 دقیقه دیگه نتیجه اش معلوم میشه..

اگه نتیجه اش بد بود..خوب من اعصابم خورد میشه چون زحمتام بر باد رفته.....پس برای کاهش ناراحتیم، تو رو برای همیشه بن میکنم!
اگرم نتیجه اش خوب بشه..خوب من خوشحال میشم که دارم نتیجه کارم رو میبینم....پس برای اینکه شادیم رو با بقیه بچه ها تقسیم کنم، تو رو برای همیشه بن میکنم!

پس یه 10 دقیقه تا حداکثر یه ربع صبر کن تا ببینیم چی میشه..

من تا زمانی که خطایی مرتکب نشدم حق نداری منو بن کنی.
حالا مثلا داری چیکار می کنی؟میخوای ip منو بن کنی؟من از *** هم استفاده می کنم یکی دو تا هم نیست.
ولی کاری به اون ندارم فقط دیگه تو این فروم نمیام.والسلام
حالا ببینیم کی باز میاد عکس میذاره!

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585
آدم چقدر رو می تونه داشته باشه که با وجود اعتراف به گذاشتن عکس های نا بهنجار (از قول خودش !) ، میاد اینجا به خاطر یه توهین ، تقاضای بن شدن یه کاربر با سابقه رو داره .
در کل خداوند شفا بده انشاءالله !

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خوب یه ذره اون کار طول کشید و هنوز هم نتیجه اش معلوم نشده..

به هر حال دسترسیتون محدود شد

خوشحال میشم دیگه آی دی نسازین...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا