برگزیده های پرشین تولز

خوش تیپ بودن یا خوش قیافه بودن؟

KaBuTaR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نظره من پسر باید مردونه باشه
یه قیافه ی خوب که حالا همه چیزه آدم نرمال باشه + تیپ شیک و اسپرت
تا یه سنی حدوده 27 اینا فشن باشه ولی نه فشنه جلف فشنه اسپرت
و اینکه به هیکلش برسه

پسرایی که خیلی خوشکلند ممکنه زیاد هم دوست دختر داشته باشند ولی من دیدم اکثرا ببو هستند و دختر فنچا باهاشون دوست میشن و ازین شلوار فاق کوتاها میکنند چیه ؟
دخترای باکلا و اصیل اصلا روی این تیپا حساب نمیکنند

یا این پسرا جلفا که شلوار بنفش میپوشه با یه چیزه دیگه اینا دخترای دک و درست باهاشون نمیمونن

ولی یه پسر با قیافه ی متعادل و تیپ شیک اسپرت دخترای خوش استیل هم باهاشونه

در مورد دختر برا من اول قیافه مهم بعد اخلاق بعد هیکل
دخترای نازی که چهر های معصومی دارن حالا بخاد چادری باشه مانتویی بی حجاب باشه دخترای باوفاییند
مثله مثلا دختره هست تو به نامه عشق پالرمو . قیافه خوب . ناز و معصومی داره

اگر برا ازدواج باشه قیافه و اخلاق و یه هیکل متوسط خوب و کلاس

ولی برا دوستی و ... قیافه و هیکل

ولی برا مرد همیشه اول قد و هیکل بوده و یه چهره متوسط رو به خوب

ممنون*/.یاحق*/.=+

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
جی اف من چادریه. من بهش میگم باید مانتویی باشی بهم میگه بی غیرت :(

جالبه ..... ماله من مانتویی بود ، بهش گفتم چادر بپوشه بهم نگفت با غیرت

گفت چادر گرونه

با تشکر ( البته نه اینکه متعصب باشم .... گفتم عرف جامعه و قواعدش رو رعایت کنه ، یعنی اگه رفتی جنگل باید زبون حیوانات رو بلد باشی .....با حقیقت نمیشه رفتار کرد و جواب گرفت ؛ باید مثلا بگی پیشته تا گربه بره نه اینکه بگی برو ....یا مثلا سگ دونبالت کرد بدوی طرفش نه اینکه در بری ..... خلاصه هر چی یه لمی داره .... حقیقت قاعده نیست ، تو جنگل ! خلاصه سازنده ی غرایز جای حق ننشسته بوده )

Last edited:

behnam_roli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه خوشگل خوب نیست!

من خودم شاهدم که بچه خوشکلا تو دوران مدرسه همش مورد انگشت واقع میشدن!:eek:

mostafa a

Registered User
لایک‌ها
183
هر دو به مقدار لازم.:دی

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کاش میفهمیدید چادر و حجاب و این چیزا ملاک نیس واسه عدم خیانت و این حرفا.

توی اون چند سالی که اطراف حرم سوهان فروشی میکردم چقدر دیدم زن های محجبه ای رو که ظاهرشون خیلی با ایمان و موجه نشون میداد اما هرروز فروشنده ها مخ یه تعدادیشون رو میزدن و برای امر خیر به انبار پشت مغازه یا به منزل مجردی میبردن و صفا. و اگر بدونید اکثر این خانم ها متاهل بودن شاید شاخ در بیارید. پس همون بهتر ندونید و باز هم فکر کنید کسی که حجاب داره سالم هست و هرکی که بدحجابه بی بند و باره :)
منم با منصور موافقم! چادر که ملاک نیست ! پس این همه ادمهایی که مانتو می پوشن مورد دارن ؟
به قول شاعر تن ادمی شریف است به جان ادمیت نه همین لباس زیباست نشان ادمیت

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
میبینم که کاملا از بحث مورد نظر دور شدید همشم فقط به خاطر این اقا مسعوده البته این اقا منصور هم که ماشالا کم نمیاره! این حرفا به کنار...قبول کنید خوش تیپ بودن و شیک گشتن شخصیت میاره البته یه شخصیت ظاهری..مردم هم به همین ظواهر نگاه میکنند..به قول یکیتون خوشکلی هم دردسر داره...البته با کمی از این خوشکلی موافقم..ولی در کل ادم باید اتیکت داشته باشه که اونم با خوب لباس پوشیدن به دست میاد..
در مورد اون بحث انحرافیتون هم باید بگم که با منصور موافقم...خودم از نزدیک دیدم که دوستم که چادری و از خانواده مومنی بود چه کارا که نکرد البته بدون اطلاع خانواده...قابل توجه منصور خان همین دوستم تو شهر باحال شما چه کارا که نکرده!!!!:cool:
با این حرف juju هم موافقم که ولی واقعیت اینه که شما به خودت بقبولونی که لابه لای هر قشر ادمی همه جور ادمی پیدا میشه .

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
میبینم که کاملا از بحث مورد نظر دور شدید همشم فقط به خاطر این اقا مسعوده البته این اقا منصور هم که ماشالا کم نمیاره! این حرفا به کنار...قبول کنید خوش تیپ بودن و شیک گشتن شخصیت میاره البته یه شخصیت ظاهری..مردم هم به همین ظواهر نگاه میکنند..به قول یکیتون خوشکلی هم دردسر داره...البته با کمی از این خوشکلی موافقم..ولی در کل ادم باید اتیکت داشته باشه که اونم با خوب لباس پوشیدن به دست میاد..
در مورد اون بحث انحرافیتون هم باید بگم که با منصور موافقم...خودم از نزدیک دیدم که دوستم که چادری و از خانواده مومنی بود چه کارا که نکرد البته بدون اطلاع خانواده...قابل توجه منصور خان همین دوستم تو شهر باحال شما چه کارا که نکرده!!!!:cool:
با این حرف juju هم موافقم که ولی واقعیت اینه که شما به خودت بقبولونی که لابه لای هر قشر ادمی همه جور ادمی پیدا میشه .

:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

المومنون مظلومین فی کل ایام ---- مومنان همیشه مظلوم واقع میشوند

ببین چه تهمت ها به ما نزدن :hmm:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
فرق خوشتیپ بودن با خوش قیافه بودن چیه؟

خوش تیپ بودن شامل خوش لباس بودن و تا حدی اندام مناسب هست اما خوش قیافه بودن به اجزای صورت و تناسب اونها اطلاق میشه ( لغت نامه دهخدا )

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
خوش تیپ بودن شامل خوش لباس بودن و تا حدی اندام مناسب هست اما خوش قیافه بودن به اجزای صورت و تناسب اونها اطلاق میشه ( لغت نامه دهخدا )

خوب پس به نظر من قیافه معمولی داشتن و خوش تیپ بودن بهتر از خوش قیافه بودن و بدتیپ بودن(بد لباس بودن و اندام زشت)داشتنه

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا الان بیشترتون توافق دارید رو خوش تیپی....ولی خودتونو گول نزنید همتون پاش که برسه هم خوش قیافه میخواین و هم خوش تیپ و به قول بعضی از دوستان هم خوش هیکل ...
ما که بخیل نیستیم نوش جوووونتون:rolleyes:

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

المومنون مظلومین فی کل ایام ---- مومنان همیشه مظلوم واقع میشوند

ببین چه تهمت ها به ما نزدن :hmm:
این عمو مثود مارو اذیت نکنین تازه توبه کرده به جمع برادران ارزشی پیوسته :hmm:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
تا الان بیشترتون توافق دارید رو خوش تیپی....ولی خودتونو گول نزنید همتون پاش که برسه هم خوش قیافه میخواین و هم خوش تیپ و به قول بعضی از دوستان هم خوش هیکل ...
ما که بخیل نیستیم نوش جوووونتون:rolleyes:

منو ندادی که بگیم کدوم رو میخوایم . گفتی کدوم بهتره . بالاخره باید یک کدوم مهم تر باشه :hmm:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بفرما آقا مسود. ببین ایشون هم شاهد هستن. حالا باز بیا بگو دختر چادری مانند گو هری در صدف عفت است و این حرفا

بابا جان به این راحتی نمیشه در مورد باطن مردم قضاوت کرد. به خدا پیدا میشن آدمایی که نگاه به تیپ و ظاهرشون بکنی بگی بدون شک این *ندس. ولی نبوده. نه تنها *نده نبوده بلکه خیلی هم توی رابطه با جنس مخالف مراعات میکرده و تن و وجودشو از گزند خیلی دست درازی ها به خوبی حفظ میکرده.

بلی. در نگرش خودتون تجدید نظر کنید. باطن آدم ها رو از روی ظاهرشون نمیشه قضاوت کرد. همین من که شاید قیافم بخوره خیلی بی بند و بار باشم. و خیلی بهم تهمت ها زده شده که 20 تا دوس دختر دارم و از یه طرف گفتن همجنسگرا هستم. حتی امروز یکی بهم گفت پورن استار هستم. ولی در باطن من باور کنید در ملاعام حتی روزه خواری هم نمیکنم. چه برسه به این کارا :|

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بلی. در نگرش خودتون تجدید نظر کنید. باطن آدم ها رو از روی ظاهرشون نمیشه قضاوت کرد. همین من که شاید قیافم بخوره خیلی بی بند و بار باشم. و خیلی بهم تهمت ها زده شده که 20 تا دوس دختر دارم و از یه طرف گفتن همجنسگرا هستم. حتی امروز یکی بهم گفت پورن استار هستم. ولی در باطن من باور کنید در ملاعام حتی روزه خواری هم نمیکنم. چه برسه به این کارا :|
در خلوت آن کار دیگر می کنی؟!;)

عمو مایکل

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
107
پورن استار که معروفاشونن که تو فیلم بازی می کنن :eek:

بالا