برگزیده های پرشین تولز

خوش تیپ بودن یا خوش قیافه بودن؟

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بفرما آقا مسود. ببین ایشون هم شاهد هستن.

بلی. در نگرش خودتون تجدید نظر کنید. باطن آدم ها رو از روی ظاهرشون نمیشه قضاوت کرد. همین من که شاید قیافم بخوره خیلی بی بند و بار باشم. و خیلی بهم تهمت ها زده شده که 20 تا دوس دختر دارم و از یه طرف گفتن همجنسگرا هستم. حتی امروز یکی بهم گفت پورن استار هستم. ولی در باطن من باور کنید در ملاعام حتی روزه خواری هم نمیکنم. چه برسه به این کارا :|
درسته من همیشه گفتم هیچ وقت نباید گول ظاهر افراد رو خورد...همین اعتمادی که از سوی خانوادهای مومن به خاطر همون چادر به دخترهاشون میکنند دردسر سازه...برعکس همین خانوادها به امثال من که حجابی معمولی دارم چه حرفا که پشت سر ادم نمیزنند...چوب همین حرفای غلط(تهمت) رو بعدا میخورن منظورم همون گرفتاریکه سر دخترشون میاد...البته من فقط به موضوع دوستم اشاره کردم نه به دیگر چادریها...چون میدونیم هر گردی که گردو نمیشه...

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
منظور مسعود بهتون بود. بهتان. کلا ولش کن. از بس توی دین و مذهب غرق شده قاطی کرده همه چیو

نخیر اون که شما میفرمایید آب گرم کن بوتان هست . منظور من همون تهمت بود .

التهمت الی المومنون مثال شجره مرشد فی البرزخ :eek:

تهمت به مومن مانند درختیست که برای خود در جهنم رشد میدهید .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
با این حرف juju هم موافقم که ولی واقعیت اینه که شما به خودت بقبولونی که لابه لای هر قشر ادمی همه جور ادمی پیدا میشه .

خدااااااااااااااااااا

من که بارها تکار کردم ملوس جان ... همه جور ادمی چه بین چادریش یه بین مانتو شلواریش پیدا میشه . من فقط میگم ریسک مانتو شلواری بیشتری دلیل هم دارم ....

یه پسر وقتی میخواد با یه دختر دوست بشه طرف چه جور دختری میره ؟ خوب دختری که چادری باشه و به قول پسرا پا نده طبیعتا پسر هم نمیره طرفش اما وقتی میبینه یه دختره لارج و .... اگه دعوتش کنه واسه شام دختره راحت قبول میکنه میره طرفه دختری که لارج تره ... دیگه این که یه چیز واضحه .

بفرما آقا مسود. ببین ایشون هم شاهد هستن. حالا باز بیا بگو دختر چادری مانند گو هری در صدف عفت است و این حرفا
بابا جان به این راحتی نمیشه در مورد باطن مردم قضاوت کرد. به خدا پیدا میشن آدمایی که نگاه به تیپ و ظاهرشون بکنی بگی بدون شک این *ندس. ولی نبوده. نه تنها *نده نبوده بلکه خیلی هم توی رابطه با جنس مخالف مراعات میکرده و تن و وجودشو از گزند خیلی دست درازی ها به خوبی حفظ میکرده.
بلی. در نگرش خودتون تجدید نظر کنید. باطن آدم ها رو از روی ظاهرشون نمیشه قضاوت کرد. همین من که شاید قیافم بخوره خیلی بی بند و بار باشم. و خیلی بهم تهمت ها زده شده که 20 تا دوس دختر دارم و از یه طرف گفتن همجنسگرا هستم. حتی امروز یکی بهم گفت پورن استار هستم. ولی در باطن من باور کنید در ملاعام حتی روزه خواری هم نمیکنم. چه برسه به این کارا :|

منصور جان یه موردی هست . اونم اینکه شما دختری که مثلا توی یه محیط خاص که اجبار داره چادر سرش کنه ولی تا از زیر فشار راحت میشه چادر رو از سرش بر میداره یه دختر چادرس حساب میکنی . منظور من از چادری اون دختریه که بدون هیچ اجباری واسه دلایلی که خودش داره چادر سرش میکنه .... گرفتی قضیه رو ؟

الان دانشگاه ما چادر واسه دختر اجباریه .... واقعا دیدم دختره یه لحظه چادرو از دور باسنش :lol: برداره سریع انتظامات گیر میده بهش . خوب توی دانشگاه مجبوره اما مطمئنا وقتی پاشو از دانشگاه میزاره بیرون از چادر خبری نیست ، خوب اینا که چادری حساب نمیشند ... :eek:

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لا اله الی الله . من هرچی نمیخوام با نامحرم هم پست بشم ، نمیزارید :hmm:
اولش سخته بعد عادت میکنی...بعدم دعا کن که تو زندگی پستت هیچ وقت به نامحرم نیفته...
ببین چه دعایی کردم واسط:cool:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
در خلوت آن کار دیگر می کنی؟!;)
ببینید دوست عزیز. من چون اهل شهر قم هستم بنابراین روحانیون روی من تاثیر میزارن. رفتارشون. افکارشون. خب من هم مثه اونا. ممکنه شما رو موعظه کنم. اما خودم در خلوت یه کار دیگه انجام بدم. که البته اشکالی نداره. مهم اینه که شما رو به راه راست هدایت کرده باشم و ثواب این کار رو در کارنامه اعمال خویش ثبت کرده باشم :)

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
خدااااااااااااااااااا

من که بارها تکار کردم ملوس جان ... همه جور ادمی چه بین چادریش یه بین مانتو شلواریش پیدا میشه . من فقط میگم ریسک مانتو شلواری بیشتری دلیل هم دارم ....

یه پسر وقتی میخواد با یه دختر دوست بشه طرف چه جور دختری میره ؟ خوب دختری که چادری باشه و به قول پسرا پا نده طبیعتا پسر هم نمیره طرفش اما وقتی میبینه یه دختره لارج و .... اگه دعوتش کنه واسه شام دختره راحت قبول میکنه میره طرفه دختری که لارج تره ... دیگه این که یه چیز واضحه .

منصور جان یه موردی هست . اونم اینکه شما دختری که مثلا توی یه محیط خاص که اجبار داره چادر سرش کنه ولی تا از زیر فشار راحت میشه چادر رو از سرش بر میداره یه دختر چادرس حساب میکنی . منظور من از چادری اون دختریه که بدون هیچ اجباری واسه دلایلی که خودش داره چادر سرش میکنه .... گرفتی قضیه رو ؟

الان دانشگاه ما چادر واسه دختر اجباریه .... واقعا دیدم دختره یه لحظه چادرو از دور باسنش :lol: برداره سریع انتظامات گیر میده بهش . خوب توی دانشگاه مجبوره اما مطمئنا وقتی پاشو از دانشگاه میزاره بیرون از چادر خبری نیست ، خوب اینا که چادری حساب نمیشند ... :eek:
آفرین. کاملا درسته

بچه ها واقعا توی قم من به هر حال زیاد با مردمش رفت و آمد دارم. با دخترا زیاد صحبت کردم. باور کنید خیلی هاشون با چادر مخالفن. و اگر سر میکنن یا از سر اجبار هست یا به خاطر عرف. چون جو قم جوری شده که از بس همه چادری بودن دیگه اگه یه نفر مثلا مانتویی باشه مردم نگاش میکنن و اذیت میشه. ولی در کل نسبت به سال های قبل بهتر شده و مانتویی هم توی شهرمون تعدادشون داره زیاد میشه.

در کل خواستم بگم مسئولین اینقدر خوشحال نباشن از اینکه مردم قم همه اهل چادر و حجاب هستن. نخیر. خیلی هاشون وقتی از قم خارج میشن با مانتو هستن

راستی کدوم دانشگاه هستید؟ دانشگاه آزاد قم هم که ما بودیم توی کلاسا دخترا بدون چادر بودن

Last edited:

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
بنده آقای منصور رو میشناسم ، اگر هم کاری بکنند قبلش صیغه میخونن که ثوابش حتی از ازدواج دائم هم بیشتره .

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدااااااااااااااااااا

چرا عصبانی میشی جوجو جان ....منم با اول حرفت موافقم نه با اخرش( من فقط میگم ریسک مانتو شلواری بیشتری دلیل هم دارم ....)

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
ببینید دوست عزیز. من چون اهل شهر قم هستم بنابراین روحانیون روی من تاثیر میزارن. رفتارشون. افکارشون. خب من هم مثه اونا. ممکنه شما رو موعظه کنم. اما خودم در خلوت یه کار دیگه انجام بدم. که البته اشکالی نداره. مهم اینه که شما رو به راه راست هدایت کرده باشم و ثواب این کار رو در کارنامه اعمال خویش ثبت کرده باشم :)
منثور جان هدایتش را دیگه بگذار بر عهده خودم!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
بنده آقای منصور رو میشناسم ، اگر هم کاری بکنند قبلش صیغه میخونن که ثوابش حتی از ازدواج دائم هم بیشتره .
دوست عزیز ثواب صیغه خیلی هم زیاده. ما در قم خیلی زن هایی داریم که بیوه هستن. دختران زیباروی جوان که بیوه شدن. اگر ما این ها رو تحت پوشش خودمون قرار ندیم در منجلاب جامعه گرفتار میشن :)

بنده خودم با اینکه بیکار هستم و هیچ شغلی ندارم اما به تنهایی چندین زن زیباچهره ی جوان رو زیر بال و پر خودم گرفتم و هم اون ها و هم خدا از من راضی هستن و کلی هم ثواب بردم تا به امروز :)

Last edited:

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
راستی کدوم دانشگاه هستید؟ دانشگاه آزاد قم هم که ما بودیم توی کلاسا دخترا بدون چادر بودن

من ازاد ساوه هستم . سر کلاس یا تو در کلاس که دیگه نمیتونند گیر بدند اما جاهای دیگه مثل محوطه دانشگاه عین اجل معلق میرسند :f34r:

اکثر دانشگاها سوال کردم چادر اجباری نبوده نمیدونم واسه ما چه گیری دادند .

بنده خودم با اینکه بیکار هستم و هیچ شغلی ندارم اما به تنهایی چندین زن زیباچهره ی جوان رو زیر بال و پر خودم گرفتم و هم اون ها و هم خدا از من راضی هستن و کلی هم ثواب بردم تا به امروز

میشه به ما هم یکیشو معرفی کنی ؟ واقعا منم دوس دارم زیر پر و بال بگیرم .... جدی گفتما .

Last edited:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من ازاد ساوه هستم . سر کلاس یا تو در کلاس که دیگه نمیتونند گیر بدند اما جاهای دیگه مثل محوطه دانشگاه عین اجل معلق میرسند :f34r:

اکثر دانشگاها سوال کردم چادر اجباری نبوده نمیدونم واسه ما چه گیری دادند .
آها اینجا هم همینجوره

پسردایی و پسرعمو و برادر شوهر منم توی دانشگاه آزاد ساوه درس میخونن. اتفاقا از بی بند و باری هاش زیاد تعریف میکنن. میگن دختر و پسرا خیلی باهم جیک تو جیکن :)

malo00os

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خدااااااااااااااااااا

... :eek:

تو یا خیلی ساده هستی یا خودتو به کوچه علی چپ زدی!!!! کدوم پسری پیدا میشه که وقتی میخواد با یه دختر دوست بشه یا حتی ازدواج کنه طرف دختری که چادری باشه بره؟؟؟؟ اگه اگه پیدا هم بشه که فکر نکنم سراغ چادریش میره که خوشکل باشه،خوش تیپ باشه،خوش اندان،و از همه مهمتر پولدار...
دیگه دوران اینجور پسرا سر اومد... مطمئن باش

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
تو یا خیلی ساده هستی یا خودتو به کوچه علی چپ زدی!!!! کدوم پسری پیدا میشه که وقتی میخواد با یه دختر دوست بشه یا حتی ازدواج کنه طرف دختری که چادری باشه بره؟؟؟؟ اگه اگه پیدا هم بشه که فکر نکنم سراغ چادریش میره که خوشکل باشه،خوش تیپ باشه،خوش اندان،و از همه مهمتر پولدار...
دیگه دوران اینجور پسرا سر اومد... مطمئن باش

عزیز جان خداییش متن منو خوندی ؟ منم که همینو گفتم که .... گفتم نمیره طرف دختر چادری ، البته واسه رفاقت گفتم . واسه ازدواج قضیش فرق فوکوله ...:D:rolleyes:

بالا