برگزیده های پرشین تولز

خونه مجردی، بایدها نبایدها و چالش های پیش رو

جان تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
505
والبته اين که از قديم بوده.دبگه هيچي حرمت نداره

جان تنها

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
505
يعني آقاي متاهل وقتي خانم منزل نيستن يک نفر مياره وبه همين راحتي !چيز زياد سختي نبود که بخواد شکافته بشه!

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
نه آقا همه اینجوری نیستن. آدمهای شهوت رانی که قبل ازدواج هر مدت با یکی بودن و همزمان چند نفر رو ساپورت می کردن بیشتر اینجورین. چون اینقدر تنوع طلب شدن که با یکی سیر نمیشن. کم هم پیش میاد که اینجور آدمها زندگی قرص و محکمی داشته باشن. نمیگم اینجور آدمها توی مملکتمون نیستند , اما همه خیر.
کاش مشکل مملکت ما این بود.

farzad.sadeshi4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
467
سلام

توی مسافرخانه اگر یک اتاق و بخای 6 الی 7 ساعت بخای کرایه کنی قیمت و باید نصف روز حساب کنه یا یکروز ؟

ممنون

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
سلام

توی مسافرخانه اگر یک اتاق و بخای 6 الی 7 ساعت بخای کرایه کنی قیمت و باید نصف روز حساب کنه یا یکروز ؟

ممنون

مث اینکه بری رستوران نصف پرس غذا رو بخوری بقیشو پس بدی:D
بعید میدونم همچین موردی گیرت بیاد مگر از اون خانه مورد دارها بخوای بگیری ساعتی

Memberfa

Registered User
لایک‌ها
46
آرامش و ... خودشو داره
ولی تنبل باشید = هزینه زیاد
تنبل نباشید با هزینه خیلی نورمال میگذره
شاید برجی 1 تومنم برای همه مخارج کافی باشه

pzt

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
من از دوران دانشجویی تا الان که شاغلم مجردی زندگی میکنم. باید بگم زیاد اونطور که تصور میکنی جتالب نیست، زحمتت چند برابر میشه، غذا پختن، لباس شستن و تمیزکاریو هزار دردسر دیگه، اینو وقتی میفهمی که از سرکار خسته کوفته اومدی و میبینی غدا اماده نیست !! :general208:;)

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
من از دوران دانشجویی تا الان که شاغلم مجردی زندگی میکنم. باید بگم زیاد اونطور که تصور میکنی جتالب نیست، زحمتت چند برابر میشه، غذا پختن، لباس شستن و تمیزکاریو هزار دردسر دیگه، اینو وقتی میفهمی که از سرکار خسته کوفته اومدی و میبینی غدا اماده نیست !! :general208:;)
دقیقا..
به صورت موقتی خوبه آدم تجربش کنه..
ولی برای سبک زندگی واقعا آدمو خیلی اذیت میکنه..

• Like
Reactions: pzt

samavati87

Registered User
لایک‌ها
52
مجرد بمونید و زندگی کنید

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,055
خوش به حالتون, شما از زندگی لذت می برید
جاتو سفت بگیر که وقتی دقیق تر تو زندگی بعضی ها نگاه کنی هزار بار خدارو شکر میکنی..
مسلما سسشعر درمانی و سوئ انگیزه خوب نیست ولی هروقت دیدی جلو روت چیزی نیست خوبه که به این نگرش پناه بیاری و خدا رو شکر کنی که میتونستی بدتر از این باشی..

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
جاتو سفت بگیر که وقتی دقیق تر تو زندگی بعضی ها نگاه کنی هزار بار خدارو شکر میکنی..
مسلما سسشعر درمانی و سوئ انگیزه خوب نیست ولی هروقت دیدی جلو روت چیزی نیست خوبه که به این نگرش پناه بیاری و خدا رو شکر کنی که میتونستی بدتر از این باشی..
هههههی، هر کسی از بدبختیای خودش خبر داره

silva14

Registered User
لایک‌ها
454
من قبلا خونه اجاره کرده بودم سه سال با جی افم زندگی کردم.البته شاغل بود و همه تو بلوک مارو میپاییدن چون از اسباب خونه فهمیده بودن مجردیم.
تبریز جو چشم هم چشمی زیادی داره یه بار با دوستم یه دعوایی با همسایه ها کردیم و یه مدت اروم بودیم من زیاد به فکر دوست دیگه نبودم ولی جی افم ازاد بود الکی میگفت دوس صمیمی دخترم جا نداره برو امشبو بمون اداره. من احمقم باور میکرد و با دوستاش میریختن رو هم خلاصه گذشت و سه سال تموم شد بورس ترکیه گرفت رفت من موندمو تنهاییام دیگه خاطرات اونجا اذیتم میکرد پول رهنو دادم یه حیاط نزدیکای تبریز خریدم الان بیشتر از یه ساله اینجام و دیگه تنها شدم و حیاط دربستی راحتی داره و چون من منزوی و اجتماعی نیستم با دوست پسر حال نمیکنم داریم پیر میشیم هنوز مجردیم کاش بیست و پنج سالگی ازدواج میکردم هم زندگیم هدف داشت و ارامش ذهنی داشتم افسوس عمرمون گذشت هر از گاهی میخوام بیام تهران ولی اونجام دوست زیاد پیدا کنم هزینه هاش زیاده و نمیصرفه اواره بشی .پس صبر میکنیم نصفه بعدی عمرون به انتها برسه

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
کسی که مجرده با پول پیش مثلا 2 میلیون یا 3 میلیون میتونه اتاقی یا جایی اجاره کنه؟
اجاره چقدر میخوان؟

بالا