برگزیده های پرشین تولز

خونه.ویلا هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
Last edited:

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
پس منم نیمی از مشکلاتم حل شده چون لپ تاپ دارم مک بوک نیست!

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
پس منم نیمی از مشکلاتم حل شده چون لپ تاپ دارم مک بوک نیست!
ما که لبتاپ داریم اما سوراخ پوراخی نداشت

نمیدونم شماها چطور مشکلتون حل شده

البته دو تا دیویدی همراهش بود اما خیلی سوراخشون تنگه !

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
تقصير امريكاست

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
ما که لبتاپ داریم اما سوراخ پوراخی نداشت
نمیدونم شماها چطور مشکلتون حل شده
البته دو تا دیویدی همراهش بود اما خیلی سوراخشون تنگه !
ببین، باید بزاریش لای لپ تاپ و محکم لپ تاپ رو ببندی، اینجوری از بیخ قطع میشه و برای همیشه مشکلت حل میشه.

مثل اینکه این مشکل خونه خالی داره تو پی تی فراگیر میشه، یکی بیاد یه خونه خالی بگیره به بچه های پی تی اجاره بده.
یه بار یکی از بچه ها به روش هتلی عمل کرده بود و وقتی مسئول محترم هتل فهمیده بود که قضیه از چه قراره، گفته بود اشکالی نداره فقط اول من.
به روش کوپه قطار هم میتونی عمل کنی ( مشابه همون روش هتلی هست ) ولی ریسکش بیشتره چون اگر لو بره اون موقع یار سرویس میشه چون باید یه واگن رو راضی کنه.
تو شهرای شلوغ مثل تهران و شمال و... که گیر آوردن خونه خالی کاری نداره! خونه برای یه شب اجاره زیاده، از اول هم طی کن و یه خورده بیشتر بده تا طرف فضولی نکنه.
یه راه حل دیگه اینه که بری پیش یکی از این آخوند های خوش تیپ، خودم با یکیشون یه بار صحبت کردم و گفت مهم نیست که طرف دختر باشه یا نباشه و... شما 30 هزار تومن ناقابل رد کن بیاد، من هر کسی رو که بخوای برای شما صیغه میکنم، البته وقتی گفتم حاظری دختر خودت رو هم برای من صیغه کنی بسیار عصبانی شد و خونش داشت میجوشید!!! گفت اگر میخوای بیا با 14 سکه برات عقد دائمش کنم ولی دخترم رو صیغه دست کسی نمیدم چون هنوز دختره! ( آخونده معتاده ) از این جور آخوند ها زیاده البته این نرخش خیلی پایین بود، اکثرا 300 میگیرن برای این کارها

hojatshabani

Registered User
لایک‌ها
146
ببین، باید بزاریش لای لپ تاپ و محکم لپ تاپ رو ببندی، اینجوری از بیخ قطع میشه و برای همیشه مشکلت حل میشه.

مثل اینکه این مشکل خونه خالی داره تو پی تی فراگیر میشه، یکی بیاد یه خونه خالی بگیره به بچه های پی تی اجاره بده.
یه بار یکی از بچه ها به روش هتلی عمل کرده بود و وقتی مسئول محترم هتل فهمیده بود که قضیه از چه قراره، گفته بود اشکالی نداره فقط اول من.
به روش کوپه قطار هم میتونی عمل کنی ( مشابه همون روش هتلی هست ) ولی ریسکش بیشتره چون اگر لو بره اون موقع یار سرویس میشه چون باید یه واگن رو راضی کنه.
تو شهرای شلوغ مثل تهران و شمال و... که گیر آوردن خونه خالی کاری نداره! خونه برای یه شب اجاره زیاده، از اول هم طی کن و یه خورده بیشتر بده تا طرف فضولی نکنه.
یه راه حل دیگه اینه که بری پیش یکی از این آخوند های خوش تیپ، خودم با یکیشون یه بار صحبت کردم و گفت مهم نیست که طرف دختر باشه یا نباشه و... شما 30 هزار تومن ناقابل رد کن بیاد، من هر کسی رو که بخوای برای شما صیغه میکنم، البته وقتی گفتم حاظری دختر خودت رو هم برای من صیغه کنی بسیار عصبانی شد و خونش داشت میجوشید!!! گفت اگر میخوای بیا با 14 سکه برات عقد دائمش کنم ولی دخترم رو صیغه دست کسی نمیدم چون هنوز دختره! ( آخونده معتاده ) از این جور آخوند ها زیاده البته این نرخش خیلی پایین بود، اکثرا 300 میگیرن برای این کارها
اوووف من دارم فکر میکنم چه زجری کشیدی :) الان دقیقا چه حسی داری؟

آخوند چیه بابا

خدایاااااااااااااااااااااااااااا جووونا اینجا بخوان با هم باشن و به گفته خودت موقت ! باید چقدر زجر بکشن ؟ چقدر باید به فرستاده های تو پوول بدن تا یه شب با هم باشن تا غریزه .....................

الله و اکبر

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
اگه مشکل فرمشه جک های 3.5 میلیمتری هم قابل استفاده است (برای شما!).

Amin_e

Registered User
لایک‌ها
0
جا داره جمله معروف مملکته داریم رو اینجا بکار ببریم :D
حالا یکی یه خونه بگیره دیگه :D ثواب داره، خودش هم مثل اون مدیر هتل کنه: باشه مشکلی نداره ولی اول من :D

بالا