برگزیده های پرشین تولز

خونه,پول, ماشین,تحقق ارزوی زندگی مرفه

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
شماها از این حرفا بدتون میاد چون کسی بهتون نگفته نیمی از مشکل خودتون هستید یکی رو می خواین مثل خودتون بیاد بگه آره همش تقصیر این مملکته
کسی شک نداره زندگی سختر شده اما اون سختی رو دارید چند برابرش میکنید

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
درست میشه ایشالا !!!!

Last edited:

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
توقع بیاد پایین برو ببین کشورای همسایه ات چه جوری زندگیشونو میگذرونن بعد بیا برام استاد شو داداش منو دوستان میشناسن دانشجوی داروسازی دانشگاه دولتی هستم ..... بدبختی کشیدم تا خودمو بکشم بالا میفهمی 18 ساعت کار یعنی چی!
تا حالا شده با زبوم روزه از کله صبح تا اخرای شب کار کنی واسه دو لقمه نون ولی دریغ از امید
کشور همسایت بالاسری تاجیکستان میدونی تحصیلش کلا رایگانه میدونی بنزینش رایگان میدونی برقش رایگانه میدونی ابش رایگانه میدونی از لحاظ سطح بهداشتی مقام 13 دنیاست 90% هزینه های درمانی رو دولت میده برو پایین عربستان به ازای هر بچه که به دنیا بیاد 10000$ میده بعدشم هر ماه 3800 $ دلار توقعمون پایین باشه خاکمون از طلاست میفهمی اصلا از نظر تولیدات مرکبات مقام 4 دنیا هستیم وضعمون اینجوری دومین ذخایر نفتی و سومین گاز! حالت خوبه شما؟!
بازم توقعمون بیاد پایین بینم دوست داری ناموست بره برای 700 تومن پول برای شهریه اش کلا تابستون رو ابدارچی شه!
اونوقت دور بریای ما مارو ..... فرض کنن!
حالا برو جانب داری کن! ببینم چه جوری اون دنیا دین 76 میلیون رو میدی!
دیگه بسه لطفا حرف نزن
کاملا معلومه سختی نکشیدی و به یه جایی وصلی و داری خون امثال مارو میمکی!

Film_iran

کاربر حرفه ای بازی های کامپیوتری
لایک‌ها
483
خسته شدم از خوندن این مسائل به نظر من بهترین حرف تو این تاپیک حرف منه!!

همین الان پاشو صفحه کامپیوتر یا گوشی یا با هر چی اومدی اینترنت ببند

اینترنتتو دیگه تمدید نکن

برو دنبال یه کاری به نتیجه میرسی

( خدا میگه از تو حرکت از من برکت )

این بهترین کاره هم برای من هم برای شما ;)

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
توقع بیاد پایین برو ببین کشورای همسایه ات چه جوری زندگیشونو میگذرونن بعد بیا برام استاد شو داداش !
شما عربستان و تاجیکستان زندگی میکردی؟اون موقع که تو کشورای دیگه سرک میکشیدی اگه به فکر خودت بودی نه حرف مردم الان حرص نمیخوردی شما به کشورای همسایه و حرف مردم فکر کن ببینم چقدر پیشرفت میکنی
مشکلت اینه نمی خوای توقعت رو پایین بیاری پایین همش میگی این اون فلانی...!

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
ببینم میشه لطف کنی و بگین شما چیکاره ای؟!
شغلت و کاربارت که این همه شکم پر حرف میزنی!

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
خدا میگه از تو حرکت از من برکت
جمله قشنگی بود بعضیا میگن نه خدا ما اینجا هستیم تو برکت بده هر اشتباهی بوده از تو بوده هر خوبی بوده از خودم بوده

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
ایشون به شدت سنش کمه و بزرگترین دغدغه زندگیش الان رفتن به سربازی!
بحث کاملا بی فایدس چون هنوز وارد زندگی و مشکلاتش نشده!

My own Life!

M!R@

Registered User
لایک‌ها
73
اومدم اين تاپيكو خوندم ، بايد بگم قشنگ نااميد شدم از زندگي ... الان مني كه ١٦ سالمه اول نوجووني با اين شرايط افتضاح تحصيلي بايد فوق ليسانس بگيرم بعد برم با حقوق ١ تومن سقف بخور نمير زندگي كنم -__- واقعا عضي اوقات ادم فكر ميكنه ميبينه چقد زندگيا كليشه اي شدن ! همه مثل هم هزار تا مشكل بدبختي ... اي داد ! فقط اميدوارم همه بتونن از امكانات معمولي زندگي بهره ببرن چون بالاتر از اون برا از ما بهترونه [emoji20]

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
اومدم اين تاپيكو خوندم ، بايد بگم قشنگ نااميد شدم از زندگي ... الان مني كه ١٦ سالمه اول نوجووني با اين شرايط افتضاح تحصيلي بايد فوق ليسانس بگيرم بعد برم با حقوق ١ تومن سقف بخور نمير زندگي كنم -__- واقعا عضي اوقات ادم فكر ميكنه ميبينه چقد زندگيا كليشه اي شدن ! همه مثل هم هزار تا مشكل بدبختي ... اي داد ! فقط اميدوارم همه بتونن از امكانات معمولي زندگي بهره ببرن چون بالاتر از اون برا از ما بهترونه [emoji20]
اتفاقا بهترین موقعیت الان تو داری!
زود دیپلم بگیر برو کار فنی یاد بگیر برق ماشین مکانیکی خودرویی چیزی یاد بگیر دوس داشتی کنارشم یه لیسانس بگیر
وقتتو تو دانشگاه تلف نکن برو کار تخصص یاد بگیر

My own Life!

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
ببین دوست من , اگه به پست های بنده از زمانی که عضو شدم تا الآن دقت بکنی , متوجه میشی که همیشه یه انرژی مثبت دادم . چرا ؟ به خاطر اینکه متاسفانه جو پی تی به شدت منفیه !!!!
جدا میگم , اینجا افراط و تفریط موج میزنه . همین بزرگ ترین مشکل هستش . یعنی هر کسی بیاد و مشاوره بخواد یا بهش میگن برو انجام بده 100% موفقی و سود n درصدی داری و یا میگن نرو ضرر میکنی و نابود میشی .
توی هر کاری ریسک هست و اگه کسی قدرت تحمل اون ریسک رو داشته باشه احتمال داره به پول خوبی برسه.
شما 17 سالته هنوز فرصت داری . خیلی هم فرصت داری . از همین الآن باید اینو بدونی که اگه قصدت از ورود به دانشگاه و تحصیل در اون , استخدام بعد از فارق التحصیلیه بهتره نری دانشگاه . اما اگه هدفت اینه که اطلاعاتت رو در یک زمینه افزایش بدی که واقعا بهش علاقه داری برو دانشگاه . دانشگاه معجزه نمیکنه . شما سرمایه داشته باشی میتونی کاری رو انجام بدی که مرتبط با رشتته . مهندس عمران داریم که حقوق 800 تومن هم نمیگیره . مهندس عمران هم داریم که حقوقش و یا سود پولش فضاییه . اینکه چرا همه پولدار نیستن به خاطر اینه که اصلا ممکن نیست همه در یک سطح باشن ! وقتی شما از الآن فکر کنی نمیتونی جز اون 1% مردم در کشور باشی , مطمئن باش توی زندگیت موفق نخواهی بود.
کنکور رو مثال میزنم . حدود یک میلیون نفر هر ساله توش شرکت میکنن . از این تعداد آیا همشون رتبه یک تا 10 هستن ؟! نه از 1 تا 1 میلیون هستن . آیا اونی که رتبه 1 شده از ما بهترونه و رانت داشته ؟! نه تلاش کرده . آیا اونی که رتبه 1 میلیون اوورده تلاش نکرده ؟ نه تلاش نکرده !
من نمیگم کنکور خوبه یا نه , من نمیگم اونی که رتبه برتر کنکور میشه توی زندگیش موفقه . ولی به این ایمان دارم اونی که رتبه 1 تا 10 میاره نه ربطی به شانس داره نه رتبطی با رانت و رابطه ! فقط و فقط تلاش مهمه .
توی دنیای پول هم همین وضعه . اونی که حتی سرمایه نداره میتونه با کار سخت در اوایل زندگیش سرمایه واسه خودش جور بکنه و بعد از چند سال به آرامش برسه . یه مثال بزنم که با چشم خودم دیدم.کارگر یکی از کارخونه ها ساعت 6 صبح بیدار میشه تا 7 سر کار باشه از اونور حدودا ساعت 6 خونست . بعد میاد میشینه پای ما*هو*اره و با گوشی و کامپیوتر بازی میکنه . زن و بچه داره و 30 سال رو رد کرده . نه خونه داره نه ماشین . اما یک درصد هم نگران از فرداش نیست ! از اونطرف سرمایه گذاری هست که میلیاردره ولی همش نگرانه فرداست ! تفاوت رو ببین که تا چه حده .
همین کارگر چند سال پیش یه وام گرفته بود برای خود اشتغالی که اون موقع میتونست با اون پول به راحتی یه پراید صفر بگیره ولی چیکار کرد؟ رفت تلویزیون و دستگاه پخش و ما*هو*اره و فرش نو خرید . بخشی از پولشم خورد تا تموم شه ! اگه اون موقع پراید رو میگرفت تا الآن هم خونه داشت هم ماشین هم میتونست به جای کارگری واسه خودش کار بکنه.
الآ هم که بهش میگی بیا بعد از کارخونه فلا جا کار کن تا ساعت 11 شب میگه " بیخیال بابا , حال ندارم خستم " .
من اوایلش که توی پی تی عضو شدم زیادی وقت گذاشتم واسه و فکر کردم اینجا همه دنباله کارن ولی همین چند روز پیش که دیدم بعضی از دوستان تنها هدفشون اینه که شرایط رو خیلی بد جلوه بدن و قصد دارن هر کسی رو که مخالف با اوناست دروغ گو و متوهم جلوه بدن , دست از فعالیت در پی تی کشیدم و فقط زمانی که احساس بکنم باید جواب بدم , جواب میدم و دیگه توی هر بحثی شرکت نمیکنم .
اینجا هم لازم دیدم که بیام به به شما بگم :
دوست عزیز شرایط تا این حد که میگن هم بد نیست . همه چیز به خودتون بستگی داره .

M!R@

Registered User
لایک‌ها
73
اتفاقا بهترین موقعیت الان تو داری!
زود دیپلم بگیر برو کار فنی یاد بگیر برق ماشین مکانیکی خودرویی چیزی یاد بگیر دوس داشتی کنارشم یه لیسانس بگیر
وقتتو تو دانشگاه تلف نکن برو کار تخصص یاد بگیر

My own Life!
متاسفانه به دلايلي اصلا كار فني كه فعاليت جسمي سنگين توش باشه حتي خم شدن كمر نميتونم انجام بدم ...
بايد به فكر يه راه ديگه باشم !

M!R@

Registered User
لایک‌ها
73
ببین دوست من , اگه به پست های بنده از زمانی که عضو شدم تا الآن دقت بکنی , متوجه میشی که همیشه یه انرژی مثبت دادم . چرا ؟ به خاطر اینکه متاسفانه جو پی تی به شدت منفیه !!!!
جدا میگم , اینجا افراط و تفریط موج میزنه . همین بزرگ ترین مشکل هستش . یعنی هر کسی بیاد و مشاوره بخواد یا بهش میگن برو انجام بده 100% موفقی و سود n درصدی داری و یا میگن نرو ضرر میکنی و نابود میشی .
توی هر کاری ریسک هست و اگه کسی قدرت تحمل اون ریسک رو داشته باشه احتمال داره به پول خوبی برسه.
شما 17 سالته هنوز فرصت داری . خیلی هم فرصت داری . از همین الآن باید اینو بدونی که اگه قصدت از ورود به دانشگاه و تحصیل در اون , استخدام بعد از فارق التحصیلیه بهتره نری دانشگاه . اما اگه هدفت اینه که اطلاعاتت رو در یک زمینه افزایش بدی که واقعا بهش علاقه داری برو دانشگاه . دانشگاه معجزه نمیکنه . شما سرمایه داشته باشی میتونی کاری رو انجام بدی که مرتبط با رشتته . مهندس عمران داریم که حقوق 800 تومن هم نمیگیره . مهندس عمران هم داریم که حقوقش و یا سود پولش فضاییه . اینکه چرا همه پولدار نیستن به خاطر اینه که اصلا ممکن نیست همه در یک سطح باشن ! وقتی شما از الآن فکر کنی نمیتونی جز اون 1% مردم در کشور باشی , مطمئن باش توی زندگیت موفق نخواهی بود.
کنکور رو مثال میزنم . حدود یک میلیون نفر هر ساله توش شرکت میکنن . از این تعداد آیا همشون رتبه یک تا 10 هستن ؟! نه از 1 تا 1 میلیون هستن . آیا اونی که رتبه 1 شده از ما بهترونه و رانت داشته ؟! نه تلاش کرده . آیا اونی که رتبه 1 میلیون اوورده تلاش نکرده ؟ نه تلاش نکرده !
من نمیگم کنکور خوبه یا نه , من نمیگم اونی که رتبه برتر کنکور میشه توی زندگیش موفقه . ولی به این ایمان دارم اونی که رتبه 1 تا 10 میاره نه ربطی به شانس داره نه رتبطی با رانت و رابطه ! فقط و فقط تلاش مهمه .
توی دنیای پول هم همین وضعه . اونی که حتی سرمایه نداره میتونه با کار سخت در اوایل زندگیش سرمایه واسه خودش جور بکنه و بعد از چند سال به آرامش برسه . یه مثال بزنم که با چشم خودم دیدم.کارگر یکی از کارخونه ها ساعت 6 صبح بیدار میشه تا 7 سر کار باشه از اونور حدودا ساعت 6 خونست . بعد میاد میشینه پای ما*هو*اره و با گوشی و کامپیوتر بازی میکنه . زن و بچه داره و 30 سال رو رد کرده . نه خونه داره نه ماشین . اما یک درصد هم نگران از فرداش نیست ! از اونطرف سرمایه گذاری هست که میلیاردره ولی همش نگرانه فرداست ! تفاوت رو ببین که تا چه حده .
همین کارگر چند سال پیش یه وام گرفته بود برای خود اشتغالی که اون موقع میتونست با اون پول به راحتی یه پراید صفر بگیره ولی چیکار کرد؟ رفت تلویزیون و دستگاه پخش و ما*هو*اره و فرش نو خرید . بخشی از پولشم خورد تا تموم شه ! اگه اون موقع پراید رو میگرفت تا الآن هم خونه داشت هم ماشین هم میتونست به جای کارگری واسه خودش کار بکنه.
الآ هم که بهش میگی بیا بعد از کارخونه فلا جا کار کن تا ساعت 11 شب میگه " بیخیال بابا , حال ندارم خستم " .
من اوایلش که توی پی تی عضو شدم زیادی وقت گذاشتم واسه و فکر کردم اینجا همه دنباله کارن ولی همین چند روز پیش که دیدم بعضی از دوستان تنها هدفشون اینه که شرایط رو خیلی بد جلوه بدن و قصد دارن هر کسی رو که مخالف با اوناست دروغ گو و متوهم جلوه بدن , دست از فعالیت در پی تی کشیدم و فقط زمانی که احساس بکنم باید جواب بدم , جواب میدم و دیگه توی هر بحثی شرکت نمیکنم .
درست ميگيد شما ، ولي خب برنامه من اينه كه درسو خوندم فلنگو ببندم برم خارج از كشور . از نظر من نصف تلاشي كه توي ايران براي خوب زندگي كردنو تو خارج انجام بدي ميتوني دوبرابر اينجا ارامش داشته باشي و تو سطح خيلي بهتري زندگي كني ! بايد ديد چه ميشه كرد توي يكي دو سال اينده ...

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
خوب راس میگه بنده خدا حق داره
12 ساعت داره کارگری میکنه بعدش بیاد کار کنه!؟ دیگه با چند ساعت کجای دنیا رو میگیره؟ خوانوادش هم که نمیبینه بره تا 11 شب
نمیدونم چی بگم ولی اینو فقط میدونم که برای پولدار شدن نیاز به اهرمه نه کار شما 24 جون نکنی از اون ور زودتر فرسوده میشی

Sent from my Xperia Z1 - THE BEST OF SONY

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
متاسفانه به دلايلي اصلا كار فني كه فعاليت جسمي سنگين توش باشه حتي خم شدن كمر نميتونم انجام بدم ...
بايد به فكر يه راه ديگه باشم !
پس باید بری سراغ کارای پشت میزی مثل کامپیوتر حسابداری اینا

M!R@

Registered User
لایک‌ها
73
پس باید بری سراغ کارای پشت میزی مثل کامپیوتر حسابداری اینا

اتفاقا برنامم هم همينه . از الان دارم با نرم افزارا pc كار ميكنم حرفه اي شم . مثلا فتوشاپ اتوكد و اينا . استعداد و علاقم هم تو همين زمينه هست . ايشالله برا دانشگاهم ميخوام it بخونم !

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311
خوب راس میگه بنده خدا حق داره
12 ساعت داره کارگری میکنه بعدش بیاد کار کنه!؟ دیگه با چند ساعت کجای دنیا رو میگیره؟ خوانوادش هم که نمیبینه بره تا 11 شب
نمیدونم چی بگم ولی اینو فقط میدونم که برای پولدار شدن نیاز به اهرمه نه کار شما 24 جون نکنی از اون ور زودتر فرسوده میشی

بله باید کار بکنه ولی نه تا آخر عمرش . خیلیا رو میشناسم که جوونیشون رو به جای تفریح با رفقا و گشت و گذار با 16بیشتر از 17 ساعت کار گذروندن . نه بچشون رو میدیدن نه زنشون رو ولی چند سال بعدش راحت زندگی کردن .
الآن کسی که سرمایه میلیاردی داره بیشتر از اون سر کاره . ایشون که دیگه جای خود داره
لازم به ذکره که یه خونه هم بهشون ارث رسیده ولی خونه یه سری مشکلات داره . اگه اون خونه رو بگیره حدود 70 80 تومن سهمش میشه . بهش میگیم برو خونه رو بگیر پولشو بده به ما , باهاش کار میکنیم هرچی سود کردیم بهت میدیم . بعد میگه " وقت ندارم برم دنبالش " !

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
اتفاقا برنامم هم همينه . از الان دارم با نرم افزارا pc كار ميكنم حرفه اي شم . مثلا فتوشاپ اتوكد و اينا . استعداد و علاقم هم تو همين زمينه هست . ايشالله برا دانشگاهم ميخوام it بخونم !
تا انجایی که من خبر دارم بازار کار نرم افزار خیلی بهتره مخصوصا برای کارای دولتی ITداغونه
رفیق فکر نکن بیایی نرم افزار بهت اینچیزا رو یاد میدن!
من ترم 5مهندسی نرم افزارم هر چی بخوای یاد بگیری باید خودت بری دنبالش دانشگاه چیزی بهت یاد نمیده

بالا