برگزیده های پرشین تولز

خون گریه کردن مجسمه مریم مقدس

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اگه میدونستم قربون اطلاعات عمومیم نمیرفتم :lol:

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من اگه میدونستم قربون اطلاعات عمومیم نمیرفتم

راستی خبر چند وقت پیش رو شنیدین که میگفت توی این تابلو از خطای دید استفاده شده و ژوکوند اصلا لبخند نمیزنه

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا اون که اخمو بود بیشتر تا لبخند.. راجع به اون هم کلی تا حالا عکسهای جالب راجع به علت لبخند زدنش دیدم.

یه دونش هم یادم میاد اسمش لبخند مونا رضا بود. :lol: اه راستی مونالیزا با ژوکوند یکیه؟

معما شد دو تا:eek:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عکس مونارضا رو پیدا کردم تو کامپیوترم. مال 4-5 سال پیش بود. ولی چه جوری اون رو آپلود کنم اینجا؟

meli

Registered User
لایک‌ها
23

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از belffy :
این روزها چقدر معجزه زیاد شده. معجزه سه تا 100 تومن. :)) ه

بعد از اون دختره که تو هلند داشت ام پی تری گوش میداد و تبدیل به یه نمیدونم چی چی شد و بعدش هم ماجرای اون سگه. که رفته بود گریه کنه.

ظاهرا آمریکایی ها هم میخوان عقب نیوفتن. ولی به نظر شما واقعی هست. اگه واقعی هست چه بازتابی داره (اوپس خیلی خف شد)
:D

http://news.yahoo.com/news?tmpl=story&ncid=1756&e=1&u=/051127/480/carp10111270036

با سلام

دوست عزيز اين موضوع گريه كردن مجسمه در واقع به چند سال قبل بر ميگرده و مطلب جديدي نيست . اين خبري هم كه ياهو زده از اون دسته خبرهايي است كه هر چند سال يكبار تجديد ميشه . در مورد اين موضوع فيلم سينمايي به نام "سومين معجزه" ساخته شده كه به فارسي هم دوبله شده و در موسسه رسانه ها وجود داره . فيلمش ارزش يك بار ديدن را داره .

B00004STD8.01.LZZZZZZZ.jpg

meli

Registered User
لایک‌ها
23
یه فیلم دیگه هم بود دقیقا یادم نیست!
اما اون صحنه گریه کردنش واقعا جالب بود!
نمی دونم چرا ولی یه حسی به آدم دست می داد!

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از Opera 8.0 :
قبل از این خداوند انسانها رو به صورت انواع حیوانات مسخ می کرد
به یمن وجود حضرت رحمه للعالمین یعنی پیامبر اکرم خداوند دیگه هیچ انسانی رو هرچند گنه کار دیگه مسخ نکرد
برای همین این قضیه از نظر اسلام رد شده می باشد
(در ضمن این لقب رحمه للعالمین رو علاوه بر پیامبر اکرم امام زمان (عج) نیز دارند) قابل توجه همه اونایی که فکر می کنن امام زمان بیاد فقط بلده شمشیر بگیره از یک کنار همه رو گردن بزنه:blink:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب البته با تفسیر خودمونیش می خواستم ببینم این قضیه لبخند منالیزا یا ژوکوند چیه؟ کی بوده؟ قبل از جنگ جهانی بوده؟ اصلا برای چی گریه کرده؟ یعنی من دنبال همون بازتابش و تبعاتش که همون اول هم نوشتم که خیلی خف شد :lol: هستم.

meli

Registered User
لایک‌ها
23
اصلا این مشخ کردن یعنی چی؟
یعنی قبل از اومدنه پیامبر انسانها به شکل حیوونات می شدن؟!

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته آدم باید تو این موقعها دنبال یه چیزی باشه شبیه به اون چیزی که آخر کارتون گربه های فضایی بود . البته اول کارتونه که چند تا سوال هم می پرسید و قضیه رو باز میکرد هم جالب بود. که اول سوالای مهم رو می پرسید آخرش هم می پرسید مثلا آیا گوجه فرنگی سبز است :lol: :lol: :lol: .

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
اصلا این مشخ کردن یعنی چی؟
یعنی قبل از اومدنه پیامبر انسانها به شکل حیوونات می شدن؟!
مسخ شدن یعنی درجه انسانی ازشون گرفته میشد و به درجه حیوانی نزول پیدا میکرد حتی روز قیامت هم درست نمیشد و همونطور حیوان میموندند
آره یکی از عذاب های خدا بوده مثلا یه قومی پیامبرشون نفرینشون می کنه همشون به شکل مارمولک در میان یا انسانها به صورت خوک و میمون هم من شنیدم ولی بعد از به دنیا اومدن پیامبر خدا این نوع عذاب رو حذف کرد

meli

Registered User
لایک‌ها
23
خوب چرا!؟
اما من شنیدم تو روز قیامت این اتفاق میفته!

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از meli :
خوب چرا!؟
اما من شنیدم تو روز قیامت این اتفاق میفته!
نمیدونم چرا قضیه مسخ یه بحث بزرگی برا خودش توی بحثهای دینی داره منم بیشتر از این اطلاعات ندارم
ولی به همه بگم
هرکی متا فیزیک رو انکار میکنه خودشو گول میزنه

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
البته مشکل اصلی اینجاست کسی که ادعای متافیزیک میکنه اصلا نمیدونه خود فیزیک چیه چه برسه به متاش. یا از قوانین نیوتن فقط قانون چهارمش رو شنیده.

پس کسی که انکارش میکنه داره زیاد هم گناهی نداره

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
شواهد نشون میده علاقه مندان به متا فیزیک همه از بزرگترین فیزیکدانان بودند که واقعیت با فرمول هاشون جور در نمیومده مثل استاد فیزیک دانشگاه سوربن که در زمینه احضار روح فعالیت داره و دانشگاه روح رو در فرانسه تاسیس کرد

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منظورم تو ایران بود. در ضمن فیزیکدانان خیلی فیزیک بلدند ... ه

خوب! تاپیک رو خوب منحرف کردین دستتون درد نکنه.

حالا یه کم راجع به اون لبخند ژوکوند توضیح بدین.کی بود و چه جوری بود اصلا تابلو بود یا مجسمه بود. الکی به متافیزیک هم گیر ندین که اصلا حوصله ندارم. اگه می خوای برو یه تاپیک دیگه بزن راجع به متافیزیک.

اینجا فقط راجع به معجزات همین چند روز اخیر و لبخند ژوکوند بحث میشه. تفسیر اون هم برید در برنامه تفسیر سیاسی روز بشنوید پس اینجا تفسیر نفرمایید. تکبیر! ه

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از NetworkMan :
با سلام

دوست عزيز اين موضوع گريه كردن مجسمه در واقع به چند سال قبل بر ميگرده و مطلب جديدي نيست . اين خبري هم كه ياهو زده از اون دسته خبرهايي است كه هر چند سال يكبار تجديد ميشه . در مورد اين موضوع فيلم سينمايي به نام "سومين معجزه" ساخته شده كه به فارسي هم دوبله شده و در موسسه رسانه ها وجود داره . فيلمش ارزش يك بار ديدن را داره .

شما بیشتر میدونی یا یاهو؟ این که اصل خبر تو یاهو به انگلیسی هست. توش ننوشته که تجدید خبر هست. اگه قبل از این هم بوده با منبع معتبر بده ببنیم چی بوده؟

Red stains are seen running from the left eye of a statue of the Virgin Mary at the Vietnamese Catholic Martyrs Church in Sacramento, Calif., Tuesday, Nov. 22, 2005. According to Anthony Nguyen, a deacon at the Church, the stains first appeared more than a week ago, but they were wiped away. The stains reappeared a week later. Visitors have been flocking to the church to see what many call 'a miracle.'(AP Photo/Rich Pedroncelli)

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شرمنده. اون پاراگراف اول, مثلا نقل قول بود که زدم ادیت کردم مثل بقیه متن شد.

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از ali313 :
مسخ شدن یعنی درجه انسانی ازشون گرفته میشد و به درجه حیوانی نزول پیدا میکرد حتی روز قیامت هم درست نمیشد و همونطور حیوان میموندند
آره یکی از عذاب های خدا بوده مثلا یه قومی پیامبرشون نفرینشون می کنه همشون به شکل مارمولک در میان یا انسانها به صورت خوک و میمون هم من شنیدم ولی بعد از به دنیا اومدن پیامبر خدا این نوع عذاب رو حذف کرد
احتمالا اون قوم عربا بودن. سوسمار کم شده بوده از گشنگی داشتن میمردن یکیشون فداکاری کرده و....:D
خرافی گری دیگه بسسسسسسسه:blink:

بالا