برگزیده های پرشین تولز

خون گریه کردن مجسمه مریم مقدس

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از ali313 :
مسخ شدن یعنی درجه انسانی ازشون گرفته میشد و به درجه حیوانی نزول پیدا میکرد حتی روز قیامت هم درست نمیشد و همونطور حیوان میموندند
آره یکی از عذاب های خدا بوده مثلا یه قومی پیامبرشون نفرینشون می کنه همشون به شکل مارمولک در میان یا انسانها به صورت خوک و میمون هم من شنیدم ولی بعد از به دنیا اومدن پیامبر خدا این نوع عذاب رو حذف کرد
ببینم مسخ شدن از تناسخ نمیاد ؟؟ یعنی منظورم اینه فکر کنم معنیش ادامه حیات روح تو جسمهای مختلف باشه ... یه چیزی مثل کارمای هندیها ... اینی که بعدا" تو قیامت شکل گوریل و بز و عقرب و گاو شیرده در میان یه چیز دیگه بود ... اصلا" اسم نداشت انگار :blink: کاشکی آقای غفوری معلم دینیمون اینجا عضو بودا ... خوراکش این اراجیف ... ببخشید این بحثا بود :f34r:

honny

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
حقیقتا با بعضی از شما نمی شه صحبت کرد
قضیه یاسین خوندنه من یکی دیگه ادامه نمیدم:eek:
به نظر من هرکس حرف خودش رو با احترام بزنه بهتره یعنی به عقاید دیگران توهین نشه
ولی منم فکر میکنم قضیه اون دختره دروغ باشه و همین طور گریه کردن مجسمه هرچند که به متا فیزیک اعتقاد دارم

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
چرا معجزه لازم است؟
معجزه سگ امام رضا به سرانجام رسید. ظاهرا دو نفر از برادران کلاهبردار و تعدادی از خادمان حرم به ويژه بخش زنانه با همدیگر دست به یکی کرده بودند که از طریق این سگ زبان بسته سر ملت را کلاه بگذارند. نکته جالب این است که سایتی که اول بار درباره این معجزه گزارش داده بود با فاش شدن ماجرا بلافاصله همه خبرهایی را که نوشته بود حذف کرد. روزنامه جمهوری اسلامی هم یک خبر چند خطی گذاشت و موضوع را به اطلاع امت شهیدپرور رساند و ماجرا تمام شد. همزمان با همین موضوع قضیه دستخط آقا امام زمان هم مالید و دیگر هیچ کسی در مورد آن حرفی نمی زند. انگار نه انگار که بالاخره کلی از این ملت از این ماجراها دفاع می کنند قلبا به خرافاتی مانند اين ها اعتقاد دارند و اساسا داستان سگ امام رضا و دستخط آقا و حفاظ نور استاد محمود نورالدین قبل از این هم در اندیشه مداحان مملکت ریشه تئوریک داشته و ملت وقت روضه خوانی کلی بخاطر داستان همین سگ گریه کرده اند.
بگذریم، قضیه جدی شد. آگاهان می پرسند: چرا دولتی مانند دولت احمدی نژاد به معجزه نیاز دارد؟
اول: دولت یا باید کارهای معقول بکند یا کارهای محیرالعقول، وقتی دولت بلد نیست کارهای معقول بکند، کارهای محیرالعقول می کند.
دوم: دولت باید راهی برای اثبات حقانیت خودش داشته باشد. وقتی هرچه حرف می زند به نظر دیگران غیرمنطقی می رسد، بهتر است به جای حرف زدن معجزه نشان دهد.
سوم: اصولا وقتی می دانید که نمی توانید چیزی را برای آدم های باشعور اثبات کنید، بهتر است آنرا برای عوام اثبات کنید، عوام معجزه را بهتر می فهمند.
چهارم: به شما می گویند راه برو، نمی توانی راه بروی، می گویند برگرد، شهامت نداری برگردی، می گویند ایستادگی کن، نمی توانی ایستادگی کنی. پیشنهاد می کنی: من حاضرم پرواز کنم.
پنجم: وقتی کاری می کنی که نه مردم می فهمند، نه نخبگان می فهمند، نه سیاستمداران می فهمند، نه جهانیان می فهمند، نه دوستانت می فهمند و نه خودت نمی توانی آنرا توضیح بدهی، مجبوری بگوئی کار کار خداست.
ششم: شما به عنوان یک آدم مهم نه پول داری، نه زور داری، نه تیپ داری، نه درس خواندی، نه نبوغ داری، بهترین راه برای حفظ خودت این است که ادعا کنی در حفاظی از نور قرار گرفتی و دستی از غیب تو را حمایت می کند.
توصیه مهم: آدم هر پدرسوخته بازی دربیاورد اشکالی ندارد، ولی این کار را جلوی آخوند نباید بکند.
توصیه روحانی: آدم می تواند بگوید دست غیب حامی اوست، اما این حرف را به دستغیب نباید بگوید.

ابراهیم نبوی

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
بابا اين دختره و اون سگ رو ول كنيد چرت و پرتِ
مجسمه هاي مريم گريان چنتايي هستن كه سالهاست خون گريه ميكنن.يا يك ظرفي هست كه توش خون خشك شده است در يك زماني كه نميدونم كيه اين خون شروع به جوشيدن ميكنه

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از setareh2 :
چیزی که تو این دنیا زیاده آدمای ساده لوح و هوچی و گرفتار خرافاته!
شر نگو بچه جون!
این واقعیت داره!
فیلم معجزه سوم رو بشین نگاه کن میفهمی! البته اگه بفهمی!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roozbeh :
شر نگو بچه جون!
این واقعیت داره!
قشنگ جمله شو بخون بچه جون
نگفته من قبول دارم يا قبول ندارم
گفته مردم اسير خرافات هستن كه حرف درستيه و يك واقعيت هست مخصوصا تو كشورهاي عقب مونده و يكي از دلايل عقب افتادن و در جازدن هم همينه كه عده اي با توجه به مذهبي بودن اكثر مردم از اين عامل به بهترين وجه سو استفاده مي كنن

735

Guest
لایک‌ها
0
به یمن تولد حضرت محمد ( ص ) ، مسخ انسان حذف شد . این جمله ای بود که در صفحه پیش خوندم. این فوق العاده خرافی می باشد. من معتقد هستم که محمد از جانب خود بر انگیخته شده و کا ملا حرکت ایشان حرکتی سیاسی بوده تا یک حرکت دینی و بعبارتی دین وسیله ایست برای حاکمیت و گول زدن قشر عام جامعه . دوستان بیایید در سال 2006 میلادی بدون خرافات زندگی کنیم.

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farhad12 :
قشنگ جمله شو بخون بچه جون
نگفته من قبول دارم يا قبول ندارم
گفته مردم اسير خرافات هستن كه حرف درستيه و يك واقعيت هست مخصوصا تو كشورهاي عقب مونده و يكي از دلايل عقب افتادن و در جازدن هم همينه كه عده اي با توجه به مذهبي بودن اكثر مردم از اين عامل به بهترين وجه سو استفاده مي كنن
آدم زنده دسمال زن و وکیل نمیخواد!
در ضمن!!! بچه خوابه الان!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roozbeh :
آدم زنده دسمال زن و وکیل نمیخواد!
در ضمن!!! بچه خوابه الان!
درست صحبت كن بچه
راستي مال مردم خوردن چه مزه اي داره؟ چي خبر از گولد كوئيستت؟
ضمنا 10 بار پي ام دادم 10 بار تو ياهو گفتم شماره حساي هم كه بهت دادم چرا پول مردمو نميدي؟
حتما بايد اين طوري جلوي جمع بگم؟ الان 3 ماه بيشتره مثل اينكه از مال مردم خوري خيلي خوشت مياد !!!!

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farhad12 :
درست صحبت كن بچه
راستي مال مردم خوردن چه مزه اي داره؟ چي خبر از گولد كوئيستت؟
ضمنا 10 بار پي ام دادم 10 بار تو ياهو گفتم شماره حساي هم كه بهت دادم چرا پول مردمو نميدي؟
حتما بايد اين طوري جلوي جمع بگم؟ الان 3 ماه بيشتره مثل اينكه از مال مردم خوري خيلي خوشت مياد !!!!
مثل اینکه مغز خر خوردیا! گفتم که بچه خوابه!
مال مردم خوردن هم خیلی مزه داره به جان تو! از گلد کوئیستم خبر ندارم! به فاک نرفت مگه؟
icon9.gif

آخ گفتی خیلی خوشم میاد جولو جمع بگی! مرد رو آب دیده میکنه!ولی فک کنم بیشتر از 3 ماه شده ها! نزدیکای یه سال میشه!

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roozbeh :
مثل اینکه مغز خر خوردیا! گفتم که بچه خوابه!
مال مردم خوردن هم خیلی مزه داره به جان تو! از گلد کوئیستم خبر ندارم! به فاک نرفت مگه؟
icon9.gif

آخ گفتی خیلی خوشم میاد جولو جمع بگی! مرد رو آب دیده میکنه!ولی فک کنم بیشتر از 3 ماه شده ها! نزدیکای یه سال میشه!
پس نمي خواي پولو بدي
عيب نداره فقط خودتو خوب نشون دادي گلد كوئيستي
خدا مي دونه چند هزار نفر رو گرفتار كردي
به چند نفر وعده سر خرمن دادي .........
دقيقا مثل همون اوايل كه اومده بودم توي پرشن تولز و تو رو نمي شناختم رو آوردي به دري وري گفتن
مي گم پول رو بده حرف بدي مي زنم؟ من اون رو دادم كه قشنگ خودتو نشون بدي كه دادي !

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farhad12 :
پس نمي خواي پولو بدي
عيب نداره فقط خودتو خوب نشون دادي گلد كوئيستي
خدا مي دونه چند هزار نفر رو گرفتار كردي
به چند نفر وعده سر خرمن دادي .........
دقيقا مثل همون اوايل كه اومده بودم توي پرشن تولز و تو رو نمي شناختم رو آوردي به دري وري گفتن
مي گم پول رو بده حرف بدي مي زنم؟ من اون رو دادم كه قشنگ خودتو نشون بدي كه دادي !
دقیقا! پس به جز قمار بازی تو سایت های ایگولدی دزد شناسم هستی؟:D

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از 735 :
به یمن تولد حضرت محمد ( ص ) ، مسخ انسان حذف شد . این جمله ای بود که در صفحه پیش خوندم. این فوق العاده خرافی می باشد. من معتقد هستم که محمد از جانب خود بر انگیخته شده و کا ملا حرکت ایشان حرکتی سیاسی بوده تا یک حرکت دینی و بعبارتی دین وسیله ایست برای حاکمیت و گول زدن قشر عام جامعه . دوستان بیایید در سال 2006 میلادی بدون خرافات زندگی کنیم.
من کار ندارم به مسخ شدن معتقدی یا نه ولی اینکه اصل دین رو زیر سوال میبری برات متاسفم شرط می بندم خود تو وقتی گرفتار میشی بازم متوسل به دین میشی ولی در حالت عادی این حرفا رو میزنی
قرآن یه آیه قشنگ داره که میگه : هنگامی که در موجهای خروشان سوار بر کشتی هستندخداوند را خالصانه می خوانند و آنگاه که به صاحل میرسند شرک می ورزند
دوست عزیز اینکه یک عده برای گول زدن من و تو از وسیله ای به نام دین استفاده می کنند شکی نیست ولی اصل دین رو زیر سوال نبر همین قضیه شاهدی بر مظلوم واقع شدن دینه

735

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
من کار ندارم به مسخ شدن معتقدی یا نه ولی اینکه اصل دین رو زیر سوال میبری برات متاسفم شرط می بندم خود تو وقتی گرفتار میشی بازم متوسل به دین میشی ولی در حالت عادی این حرفا رو میزنی
قرآن یه آیه قشنگ داره که میگه : هنگامی که در موجهای خروشان سوار بر کشتی هستندخداوند را خالصانه می خوانند و آنگاه که به صاحل :wacko: میرسند شرک می ورزند
دوست عزیز اینکه یک عده برای گول زدن من و تو از وسیله ای به نام دین استفاده می کنند شکی نیست ولی اصل دین رو زیر سوال نبر همین قضیه شاهدی بر مظلوم واقع شدن دینه

من شدیدا تحت تاثیر قرار گرفتم .

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
یه آیه قشنگ دیگه هم قرآن داره که میگه : صم بکم عمی فهم لا یبصرون
اصلا به من چه من چه کاره هستم که بخوام کسی رو هدایت کنم خودم هزار تا مشکل دارم باید یکی منو هدایت کنه
:eek:

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از roozbeh :
دقیقا! پس به جز قمار بازی تو سایت های ایگولدی دزد شناسم هستی؟:D
ديدي گفتم رو آوردي به مزخرف گويي بچه تر از اوني كه بخوام باهات كل كل كنم
من خودم از كسايي بودم كه به راه افتادن بحث سايتهاي شرط بندي اعتراض كردم تو اين فوريوم
ديگه حنات رنگي نداره
كاملا شناخته شده هستي
نه من يه چند نفر ديگم از دست مال مردم خوريت شاكي اند
اگه دوست داشتي يه تا پيك ميزنم
اين تاپيك رو بهم نريز

NetworkMan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از 735 :

با سلام
ميانه روي در امور انسان را كمك ميكنه تا ناخواسته چشمش بر روي برخي حقايق بسته نشه . تعصب از هر نوعيش ميتونه انسان را به بيراهه بكشونه . شايد مطالعه كتب و نظرات انديشمندان و دانشمندان بزرگ دنيا مخصوصا فيزيكدانها ( كساني كه به قول شما قشر عام نيستند و كسي به راحتي نميتونه گولشون بزنه ) و همچنين مطالعه كتب تاريخي شروع خوبي باشه تا دريچه نويني در ذهن باز بشه و به دور از هر تعصبي دوباره يافته هاي خود را مرور كنيد و خود به قضاوت انديشه هاي خود بنشينيد.

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از farhad12 :
ديدي گفتم رو آوردي به مزخرف گويي بچه تر از اوني كه بخوام باهات كل كل كنم
من خودم از كسايي بودم كه به راه افتادن بحث سايتهاي شرط بندي اعتراض كردم تو اين فوريوم
ديگه حنات رنگي نداره
كاملا شناخته شده هستي
نه من يه چند نفر ديگم از دست مال مردم خوريت شاكي اند
اگه دوست داشتي يه تا پيك ميزنم
اين تاپيك رو بهم نريز
تو کی گفتی؟؟؟ کم آوردیاا!:lol: :lol: :lol:
من 100 دلار از تو گرفتم به عنوان بلا عوض:lol:
صفرها که عرضش ندارن! 1 دلار میشه؟ نه؟;)

setareh2

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از roozbeh :
شر نگو بچه جون!
این واقعیت داره!
خدا شفا بده!

بالا