برگزیده های پرشین تولز

خیابون ایران زمین

_nima

Guest
لایک‌ها
0
این خیابون به نظر شما لازمه؟ نباید روش کنترلی بشه؟
شهرک غرب - ایران زمین رو میگم بالام جان
ملت 2,000,000,000 بار توش دور می زنین سرگیجه نمیگیرن؟؟؟
از نظریات شما بهره مند میشیم...

S.T.S

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یه سرچ بزن تو کائنات حتما پیدا میکنی ! اگه نکردی ا
کیا ایران زمینی هستن؟ اصلا به نظر شما این خیابون لازمه یا نه ؟؟!! این گشتی ها توش یه کم دارن زیاد می شن. برای fun بد نیست به خصوص حال بعضی از این دختر پر رو ها رو گرفتن!!
نمی دونم چه حسابی هستش هر کی میاد اونجا سیگاری می شه! تصمیم دارم برم سر ایران زمین سیگار فروشی بزنم تا بتونم یه 630i بخرم.یه کم از تجربه هاتون! بگین...
این مال خودم... هرگز تو هوای بارونی سرعت نرین یه بار خفن پل صراط رو روبروم دیدم ولی عزرائیل بی خیال من شد! نزدیک بود تو ماشین لِه بشم. سره کل کل ;) الببته اگر تصادف می شد...

شماها چی کاره این؟ (نگین همش سرتون تو درس و کتاب و مجلات فوق تخصصی هستش و از 2سالگی میزگرد سیاسی بجای کاتون تو تلویزیون نگاه میکردین):D
ما که ایران زمین نیستیم ! سعادت آبادیم اما گاهی وقتا میایم مثلا همین الان از اونجا بودم اومدم خونه !
حالا منظور از این سوال چی بود ؟

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
خیابون ایران زمین
خدائیش خیلی سوسول بازیه. هر چی بچه مزلفه ریخته اونجا.
من خودم 6 سال مدرسه م تو شهرک غرب بود... هر از گاهی هم به ایران زمین و پاساژ گلستان سر می زدم، ولی هر وقت می رفتم...
2rzukw3.gif

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
جدا نیروی انتظامی باید اونجا رو نظم بده...تمام ساکنین به ستوه اومدن....هر چی ارازل و اوباش از نوع پولداره ریختن اونجا .......بیچاره شدیم...آی هوار

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
کدوم اراذل و اوباش؟ اونایی که میگی رو اگه دماغشونو بگیری نفسشون بند میاد جون میدن.

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدا نیروی انتظامی باید اونجا رو نظم بده...تمام ساکنین به ستوه اومدن....هر چی ارازل و اوباش از نوع پولداره ریختن اونجا .......بیچاره شدیم...آی هوار
ایول! جون میده ما بچه پایین شهریا بیایم اونورا خفت گیری
2e2qtty.gif

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13

fardin59

Registered User
لایک‌ها
75
جمال همه آقایون لاتا را عشق است

بابا اینهمه لوطی بود تو این تاپیک ما بی خبر
ای ول ایول

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
بابا ايول لوتي بازار شده اينجا

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
خدائیش خیلی سوسول بازیه. هر چی بچه مزلفه ریخته اونجا.
من خودم 6 سال مدرسه م تو شهرک غرب بود... هر از گاهی هم به ایران زمین و پاساژ گلستان سر می زدم، ولی هر وقت می رفتم...
2rzukw3.gif

کدوم مدرسه بودی یاشار؟؟؟؟

Dariux

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
mp4 player چنده؟ من پول ندارم بخرم.
404pmom.gif
برم ازین آقا مهربونای خیابون ایران یکی قرض بگیرم
42sd09c.gif
(تیریپ گوشبگ)

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292

یاشار

Registered User
لایک‌ها
3
:blink: حتما دبیرستانش بودی؟؟؟

وای که ما چقدر فحش میدادیم به این اراذل و اوباش فجر دانش. ما کوچه چهارم فاز 3 بودیم . این مدرسه پدرمونو در آورد.
126fs1518216.gif

اولا بچه های فجر هیچکدومشون اراذل و اوباش نبودن. کل اون کسایی که ازشون شاکی هستی 4 درصد جمعیت اونجا هم نمی شدن. مثلاً من هم خودم جزو کسانی بودم که هیچوقت دنبال شر نمی گشتم و همیشه سرم به کار خودم بود.

بعدشم همیشه حتی بچه خفنهای فجر جلوی بچه های انفورماتیک لنگ مینداختند. درسته بعضیامون زیاد دردسر درست می کردیم، اما هر چی بودیم مثل شاگردای اون دیونه خونه وحشی و چاقو کش نبودیم. یادمه اکثر بچه های ما حتی جرئت نمی کردند 2 3 نفری از اون کوچه رد بشن.

ضمناً من 6 سال اونجا درس خوندم. راهنمایی و دبیرستان.

Dong Fang BuBai

Registered User
لایک‌ها
13
یکی بگه حکایت این شکلک 292 چیه؟؟؟

اولا بچه های فجر هیچکدومشون اراذل و اوباش نبودن. کل اون کسایی که ازشون شاکی هستی 4 درصد جمعیت اونجا هم نمی شدن. مثلاً من هم خودم جزو کسانی بودم که هیچوقت دنبال شر نمی گشتم و همیشه سرم به کار خودم بود.

به این میگن دسته گل!!!

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
126fs1518216.gif

بعدشم همیشه حتی بچه خفنهای فجر جلوی بچه های انفورماتیک لنگ مینداختند. درسته بعضیامون زیاد دردسر درست می کردیم، اما هر چی بودیم مثل شاگردای اون دیونه خونه وحشی و چاقو کش نبودیم. یادمه اکثر بچه های ما حتی جرئت نمی کردند 2 3 نفری از اون کوچه رد بشن.

ضمناً من 6 سال اونجا درس خوندم. راهنمایی و دبیرستان.

اره قبول دارم که انفورماتیک بچه هاش عوضی بودن ولی منم منظورم از اراذل و اوباش آدم لات و چاقو کش نبود.

این مدرسه که تعطیل میشد تا 2 ساعت زندگی ما هم تعطیل میشد .مخصوصا همین موقعها از سال.

الانم که مدتهاست میلاد نور هم به شلوغی و سر وصدای اونجا اضافه شده.

بالا