برگزیده های پرشین تولز

دامنه «پول تو جیبی»

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
توی تاپیک فروش جای کل کل نیست . ایشون هر وقت نظر خواستند شما بفرمایید نظر بدید ...

_SaeedGh_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه به نظر شما این کار اشتباه نیست که بیایم تو تاپیک یکی دیگه بگیم جم کن بابا این چه آشغالیه 2 زارم نمی ارزه این واقعا درسته من صاحب تاپیکم نم شناسم که بگینن رفیق هستن نه خدا شاهده و این کار مخصوصا نوشته های برخی دوستان که به فحش نزدیک تر بود تا نوشته .
دوستان اگر کمی دقت کنن می بینن که اکثر بچه ها اینجا تاپیک دارن دوستا دارین آقای ronan و... تو تاپیک خودتون کسی بیاد اینجوری نصیحت کنه آخه دوستان اگ می خواید نصیحت کنید نصیحت تو پیغم خصوصی بکنید و صرفا برای تعداد پست نباشه واقعا اینجوری خدا راضی نیست .

به هر حال عذر می خوام از صاحب تاپیک امید وارم کسی حرفمو به دل نگرفته باشه چون همه با هم رفیقیم .
یا علی .
موفق باشید .

ممنونم از شما. :heart:
اما این نوع گفتمان بدون نظارت از این نظر خوبه که مشخص میشه چه تیپ آدم‌هایی از یه چیز خوششون میاد و چه تیپی از اون بدشون میاد. مثلاً اگه یه قانون تصویب بشه که ارازل و اوباش از اون قانون بدشون بیاد و اعتراض کنند، مشخصه که اون قانون، قانون خوبیه و مسلماً من و شما از اون استقبال می‌کنیم.
سایر دوست با تجربه که وارد بحث نشدند هم متوجه موضوع شدند. ;) اما در هر صورت ممنونم که شما مطرحش کردید.

DomainSeller

Registered User
لایک‌ها
71
بچه ها به نظر من اینطوری برخورد کردن درست نیست، اگه واقعاً کسی از این دامنه خوشش نمی آد می تونه پیشنهادی برای خریدش نده.
ولی اینطوری صحبت کردن درباره در موردش جالب نیست
اگه ایشون یه تاپیک در مورد نظرخواهی درباره نام دامنه اش و یا ارزش گذاری اون زده بود، میشد چنین اظهار نظرهایی کرد، ولی وقتی بحث فروش پیش میاد، این کار درست نیست.
جدای از این بحثها، بچه ها همشون رفتند تو کار فان:p
ظاهراً کسادی بازار دامنه تاثیرشو گذاشته;)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
ممنونم از شما. :heart:
اما این نوع گفتمان بدون نظارت از این نظر خوبه که مشخص میشه چه تیپ آدم‌هایی از یه چیز خوششون میاد و چه تیپی از اون بدشون میاد. مثلاً اگه یه قانون تصویب بشه که ارازل و اوباش از اون قانون بدشون بیاد و اعتراض کنند، مشخصه که اون قانون، قانون خوبیه و مسلماً من و شما از اون استقبال می‌کنیم.
سایر دوست با تجربه که وارد بحث نشدند هم متوجه موضوع شدند. ;) اما در هر صورت ممنونم که شما مطرحش کردید.

ممنونم از اینکه من و بقیه دوستان رو ارازل و اوباش خطاب کردید :)

دلیل راهنمایی فقط برای این بود که بدونی اینجا کسی همچین پولی بابت دامینت نمیده

وگرنه برای من چه فرقی داره دامین شما 100 میلیون فروش بره یا 1000 تومان ؟

اما خوب تا ما ارازل و اوباش بیش از این مزاحمت ایجاد نکردیم بریم بهتره :)

امیدوارم با قیمت خوب بفروشی دامینت رو ;)

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
من نظرمو گفتم.

هیچ توهینی هم نکردم.

فروم هم یعنی جایی که ملت بیان نظرشونو بگن!

حالا میخواد تاپیک فروش باشه!

واسلام!

بالا