برگزیده های پرشین تولز

دامنه پرمیوم our.ir

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
بله بنده دومین شیرازبلاگ رو هم داشتم و فروختم همینطور که هزاران دومین دیگه رو هم در این سالها فروختم از جمله دامنه Free.ir
با این حساب باید میلیاردر شده باشید و حضورتون اینجا جای شبهه {خنده} داره!!!

ehsandalir

Registered User
لایک‌ها
175
با این حساب باید میلیاردر شده باشید و حضورتون اینجا جای شبهه {خنده} داره!!!

خیر بنده از فروش دومین میلیاردر نشدم ، خرید و فروش دومین برای من فقط تفریح بوده و هست
تازه اگر کسی هم از اینکار میلیاردر شده باشه باز هم مگه اشکالی داره به اینجا هم سربزنه ؟؟؟!
بنده نمیخوام با شما کلکل کنم و شما هم بهتره به جای تخریب تاپیک دیگران به کار فروش دومین های خودت برسی
یا حق

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
خیر بنده از فروش دومین میلیاردر نشدم ، خرید و فروش دومین برای من فقط تفریح بوده و هست
تازه اگر کسی هم از اینکار میلیاردر شده باشه باز هم مگه اشکالی داره به اینجا هم سربزنه ؟؟؟!
بنده نمیخوام با شما کلکل کنم و شما هم بهتره به جای تخریب تاپیک دیگران به کار فروش دومین های خودت برسی
یا حق
:)
استارتر محترم پوزش بحث کشدار شد، امیدوارم درک کنید...
پ.ن: دامنه خوبی دارید، خوب بفروشید.
شاد باشید...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
چ قدر اظهار نظر!!! به نظر من میارزه ، حتی بیشتر هم میارزه .

Our.ir

سه حرفیی معنا دار. خوبه

milade

Registered User
لایک‌ها
1,077
سلام داداش

اگر هنوز موجود هست، لطفاً یه شماره بهم پ.خ کنید. اوکی باشه میخرمش به کوری چشم دلالا.
من شماره هویز رو تماس گرفتم رفت روی پیغامگیر.

فقط حواست باشه قیمت رو مفت رد نکنی.
بابا همین جا همین ادمهایی که میبینید میزنن توی سر دامین، اگر دامنه دستشون بود خودشون رو میکشتند! که اره ال هست و بل هست و فلان قیمت 3000 میلیارد تومان!
اینو میگم به اونهایی که دامنه BiaToTehran021.ir رو میفروشن طوری که انگار از پارینه سنگی ارث رسیده بهشون و برند هست!
طرف قیمت داده 3 تومن نمیخوای بخری اصلاً تاپیک رو ببند! من نمیدونم طرف زورش میاد نتونسته دامنه رو مفت صاحب بشه افتاده به تخریب !
کی میخوایم ادم بشیم پس؟ دنیا به اخر رسیدا!

عجب!

AmirHossein.M

Registered User
لایک‌ها
710
کلا پرشین تولز همینه , ما پشت دستمون رو داغ گذاشتیم اینجا چیزی نفروشیم , مشتری دست به نقد داشتم واسه یه اسکریپت 1.5 میلیون دوستان لطف کردن واسه اینکه محصول خودشونو بفروشن خراب کردن تاپیک مارو
ارزش کار و دامین رو باید مشتری بدونه , من پسر خاله استارتر نیستم که طرفداری کنم ازش فقط چون همچین اتفاقی واسم افتاده میگم , اقا 3 میلیون نه 100 میلیون به کسی ربط نداره قیمت چقدره نظرتون رو واسه خودتون نگه دارید , شاید منم نظرم این باشه این دامنه ارزشش یک سوم این قیمت باشه ولی خوب من که خریدار نیستم یکم فرهنگ سازی بکنیم توی پی تی تاپیک دیگران رو خراب نکنیم , خریدار خودش عقل داره میتونه تشخیص بده قیمت دامین چقدره
استارتر عزیز موفق باشی

sherizk

Registered User
لایک‌ها
0
واسه کسی‌ که ایده درست حسابی‌ داشته باشه هم دامنه خوبیه هم قیمتش مناسبه. سر مسئله قیمت دامنه از روز اول اختلاف بوده. به نظر من تنها حرف درست اینه که یه دامنه همونقدر می‌ارزه که مشتریش حاضره بالاش پول بده.
من خودم شخصا اگه ایده و تیم‌ درست حسابی‌ داشتم راحت حاضر بودم واسه این دامنه همین حول و حوش پول بدم.
مهمترین مزیت اینجور اسم‌ها برند سازیه.

ایشالا تو فروشتون موفق باشید.
دامنه های .ir فقط اگر سازمانی باشه قابلیت برند شدن داره.

jonoobi

Registered User
لایک‌ها
12
پیشنهاد قبلی من 1 بود الان 1.4 خریدارم .

بالا