برگزیده های پرشین تولز

دامنه domainsales.ir به فروش میرسد

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
دامنه فوق که تا سال 2011 هم اعتبار دارد، به قیمت پایه 250.000 تومان به فورش میرسد.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
حاجاقا جان قیمتت خیلی خیلی بالاست و یه جورایی عمرن!! با این قیمت فروش بره. چوا اولا مشتری هات فقط ایرانی ها هستند و ضمنا دامین کلمه یا عبارت منحصر به فردی نیست. مشابه خیلی داره که میشه استفاده کرد. مثل:

DomainsSales.ir
SellDomain.ir
SalesDomain.ir
و ...

hajagha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آخه 4 سال هم اعتبار داره.
من خودم اینجوری حساب کردم که دامنه دات آر، اگر 1 ساله باشه 50 تومن من هم کردمش 250 چون 5 ساله ثبتش کرده بودم.
حالا اگر میفرمایید دامنه دات آر 5 ساله به این خوبی که اگر اهلش باشی میتونی خوبی هم درامد ازش کسب کنی قیمت پایه چند؟

jeembey

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم اینجوری حساب کردم که دامنه دات آر، اگر 1 ساله باشه 50 تومن من هم کردمش 250 چون 5 ساله ثبتش کرده بودم.

سلام حاجاقا

مدت اعتبار دامین اصلا چیزه مهمی نیست چون یک دامین یکساله رو با 10،000 تومان میشه 5 سال تمدید کرد. ;)

موفق باشید.

Domain

Registered User
لایک‌ها
2
صاحب دامین ه دلش میخواد .. شما خریداری بسم الله .. چرا تو سر مال میزنید یکی شاید خواست برای کلاسش نیم میلیون هزینه کنه چرا که نه لول
اینجا بخش خرید و فروش دومین و هدف این تاپیک به فروش رسیدن دامنه است، نه کلاس و ... :)
دلیل قیمت پایه هم که حاجاقا فرمودند :happy:
مدت اعتبار دامین اصلا چیزه مهمی نیست چون یک دامین یکساله رو با 10،000 تومان میشه 5 سال تمدید کرد. ;)
کجا 10 تومن میگیره؟ من تا 11 و خورده ای تومن دیدم :)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام
دامنه فوق که تا سال 2011 هم اعتبار دارد، به قیمت پایه 250.000 تومان به فورش میرسد.

سلام
خب این دامنه رو توی سایت های حراجی دومین بزار برا فروش مثل سدو و امثال اون که توی اینترنت زیادن! از اونجایی که اسمش نسبتا خوبه زیاد به پسوندش اهمیت داده نمیشه. چون من به شخصه این موضوع رو توی سدو دیدم.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
سلام
خب این دامنه رو توی سایت های حراجی دومین بزار برا فروش مثل سدو و امثال اون که توی اینترنت زیادن! از اونجایی که اسمش نسبتا خوبه زیاد به پسوندش اهمیت داده نمیشه. چون من به شخصه این موضوع رو توی سدو دیدم.
یه چیز می گیها. آخه دامین دات آی آر چه به درد خارجی جماعت می خوره؟

3POWER

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
سلام
چرا به پسوندش توجه داده نميشه؟!

مهمترين چيز پسونده!!!

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
چرا به پسوندش توجه داده نميشه؟!

مهمترين چيز پسونده!!!

سلام
من هم این موضوعی رو که شما میگی کاملا قبول دارم.
مثلا اگر یه دامنه با پسوند کام 10000 دلار ارزش داشته باشه همون دامنه با پسوند های دیگه بی ارزش نیست و بد نیست شما یه نگاه به سایتهای خرید و فروش دومین و هیستوری خرید ها و فروش ها بندازی
میبینی دامنه با یه پسوند های عجیب غریبی خرید و فروش میشه که اصلا به گوشت نخورده بیشتر هم به خاطر اسمشه که ارزش پیدا میکنه و اگر نه حرف شما کاملا صحیح هست و خارجی ممکنه بعدها با این دامنه دچار مشکل بشه.

بالا