برگزیده های پرشین تولز

دامنه IR وی آی پی

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
خریدار دامنه های تک و با ارزش یا یه عبارت دیگر خیلی خیلی تاپ (VIP) شما هستم.

1- دامنه ها فقط و فقط IR. باشند.

2- برای هر دامنه، حاضرم قیمت حداقل 1 میلیون تومان بپردازم و هیچ حداکثر مفداری هم وجود نداره.

3- دامنه ها در هر زمینه ای می تونن باشند. تجاری، تفریحی، ورزشی، بازی، مسافرت، خودرو، .....

4- لطف کنید فقط دامنه هایی رو پیشنهاد کنید، که ارزش منطقی، واقعی و کارشناسیشون بیشتر از 1 میلیون باشه و ارزش خرج کردن بیشتر از این مقدار رو داشته باشند.

اگر مناسب نمی بینید که دامنه یا دامنه هاتون رو اینجا معرفی کنید، میتونید از طریق پیام خصوصی و یا یاهو مسنجر اطلاع بدید.

آی دی من در یاهو: (magneticfield2)
برای نمونه کدام دامنه حد اقل یک ملیون برای شما ارزش داره ؟ چند تا از دامنه های آی آر که حاضرید همین حالا به قیمت 1 تا 5 ملیون نقد بخرید را می تونید نام ببرید ؟ اینطوری ملاک و معیار شما در مورد ارزش دامنه مشخص میشه حد اقل .
من به شخصه دامنه آی آر با این ارزش ها به ذهنم نمیرسه ....

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
لطفاٌ به صفحه 2 مراجعه کنید. البته باز هم میگم، اونها فقط مثال هستن.

سپاسگذارم از پیشنهادتون
دوست عزیز مثال ها را دیدم ولی منظورم یک دامنه دقیق بود نه مثال . می خوام بگید دقیق چی می خواید .
الان شما khodro.ir - home.ir - agahi.ir را هر کدوم دقیقا چند می خرید ؟
agahi.ir را صاحبش بخواد بفروشه به چه قیمت دقیقا خریدارید ؟ (البته نه در مثال ! در واقع این دامنه را بخواد بفروشه چند ملیون حتما می خرید؟)

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
دوست عزیز مثال ها را دیدم ولی منظورم یک دامنه دقیق بود نه مثال . می خوام بگید دقیق چی می خواید .
الان شما khodro.ir - home.ir - agahi.ir را هر کدوم دقیقا چند می خرید ؟
agahi.ir را صاحبش بخواد بفروشه به چه قیمت دقیقا خریدارید ؟ (البته نه در مثال ! در واقع این دامنه را بخواد بفروشه چند ملیون حتما می خرید؟)

دوست من، بنده به هیچ عنوان حاضر نیستم قیمت رو اینجا بگم و مطمئناً منطقی هم نیست که بگم. روش معامله این نیست.

برای یک دامنه با ارزش بالا هیچ کس نمی تونه قیمت ثابت بگه. و ضمناً شما می فرمائید که دقیقاً بگم چی می خوام و دقیقاً بگم چقدر حاضرم خرج کنم. اگر من یک دامنه یا دامنه هایی با موضوع خاص و با هزینه ثابت رو می خواستم که توی پست اول توضیح می دادم.

من فکر می کنم سوالات شما هم در استارت و هم در ادامه بحث های قبلی پاسخ داده شده.

حالا من از شما تقاضا می کنم که دقیقاً بگید منظورتون از این سوال ها چیه؟ اگر دامنه خاصی دارید، می تونید خصوصی پیشنهاد کنید و اگر تصمیم گرفته شد. سر قیمت کنار بیایم.

mehrzad22

Registered User
لایک‌ها
95
دوست من، بنده به هیچ عنوان حاضر نیستم قیمت رو اینجا بگم و مطمئناً منطقی هم نیست که بگم. روش معامله این نیست.

برای یک دامنه با ارزش بالا هیچ کس نمی تونه قیمت ثابت بگه. و ضمناً شما می فرمائید که دقیقاً بگم چی می خوام و دقیقاً بگم چقدر حاضرم خرج کنم. اگر من یک دامنه یا دامنه هایی با موضوع خاص و با هزینه ثابت رو می خواستم که توی پست اول توضیح می دادم.

من فکر می کنم سوالات شما هم در استارت و هم در ادامه بحث های قبلی پاسخ داده شده.

حالا من از شما تقاضا می کنم که دقیقاً بگید منظورتون از این سوال ها چیه؟ اگر دامنه خاصی دارید، می تونید خصوصی پیشنهاد کنید و اگر تصمیم گرفته شد. سر قیمت کنار بیایم.
من منظور خاصی ندارم دوست عزیز. هدفم از سوال هم همین هست که بدونم کدام دامنه آی ار ارزش پرداخت چنین قیمی را داره . من بعید می دونم شما یا هر کسی که حرفه ای داره در زمینه دامین کار میکنه برای دامنه هایی که مثال زدید حاضر باشه حتی چند صد هزار تومن بپردازه چه رسد به چند ملیون ... (منظور دامنه خالی هست نه سایت). لذا دارم از شما می پرسم دقیقا برای چه دامنه ای حاضرید چنین مبالغی بپردازید. اگر احساس می کنید سوالم بی مورد هست و تاپیک را به انحراف می کشونه عذر می خوام و می تونید بدون پاسخ ازش رد شید.

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
اینم دامین های من هستش دوست عزیز
اگر پسندیدی با هم صحبت می کنیم
کد:
[CENTER][SIZE="4"][B]ariagroup.ir

dedicated24.ir

football24.ir

goodlife.ir

help24.ir

music24.ir

video24.ir[/B][/SIZE][/CENTER]

Thanks.

من منظور خاصی ندارم دوست عزیز. هدفم از سوال هم همین هست که بدونم کدام دامنه آی ار ارزش پرداخت چنین قیمی را داره . من بعید می دونم شما یا هر کسی که حرفه ای داره در زمینه دامین کار میکنه برای دامنه هایی که مثال زدید حاضر باشه حتی چند صد هزار تومن بپردازه چه رسد به چند ملیون ... (منظور دامنه خالی هست نه سایت). لذا دارم از شما می پرسم دقیقا برای چه دامنه ای حاضرید چنین مبالغی بپردازید. اگر احساس می کنید سوالم بی مورد هست و تاپیک را به انحراف می کشونه عذر می خوام و می تونید بدون پاسخ ازش رد شید.

نظر شما محترمه. ولی نظر من کاملاً فرق داره.

من معتقدم تعداد دامنه های IR. که ارزش میلیونی دارند بسیار زیاده و بنده قدرت خرید درصد ناچیزی از اونها رو دارم و دقیقاً به همین دلیله که از هر منبعی برای پیدا کردن این دامنه ها استفاده میکنم تا بعد از مقایسه، بهترین انتخاب رو داشته باشم.

hesssssam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
MEHDIshop @

ممنون، اما مطمئناً بهتر از این زیاده :)

bestirani2 @

Thanks

کرکبود @

Thanks

یه لیست دامنه هم من دارم . میتونی یه نگاهی بندازی.

http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2649458&postcount=394

یه سری هم هست که تو این لیست نیست. می تونیم تو یاهو بحث کنیم.

ای دی من اگه دوست داشتید : golbarg_net

تو یاهو اد کردم.

M.K @

:exclamati

یوسف: دوست عزیز پست هایی که نمیخواهید رو کوت نکنید، چون من پاک میکنم مجبورم پستتون رو ادیت کنم تا کوت ها رو پاک کنم.

Last edited by a moderator:

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
شما یکی از دومین های 1 میلیونیتون رو بنویسید ببینیم ;)

لطفاٌ به صفحه 2 مراجعه کنید.

---------------------------------------------------------------------

من لازم میدونم که از دوستان خواهش کنم که لطفاً قبل از ارسال پیشنهاداتتون. قوانینی رو که در استارت تاپیک عرض کردم مطالعه کنند.

متاسفانه دوستان، هر دامنه ای رو که دارن و حتی خودشون هم معتقدن که بی ارزشه، اینجا پیشنهاد میدن. جالب اینجاست که بیشتر از 90% دامنه های پیشنهادی به ندرت قیمتشون از 20.000 تومان بالاتر هستش.

خیلی هم معتقد هستن که دامنه IR. با ارزش بالای 1 میلیون وجود نداره و این تاپیک سرکایه. نظرشون محترمه، اما نظر من کاملاً متفاوته.

دوستانی هم که دنبال مثال از دامنه VIP می گردند اینجا کلیک کنند.

Last edited:

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام.
برای بار چندم میگم!
عنوان این تاپیک این نیست:
خرید تمام دامنه های دات آی آر

اگر جریان این تاپیک طبق این پست پیش نره تاپیک رو میبندم!
تعداد پست های پاک شده در این تاپیک بیشتر از پست های پاک نشده هست!
البته من هیچ پستی رو با نظر خودم پاک نکردم.
گذاشتم استارتر بیاد و اگر نظری نداشت برای اونها بعد پاک کردم.

یک نمونه از دامنه هایی که دیشب معرفی شد:
ghazanfar.ir .....
دیگه حرفی نیست.

Six

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
605
music.ir

مال خودم نیست اما صاحبش رو میشناسم .
میخواستم بخرمش که 1.5 به من پیشنهاد داد منم منصرف شدم .
میتونی به لیست دامنه های مورد نظرت اضافه کنی , مشخصات مالک دامنه هم که کاری نداره بدست آوردنش .

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
music.ir

مال خودم نیست اما صاحبش رو میشناسم .
میخواستم بخرمش که 1.5 به من پیشنهاد داد منم منصرف شدم .
میتونی به لیست دامنه های مورد نظرت اضافه کنی , مشخصات مالک دامنه هم که کاری نداره بدست آوردنش .

این شد یه چیزی،. دامنه واقعاً مناسبیه. قابل توجه دوستانی که میگن دامنه میلیونی وجود نداره.

ممنون که این رو اطلاع دادید. چون اکثر دامنه هایی که قصد خریدشون رو داشتم و از طریق whois با مالکشون تماس گرفتم. قصد فروش نداشتن.

این رو به لیستم اضافه میکنم.

ajaxo

Registered User
لایک‌ها
68
@greenapple

@iranishop.com

@ehsandalir

@hesssssam

اینها اونقدر ارزشی ندارن :thumbsdow

Last edited:

ajaxo