برگزیده های پرشین تولز

دامنه Persian

linux-lover

Registered User
لایک‌ها
3
جسارت نمی کنم خدمتتون
اما لطفا قبل از ایکه تاپیکی رو باز کنید ، لطف کنید با دوستان مشورت کنید که اینجوری وقت سایر کاربران هم گرفته نشه!

نه خواهش میکنم , چشم حتما این کارو میکنم برای دفعات بعدی ...

این که نشد حرف!
اگه مزایده ای چیزی هست نمیتونین زیرش بزنین! اگه هم نیست چرا ملتو گذاشتی این وسط!

مدیر بخش لطفاً رسیدگی کنن!

قربانت بروم من که نزدم زیرش فقط قیمت رو بنا به بیشنهاد یکی از دوستانم تغیر دادم .
مزایده هنوز پا برخاست اما با قیمت های جدید, شما هم میتونید در صورت تمایل offer بزارید .
فکر میکنم این یک چیزی طبیعی هست که وقتی کسی یکی چیزیرو بزاره برای فروش و بعدش احساس کنه با این قیمت ضرر بزرگی میکنه حتما یک جوری تایپیک رو جمع جور میکنه به نفع خودش ...
این کار در مورد افراد تازه کار تر در این زمینه بیشتر صدق میکنه چون کمتر وارد هست و خوب طبعاً ممکنه وقتی پی ببرن ارزش واقعی اون چیزی که دارن از دستش میدن بیشتره . ( البته کاربر های با سابقه هم از این امر مستسنا

در این مورد هم اشتباه از طرف من بود و از همه برای وقتی که گذاشتن تشکر و البته عضر خواهی میکنم :)

linux-lover

Registered User
لایک‌ها
3
خدمت شما عرض کنم که هیچ وقت تاپیک های اینچنینی پاک نمیشه. چون باید جزو سوابق فروشنده باقی بمونه تا اینکه خریداران در خرید خودشون دقت کنن. چون شما یا هر شخص دیگری که یک بار زیر حرفش بزنه، بعدا هم میتونه این کار رو تکرار کنه.
موفق باشید.

من از یک جنبه ی دیگر گفتم تایپیک پاک بشه و اینکه الان شما این رو میگید باشه موردی نیست.
فقط یک چیزیرو بگم که خیلی از دوستانی که به اصطلاح با اعتبار و با سابقه هم هستن از این موارد من زیاد دارن فقط چون پست های امثال بنده کمه راحتر میشه پیداش کرد ولی خب طبیعتا از بین 2000 - 3000 هزار تا پست سختر هست.

Last edited:

amk

Registered User
لایک‌ها
9
حالا بيخيال اين مباحث:
دوست عزيز تو بهترين حالت بازار حتي 5 سال ديگه هم اين دومين با اين قيمت بايه به فروش نميره.....

بالا