برگزیده های پرشین تولز

داندانپزشکی چقدر درآمد دارد

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
رفیق چجوری میشه فهمید علاقمون چیه؟
جدی میپرسم من الان ترم اخر ارشد برقم جدیدا زیاد فکر میکنم که چجوری میشه فهمید دقیقا به چی علاقه دارم؟!
نمیدونم باید همه رشته هارو تست کرد چکار باید کرد

Sent from my Awesome LG P713

مشکل منم هست:eek:

Shayan_Shomal

Registered User
لایک‌ها
371
رفیق چجوری میشه فهمید علاقمون چیه؟
جدی میپرسم من الان ترم اخر ارشد برقم جدیدا زیاد فکر میکنم که چجوری میشه فهمید دقیقا به چی علاقه دارم؟!
نمیدونم باید همه رشته هارو تست کرد چکار باید کرد

Sent from my Awesome LG P713

متاسفانه منم همین مشکل رو دارم. :eek:

Try

Registered User
لایک‌ها
466
کلا ور رفتن با دهن و دندان مردم مشکلات و مشقت های فراوانی دارد
لذا پیشنهاد میشود از رفتن به دندان پزشکی خودداری شود.

Try

Registered User
لایک‌ها
466
چه دشواری هایی داره؟
دلایل فراوانی دارد نمونه اش گشاد شدن دهان است که دیگر نمیشود کار های مادی انجام داد که موجب به طلاق میشود الان آمار طلاق 50 درصد آن به همین مساله مربوط می شود.
لذا بهتر است برای استحکام و دوام زندگی دهان را دست دندان پزشک ندهید.

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
دلایل فراوانی دارد نمونه اش گشاد شدن دهان است که دیگر نمیشود کار های مادی انجام داد که موجب به طلاق میشود الان آمار طلاق 50 درصد آن به همین مساله مربوط می شود.
لذا بهتر است برای استحکام و دوام زندگی دهان را دست دندان پزشک ندهید.

جدی گفتم!!!
دندان پزشکا میگند دیسک کمر میگیرند!درسته؟

Try

Registered User
لایک‌ها
466
جدی گفتم!!!
درد کمر که مسئله ای بس مهم است لذا وقت داشتم برایتان پیام خصوصی میکردم
در فرصت های آتی حتما به آن میپردازم.
فقط نکته ای بگم
درد کمر ارتباط مستقیم با حلیم دارد.

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
به نظر من که خیلی درامدشون بالاس . داییم دندون پزشکه . یه دفعه با داداشم با توجه و میزان مشتریاش سر انگوشتی حساب کردیم بالای 20 تومن ( البته میگم 20 تومن ما بیشتر محاسبه کردیم ) درآمد دارن . خودتون حساب کنین واسه هر دندون پرکردنی 25 دقیقه کمتر وقت میزارن و N تومن میگیرن .

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
همه دندون پزشکها درامدشون مثل هم نیست یه سریشون تاجرن و فقط فکره تیغ زدن خلق الله و با انصاف هم توشون هست که 5تومن در ماه دارن

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به نظر من که خیلی درامدشون بالاس . داییم دندون پزشکه . یه دفعه با داداشم با توجه و میزان مشتریاش سر انگوشتی حساب کردیم بالای 20 تومن ( البته میگم 20 تومن ما بیشتر محاسبه کردیم ) درآمد دارن . خودتون حساب کنین واسه هر دندون پرکردنی 25 دقیقه کمتر وقت میزارن و N تومن میگیرن .

همش که سود نیست هزینه مواد لابراتوار هزینه منشی هزینه اجاره مطب و خیلی چیز های دیگه 40 درصدش برای دندانپزشک میمونه یعنی احتمالا دندانپزشهای معمولی 7-8 تومن درآمد دارن اما در طول سالهای بعد میتونه حداقل هر سال با گرفتن سود پولهای که انباشت کردند به صورت پلکانی دو تا چهارو N تومن دربیارن چون پول خودش خاصیت تکثیر داره:)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
جدی گفتم!!!

بیشتر آرتروز گردن میکیرند و این بیماری توشون خیلی شایعه دیسک کمر هم شایعه. به همین خاطر اغلب میگن باید یک مدت خوب کار کنیم تا برای دوران پیری اندوخته خوبی داشته باشیم...کلا نمیشه دایم کار رو انجام داد و زود بازنشسته میشی

gilase_tanha202

Registered User
لایک‌ها
374
همه دندون پزشکها درامدشون مثل هم نیست یه سریشون تاجرن و فقط فکره تیغ زدن خلق الله و با انصاف هم توشون هست که 5تومن در ماه دارن

البته دایی بنده هم رحم نمیکنه :wacko: و البته تاجر هم نیس ، از ما هم (اگه تعارف کنیم) پول و . . . گرفته

همش که سود نیست هزینه مواد لابراتوار هزینه منشی هزینه اجاره مطب و خیلی چیز های دیگه 40 درصدش برای دندانپزشک میمونه یعنی احتمالا دندانپزشهای معمولی 7-8 تومن درآمد دارن اما در طول سالهای بعد میتونه حداقل هر سال با گرفتن سود پولهای که انباشت کردند به صورت پلکانی دو تا چهارو N تومن دربیارن چون پول خودش خاصیت تکثیر داره:)

دندون پزشکا در 2 سال اول یه جا واسه مطب میخرن . دایی بنده طی 7-8 سال ، 2 تا خونه خرید و مطب و یه زمین و ماشین و . . . و خیلی چیزای دیگه که حتماً خریده و به ما نگفته

بالا