برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه برم یا نه؟ مسئله این است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
شهری کسی است که مدام به دیگران دهاتی نمیگوید.زیرا خودش میداند که در گذشته ای نه چندان دور دهاتی بوده است!:D
نظرت به کس خاصی تو این فرم نیست که خدایی نکرده؟!:general601::general703:

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
والا من راضیم از سه نسل قبل هر کی اومده تهران رد با اردنگی بندازن بیردن...

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

هر کشوری از جمله ایران خودمون تقریبا هر 200 یا 300 سال یه جا پایتختش بوده . این که نشد افتخار برادر !
شهرهای شوش - هگمتانه - پاسارگاد - تیسفون - نیشابور - گرگان - شیراز - اصفهان - تبریز - مشهد - تهران همه یه زمانی پایتخت ایران بودند یا هستند !

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
هر کشوری از جمله ایران خودمون تقریبا هر 200 یا 300 سال یه جا پایتختش بوده . این که نشد افتخار برادر !
شهرهای شوش - هگمتانه - پاسارگاد - تیسفون - نیشابور - گرگان - شیراز - اصفهان - تبریز - مشهد - تهران همه یه زمانی پایتخت ایران بودند یا هستند !
الانم میخوان یه شهر مازندرانو پایتخت کنن، این که دعوا نداره

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
نظرت به کس خاصی تو این فرم نیست که خدایی نکرده؟!:general601::general703:
منظورم کلی بود.
کم تو اجتماع از این افراد نداریم که به همه میگن دهاتی خودشون دست دهاتی هارو از پشت بستن.:D

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
الانم میخوان یه شهر مازندرانو پایتخت کنن، این که دعوا نداره

منم همینو میگم تهرانی بودن که نشد افتخار ! حالا تا دیر نشده شما برو باهاشون صحبت کن شاید نظرشون عوض شه ما رو دیگه دهاتی ندونن !
:general404::general404:

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
منظورم کلی بود.
کم تو اجتماع از این افراد نداریم که به همه میگن دهاتی خودشون دست دهاتی هارو از پشت بستن.:D

این تیپ افراد همون هایی هستند که وقتی به ملت های بالاتر از خودشون میرسند فعال حقوق بشر میشند و شعار ضد نژاد پرستی
سر میدند از طرف دیگه وقتی به ملت های هم سطح یا پایین تر از خودشون میرسند حرکت زیر رو انجام میدند :

13.jpg

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
منم همینو میگم تهرانی بودن که نشد افتخار ! حالا تا دیر نشده شما برو باهاشون صحبت کن شاید نظرشون عوض شه ما رو دیگه دهاتی ندونن ! :general404::general404:
مادر نزاییده منو دهاتی بدونه:general312:
خودم گوشه همشونو میبرم میدم سمندون بخوره:general211:

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
مادر نزاییده منو دهاتی بدونه:general312:
خودم گوشه همشونو میبرم میدم سمندون بخوره:general211:

آقا رو منم حساب کن ! همین الان راه افتادم بیام سمت شما که با هم بریم دخلشونو بیاریم :

url.jpg

mehditab

Registered User
لایک‌ها
1,273
این تیپ افراد همون هایی هستند که وقتی به ملت های بالاتر از خودشون میرسند فعال حقوق بشر میشند و شعار ضد نژاد پرستی
سر میدند از طرف دیگه وقتی به ملت های هم سطح یا پایین تر از خودشون میرسند حرکت زیر رو انجام میدند :

مشاهده پیوست 588791
آره داداش ما با افغانیا که همسایمون هستن اینطور رفتار میکنیم انتظار داریم رفتیم آمریکا واسمون فرش قرمز پهن کنن!
در حالی که از هر لحاظ فاصله ی ما با افغانی ها خیلی نزدیک تره تا آمریکایی ها.
یکی از دوستان واسه ارشد رفت آمریکا ازدواج کرد با یه دختر آمریکایی!
حالا شما فرض کن چند درصد از دخترای ما حاضرن با یه افغانی که خیلی به فرهنگ ما نزدیک تره ازدواج کنن!
خلاصه از ما نژادپرست تر وجود نداره!

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
تاپیک که نابود شد :D
همه این حرفها به کنار یه معمای مشتی می پرسم ببینم کی می تونه جواب بده

یه تعداد لال (بیشتر از یکی) داخل یک خانه میشن ( این لال ها آدم های بسیار منطقی با قوه استدلال قوی هستند) , همان لحظه اول موقعی که همه داخل خانه شدند صاحبخانه به اینها می گه حداقل یکی از شما مریض هست و تنها نشانه مریضی خال های قرمز روی صورت می باشد و هر آنکس که مریض هست باید بلافاصله خانه را ترک کند, صاحبخونه اینو می گه و میره بیرون

فرض می گیریم که با ایما و اشاره یا نوشتن روی کاغذ و روش های مشابه به همدیگر نمی گویند که تو مریض هستی و یا اینکه آیا من مریض هستم و غیره... و همچینین تصویر خودشان رو هم نمی توانند ببیند, فرض می گیریم آینه یا هر شی و وسیله ای که بتواند صورت اینا رو نشون بده هم وجود ندارد

این افراد فقط روزی یک بار آن هم سر میز شام همدیگر را می بینند

بعد از یک سال لال های مریض به سمت بیمارستان می روند.
چه تعداد لال مریض داخل خانه بوده است؟

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
Last edited:

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

یه تعداد لال (بیشتر از یکی) داخل یک خانه میشن ( این لال ها آدم های بسیار منطقی با قوه استدلال قوی هستند) , همان لحظه اول موقعی که همه داخل خانه شدند صاحبخانه به اینها می گه حداقل یکی از شما مریض هست و تنها نشانه مریضی خال های قرمز روی صورت می باشد و هر آنکس که مریض هست باید بلافاصله خانه را ترک کند, صاحبخونه اینو می گه و میره بیرون

فرض می گیریم که با ایما و اشاره یا نوشتن روی کاغذ و روش های مشابه به همدیگر نمی گویند که تو مریض هستی و یا اینکه آیا من مریض هستم و غیره... و همچینین تصویر خودشان رو هم نمی توانند ببیند, فرض می گیریم آینه یا هر شی و وسیله ای که بتواند صورت اینا رو نشون بده هم وجود ندارد

معما سر کاری میباشد
یا اگر جواب داره باید جواب مسخره ای باشه

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
بزار نیست ...بذار...بگذار :D

تا اون جایی که من اطلاع دارم گظاشتن " اگه به معن قرار دادن باشه باید با "ذ" نوشته بشه ولی اگه به معنی اجازه دادن و "به جا اوردن ، ادا کردن" باشه ، باید با "ز" نوشته بشه مثل نماز گزاردن
دقیقا هم کلاس سوم دبستان تو یه بیاموزیم یا یه همچین چیزی گفته بود.

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
یکی از خواص تحصیلات در دانشگاه اینه که آدم میفهمه اون میوه ی سبز گرد کوچیکی که میخوره گوجه نیست و آلو هستش :|

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
شاید باور نکنی ولی من این قضیه گوجه سبز رو تو دانشگاه از هم اتاقی هام فهمیدم.
یکی از اقواممون که زمان موشکبارون چند وقتی رفته بودن مشهد برام تعریف کرد که یه بار که میخواستن برن خیابون همسایشون بهشون میگه که اگه میشه برای ما یه مقدار گوجه سبز بگیرین این ببنده خداها هم همه بازار رو زیر رو رو میکنن گوجه سبز(گوجه فرنگی سبز) نمیبینن.برمیگردن خونه به همسایشون میگن شرمنده هرچی گشتیم پیدا نکردیم به جاش براتون گوجه قرمز گرفتیم.

اول یه سوال اینا که لال هستن پس حتما کر هم هستن دیگه پس چجوری حرفای صاحبخونه رو فهمیدن؟
ولی فکر میکنم همشون با هم میرن بیمارستان چون صاحبخونه گفته حداقل یکیشون مریضه، پس از اونجایی که این لال ها آدم های بسیار منطقی با قوه استدلال قوی هستند چون اون یکی رو سر میز شام میبینن احتمال میدن که ممکنه بیشتر از یه مریض باشه و خودشون نفر دومی باشن.
نمیشه گفت چند نفر لال مریض توی خونه بودن.

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
یکی از خواص تحصیلات در دانشگاه اینه که آدم میفهمه اون میوه ی سبز گرد کوچیکی که میخوره گوجه نیست و آلو هستش :|

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
ما اینجا تو تهرون میگیم گوجه سبز که اصلش از گوجه براغانی میاد... برغان هم جایی هست در کرج فعلی ...گوجه هاش هم معروفه....
یکی دیگه از تفاوت ها همینجاست دیگه کسی که بره دانشگاه قبل از باز شدن دهان و افاضات یه کوچولو تحقیق میکنه....
گاگول که فیلتر نیست شکر خدا....:D آلو چیز دیگس فکر کنم شما تا حالا گوجه نخوردی ....:D
گوجه اینه...

behnam_2000

Registered User
لایک‌ها
2,016
معما سر کاری میباشد
یا اگر جواب داره باید جواب مسخره ای باشه
خسته نباشی , بالاخره هر سوالی یا جواب داره یا نداره, از این دو حالت که خارج نیست!
ولی این معما جواب داره, جواب خیلی جالب و منطقی ای هم داره :D

شاید باور نکنی ولی من این قضیه گوجه سبز رو تو دانشگاه از هم اتاقی هام فهمیدم.
یکی از اقواممون که زمان موشکبارون چند وقتی رفته بودن مشهد برام تعریف کرد که یه بار که میخواستن برن خیابون همسایشون بهشون میگه که اگه میشه برای ما یه مقدار گوجه سبز بگیرین این ببنده خداها هم همه بازار رو زیر رو رو میکنن گوجه سبز(گوجه فرنگی سبز) نمیبینن.برمیگردن خونه به همسایشون میگن شرمنده هرچی گشتیم پیدا نکردیم به جاش براتون گوجه قرمز گرفتیم.

اول یه سوال اینا که لال هستن پس حتما کر هم هستن دیگه پس چجوری حرفای صاحبخونه رو فهمیدن؟
ولی فکر میکنم همشون با هم میرن بیمارستان چون صاحبخونه گفته حداقل یکیشون مریضه، پس از اونجایی که این لال ها آدم های بسیار منطقی با قوه استدلال قوی هستند چون اون یکی رو سر میز شام میبینن احتمال میدن که ممکنه بیشتر از یه مریض باشه و خودشون نفر دومی باشن.
نمیشه گفت چند نفر لال مریض توی خونه بودن.
نمی شه گفت هر کی لال هست حتما کر هم هست, چون امکان داره طرف لال مادر زادی نباشه و در سانحه ای لال شده باشه
حداقل در این معما این افراد کر نیستند
البته یه شفاف سازی بکنم, که بعد از یک سال همه لال های مریض یکجا با هم به سمت بیمارستان می روند

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
خسته نباشی , بالاخره هر سوالی یا جواب داره یا نداره, از این دو حالت که خارج نیست!
ولی این معما جواب داره, جواب خیلی جالب و منطقی ای هم داره :D
من نگفتم یا جواب داره یا نداره، گفتم یا سرکاریه یا جوابش مسخره هست.
یا یه نکته ای هست که تو مسله نگفتی بعدا تو جوابش میگی
حالا بگو اون به اصطلاح جوابی که تو ذهنته

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
ما اینجا تو تهرون میگیم گوجه سبز که اصلش از گوجه براغانی میاد... برغان هم جایی هست در کرج فعلی ...گوجه هاش هم معروفه....
یکی دیگه از تفاوت ها همینجاست دیگه کسی که بره دانشگاه قبل از باز شدن دهان و افاضات یه کوچولو تحقیق میکنه....
گاگول که فیلتر نیست شکر خدا....:D آلو چیز دیگس فکر کنم شما تا حالا گوجه نخوردی ....:D
گوجه اینه...
آلوچه یا گوجه سبز برغان هم یه نوعشه ولی اصله آلوچه از شمال میاد و تهرانیا نمیدونستن این اسمش چیه نگاه کردن دیدن چه سبزه، شبیهه گوجه هم که هست پس بهش میگیم گوجه سبز

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,490
Off topic
طرف میگه داشنگاه برم یانه مسئله از این روشن تر؟طرف اومده بحث دهات و شهر کشیده وسط
پ.ن:من شنیدم تهرانی ها ترک هستن(جدی)

Sent from my C5303 using Tapatalk

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا