برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه برم یا نه؟ مسئله این است!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
خوب حالا بگو ببینم تابع زیر اسمش چیه و تو رشته ی برق چیو باهاش محاسبه میکنند :
798c0230b8551e311426743ce2ad8885.png

الان در همین لحظه یه سوالی برای من پیش آمد...:D. فرض کن اصلا من ندونم این بقول شما تابع چیه... خب نمیتونم 2 ثانیه بزنم توی گوگل و سرچش کنم ؟:D...بعد شمایی که فیزیک خوندی میخوای با چند تا سوال مچ من رو بگیری که من برق نخوندم مثلا ؟ خداوکیلی فکر میکنی توی رشته ای که تخصص نداری میتونی مچ فرد دیگری را بگیری ؟ حتی اگر اون فرد هم متخصص نباشه ؟! من از شما میپرسم .آیا من الان میتونم بفهمم یکی که اینجا میگه من شیمی خوندم ، واقعا شیمی خونده یا نه ؟؟

یعنی دست گلت درد نکنه. کل علم رو زیر سوال بردی با این مچ گیریت.

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

شما چه سالی شریف بودی ؟ فوق بیو الکتریک رو هم شریف گرفتی ؟

پست شماره 75 در حدی که لازم بود نوشتم

دوست عزیز من هیچ اصراری به قانع کردن شما ندارم ... من حرفم را برای استارتر نوشتم که 17-18 سالشه .شمای ظاهرا 31 ساله نیازی به راهنمایی من ندارید...بیشتر از این هم وقتم اجازه نمیده بحث بیخودی بکنم.صبح بخیر و خداحافظ

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
الان در همین لحظه یه سوالی برای من پیش آمد...:D. فرض کن اصلا من ندونم این بقول شما تابع چیه... خب نمیتونم 2 ثانیه بزنم توی گوگل و سرچش کنم ؟:D...بعد شمایی که فیزیک خوندی میخوای با چند تا سوال مچ من رو بگیری که من برق نخوندم مثلا ؟ خداوکیلی فکر میکنی توی رشته ای که تخصص نداری میتونی مچ فرد دیگری را بگیری ؟ حتی اگر اون فرد هم متخصص نباشه ؟! من از شما میپرسم .آیا من الان میتونم بفهمم یکی که اینجا میگه من شیمی خوندم ، واقعا شیمی خونده یا نه ؟؟

داداش تو نه تنها اصلا برق نخوندی . حتی از ریاضی و فیزیک هم به اندازه یه دیپلم ریاضی سر در نمیاری ؟ احتمالا هم سنت باید حدود 20 سال باشه . آخه شاسگول هر کی
که فیزیک هالیدی خونده باشه میدونه که الکترومغناطیس و... مباحث فیزیک اند که رفتند تو برق . غصه نداره ان شا الله دانشگاه رشته ی برق قبول میشی ؟ :D:D:D:D
حالا چرا ناراحتی عمو فدات ! بگیر شبو بخواب قاطی عروسک هات !

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,492
من برق مخابرات شریف خوندم در مقطع لیسانس ، بعدشم بیوالکتریک در مقطع فوق و دکترا در شهید بهشتی ، الانم دوره فلوشیپ و پست دکترا ثبت نام کردم در سوئد... چند وقت دیگه از شرم خلاص میشید :D

89924250830520451514.jpg

blake

Registered User
لایک‌ها
531
من که خیلی دوست دارم شما دانشگاه نرید...اصلا همین مدرکتون را هم پاره کنید بریزید دور ، مدرک که کاغذ پاره ای بیش نیست ، پس چرا نگهداریش میکنید ؟:D

اما خداییش انصاف نیست که آینده یک جوونی را که شما رو طرف مشورتش قرار داده بخاطر لجبازی و... در خطر قرار بدید.... همه ما میدونیم که در زندگی مادی !! مدرک هرچی بالاتر ، بهتر !

استثنائات را هم مثال نزنید . شما میتونید 10 نفر را مثال بزنید که درس نخوندن و یه ... شدن :D ، من میتونم 1 میلیارد نفر رو مثال بزنم که درس نخوندن و هیچ ... نشدن :D

مثال قرن 19 و 20 هم نزنید. الان در سال 2014 همه دنیا مدرک گراست ! حتی برای اینکه در یک دوره آموزشی آنلاین ثبت نام کنی و یچیزی یاد بگیری قبلش ازت مدرک میخوان... مدرک در سال 2014 کارت شناسایی شماست ! هرجا بری اول ازت میپرسن تو کی هستی ، بعد میپرسن حالا چی بلدی! روز به روز هم دنیا مدرک گرا تر میشه ، چون همه دنبال راهین در کوتاه ترین زمان بتونن تواناییهای یک فرد را بدون تست و آزمایش متوجه بشن ! پس حتی برای مهارتهایی هم که سابقا مدرکی نداشت ، دوره و مدرک میذارن .... مدارک دانشگاهی هم استاندارد واحد پیدا میکنن. مثل همین استانداردی که الان همه اروپا ازش پیروی میکنن

اول اینکه ما آخرم نفهمیدیم جناب demo13621362# فلسفه خونده یا فیزیک اتمی ملکولی!!!!!!! :rolleyes:
حرفی که میخواستم بزنم همین بود که این دوستمون افتک کامل توضیح
مثالهای این دوستمون محدود هست به قرن 19
امروزه با اون موقع خیلی فرق داره دوست من اون زمان خیلی چیزا کشف نشده بوده ولی حالا نه

blake

Registered User
لایک‌ها
531
داداش تو نه تنها اصلا برق نخوندی . حتی از ریاضی و فیزیک هم به اندازه یه دیپلم ریاضی سر در نمیاری ؟ احتمالا هم سنت باید حدود 20 سال باشه . آخه شاسگول هر کی
که فیزیک هالیدی خونده باشه میدونه که الکترومغناطیس و... مباحث فیزیک اند که رفتند تو برق . غصه نداره ان شا الله دانشگاه رشته ی برق قبول میشی ؟ :D:D:D:D

حالا چرا ناراحتی عمو فدات ! بگیر شبو بخواب قاطی عروسک هات !

آفرین بر مدرک لیسانس فیزیک اتمی ملکولی شما!!!!!!!!!!!
:general210:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680

افتک چرا جوابش رو نمیگی نکنه سرچ گوگل جواب نداد. دیگه من بیسواد اخراجی از دانشگاه معماری با دیپلم مهارت برق صنعتی هم میدونم که این یه تابع سریه و از ظاهرش معلومه که مربوط به فرکانس یا سیگنال میشه فقط cn رو نمیدونم چیه:cool: تا همینجا بیشتر سوادم نمیکشه.:rolleyes:

mamaly021

Registered User
لایک‌ها
131
افتك بچه دماغو خخخخخخخخخ :D:D:D:D

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
شما کتاب "رهایی از کارمندی" آقای "رابرت کیوساکی" رو مطالعه کنید بد نیست...

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
آفرین بر مدرک لیسانس فیزیک اتمی ملکولی شما!!!!!!!!!!! :general210:

من خودم فیزیک خوندم ولی به فلسفه و جامعه شناسی و تاریخ و ..... هم علاقه مند هستم و گهگاهی یه مطالعه ای هم توی این زمینه ها میکنم . هیچ ادعایی هم ندارم .
حالا داداش گلم چرا شاکی میشی ؟ داریم دوستانه با هم صحبت میکنیم . نظر شما هم در جای خودش محترم و ارزشمنده و مطمئنا نکاتی ریزی هم در استدلال های شما
هست که از دید من مخفی مونده . بنده به هیج وجه ادعای انحصار حقیقت رو ندارم . شما خودت چی خوندی ؟ چند سالته ؟

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
افتک چرا جوابش رو نمیگی نکنه سرچ گوگل جواب نداد. دیگه من بیسواد اخراجی از دانشگاه معماری با دیپلم مهارت برق صنعتی هم میدونم که این یه تابع سریه و از ظاهرش معلومه که مربوط به فرکانس یا سیگنال میشه فقط cn رو نمیدونم چیه:cool: تا همینجا بیشتر سوادم نمیکشه.:rolleyes:

این دوستمون افتک توی تاپیک سربازی هم هی میومد حرف های بی ربط میزد و همه رو شاکی کرده بود . اونجا هم هی ادعا میکرد من فوق لیسانسم و دوران خدمت ستوان
یک بودم و هر کی درس نخونده حقشه بره خدمت پدرش دربیاد و از این حرف ها . حالا جالبه ایشون صورت مختلط سری فوریه که تو شونصد جای فیزیک به کار میره رو هم
نمیشناسه .

Last edited:

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
اگه می تونی بگو این چیه
37519942301219320401.png

نمودار

57650122593952507767.jpg

یه بخش هایی از محاسبات و نمودار با همدیگه همخونی ندارند . دیاگرامش شبیه محاسبه ی دینامیک سیستم های آشوبناک هستش . دو خط از محاسبات بررسی تکانه تو Chaos theory هستش . یا سر کاریه یا از سطح کارشناسی بالاتره .

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
حالا شما سریع بگو ببینم این نقشه مدار چیه ؟ :D

1.jpg

miim

Registered User
لایک‌ها
451
آخه دیاگرام سیستم های غیر خطی آشوبناک هم همین شکلی میشه تقریبا . مثل آب و هوا
آره منم اولش فک کردم دیاگرام مال نظریه آشوب و اثر پروانگیه ولی بعد دقت کردم نوشته بروکی فهمیدم سرکاریه.اصلا بعید میدونم همچین معادله ای با ابرکامپیوترم حل بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا