برگزیده های پرشین تولز

دانشگاه صنعتی شریف

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
handstand.jpg

کلاس درس ریاضی 2 دانشگاه آزاد!!!ه

دانشگاه صنعتی شریف: ه

1st place for the Sharif Impossible team in the RoboCupRescue simulation league competition
Robocup 2005, Osaka, Japan

http://www.robocup2005.org/news/results.aspx

می دونستید دپارتمان برق شریف جزو ده دپارتمان اول دنیا هست. البته فقط در تئوری و اون هم در کارشناسی. چون ارشد و دکترا باید کار عملی انجام بدی و ظرفیتش رو نداره

البته این آمار غیر رسمی هست ولی معمولا به فارغ التحصیلهای شریف در خارج از کشور این طوری نگاه میکنن. چون دانشگاهی که اسیلوسکوپ درست حسابی نداره درس انگلیسی و اینترنشنال ارائه نمیده کلین روم نداره روی سیگنال جنریتورهاش آرم دانشگاه صنعتی آریامهر هست (عهد قیف علی شاه) خدمات خوب به دانشجوها ارائه نمیده. خوب معلومه تو آمار 10000 تای اول هم نباید بیاد

می دونستید فیزیک 1 و 2 که دانشگاه شریف ارائه میکنه از فیزیک ارائه شده در دانشگاه استانفورد سطحش بالاتره

سطح دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شریف رو میتونین از روی اثرش روی رتبه ایران تو المپیاد فیزیک بسنجین. ی

حالا اینها رو با اون عکس مقایسه کنید که نیاز به توضیح نداره . ه.

چرا از این دانشگاه به این خوبی حمایت کافی نمیشه که همه بعد از مدرک گرفتن مجبورن برن آمریکا یا کانادا یا جاهای دیگه

بهتر نبود کلاسهای دانشگاه شریف هم مثل اون کلاس بالایی میشد ؟

ashena55

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
یکی از اساتید ما می گفت سطح تئوری دانشگاه های ما به مراتب بالاتر از کشور های دیگه ست ، برای همینه که بچه های ما هر جا که میرن اونها رو روی سرشون نگه می دارن

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
بچه های شریف که اکثرا" قبل از فارغ التحصیل شدن جذب میشن !
این استاد شما هم که این حرف رو زد منم قبول داشتم ... بعد که وارد محیط دانشگاهاشون شدم دیدم نه بابا ! مخاشون از ما هم مخترن خدایی ... حالا شاید مخ نباشن ولی خنگ نیستن و خیلی وقتها ما شرقی ها جلوشون کم میاریم ... یه مسیر رو هر 2 گروه میرن ... ما تند تند میریم ... اونا آروم ... ولی مداوم میان
خلاصه این حرف رو قبول ندارم زیاد ... یکم باید سیستم تحصیلیمون عوض شه به خصوص تو دبیرستان ... آدم وقتی مقایسه میکنه مطالبی رو که میخونن به عمق اشکالات پی میبره :(

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
من يه چيزي بگم
به نظر من بهترين دانشگاه ايران صنعتي شريفه
از همه لحاظ
چند روزي كه من اونجا بودم ديدم كه بابا اينام مثل خودمونن
گل كوچيك بازي ميكنن - با هم دعوا ميكنن - فيلم ميبينن و.........
ولي به موقش درسشونم ميخونن و از ذهنشون بهتر استفاده ميكنن
و در عوضش هم بهترين امكانات رو در اختيارشون ميزارن

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amironline :
من يه چيزي بگم

و در عوضش هم بهترين امكانات رو در اختيارشون ميزارن

اشتباه به عرضتون رسیده. امکانات خاصی تابه حال رویت نشده اونجا که قابل عرض باشه. البته امکاناتی که مفید باشه.

اگه منظورت سایت کامپیوتره خوب معلومه سایت شریف باید از سایت دانشگاه ابرقو بهتر باشه

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
اشتباه به عرضتون رسیده. امکانات خاصی تابه حال رویت نشده اونجا که قابل عرض باشه. البته امکاناتی که مفید باشه.

اگه منظورت سایت کامپیوتره خوب معلومه سایت شریف باید از سایت دانشگاه ابرقو بهتر باشه

اولا كه به عرض نرسوندن
خودم از نزديك ديدم
40.gif

ضمنا كي ميگه امكانات خاصي نيست
يه ساختمان دارن فقط برا بوفه كه 4 طبقست يكي برا دانشجو ها يكي برا اساتيد يكي برا كاركنان يكيم همنطوري براي كارهاي ويژه ازش استفاده ميكنن
كلاساشون مثل ما 50-60 نفري نيست كه حداكثر 20 نفر تو كلاساش جا ميشن
سيستم حرارتيشم خيلي جالبه شما تو يه لحظه ميتوني كلاس رو گرم يا خنك كنين
ديگه براتون بگم نميخواد برين تو صف ژتون وايستين با دوستاتونم دعوا كنين
يه سيستم خودكار داره كه بهتون ژتون ميده
چند تا سالن همايش و محيط و فضاي سبز خود دانشگاه بماند
سايت كامپيوترشم من مطمئنم اگه سايت كل دانشگاههاي ايرانو جمع كني بازم به پاش نميرسه

خوب ميخواي بازم بگم
110.gif

communication

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از amironline :
اولا كه به عرض نرسوندن
خودم از نزديك ديدم
40.gif

يه ساختمان دارن فقط برا بوفه كه 4 طبقست يكي برا دانشجو ها يكي برا اساتيد يكي برا كاركنان يكيم همنطوري براي كارهاي ويژه ازش استفاده ميكنن
سايت كامپيوترشم من مطمئنم اگه سايت كل دانشگاههاي ايرانو جمع كني بازم به پاش نميرسه

خوب ميخواي بازم بگم
110.gif

درسته امکانات شریف از بقیه دانشگاههای ایران بیشتره ولی نسبت به امکانات دانشگاههای آمریکا و کانادا تقریبا هیچه !

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از communication :
درسته امکانات شریف از بقیه دانشگاههای ایران بیشتره ولی نسبت به امکانات دانشگاههای آمریکا و کانادا تقریبا هیچه !
ضمن تشکر از اینکه بقیه رو هم در جریان گذاشتین :happy:

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از توی سیستم حرارتی دانشگاه یه پیپر درست حسابی برای کنفرانس در میاد یا از تو کلین روم؟

البته این چیزها لازم هست و باید داشته باشه ولی همون طوری که بقیه هم گفتن در مقایسه با بقیه دانشگاههای دنیا هیچه. کتابخونه شریف تقریبا هیچی نداره از کتابها و ای بوک های جدید البته جدید یعنی بعد از سال 1995. خوب هر کتاب 100 تا 200 دلار کم کمش هزینه داره خودتون حساب کنید بقیه دنیا چه جوری دارن رو تاپ ترین دانشجوهاشون سرمایه گذاری میکنن . اون هم فقط در مورد کتابخونه اینو گفتم. حالا برین شریف رو هم ببینین. البته خوب باید کیفیت غذا و بقیه چیزها باید با دانشگاههای دیگه فرق کنه. عقل سلیم هم میگه امکانات دانشگاه ام آی تی دانشگاه اول دنیا باید از دانشگاه مثلا دانشگاه سانفرانسیسکو بیشتر باشه . .

amironline

Registered User
لایک‌ها
0
از توی سیستم حرارتی دانشگاه یه پیپر درست حسابی برای کنفرانس در میاد یا از تو کلین روم؟

البته این چیزها لازم هست و باید داشته باشه ولی همون طوری که بقیه هم گفتن در مقایسه با بقیه دانشگاههای دنیا هیچه. کتابخونه شریف تقریبا هیچی نداره از کتابها و ای بوک های جدید البته جدید یعنی بعد از سال 1995. خوب هر کتاب 100 تا 200 دلار کم کمش هزینه داره خودتون حساب کنید بقیه دنیا چه جوری دارن رو تاپ ترین دانشجوهاشون سرمایه گذاری میکنن . اون هم فقط در مورد کتابخونه اینو گفتم. حالا برین شریف رو هم ببینین. البته خوب باید کیفیت غذا و بقیه چیزها باید با دانشگاههای دیگه فرق کنه. عقل سلیم هم میگه امکانات دانشگاه ام آی تی دانشگاه اول دنیا باید از دانشگاه مثلا دانشگاه سانفرانسیسکو بیشتر باشه . .

خوب شما اصلا نبايد دانشگاه شريف رو با دانشگاههاي خارجي مقاسه كنين
چون قياس مع الفارق هستش
آخ چي گفتم من
73.gif

يعني غيرقابل مقايسست
81.gif

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نکته اصلی اینجاست. چرا؟

مگه شریف چی از اونا کم داره که نباید مثل اونا باشه و مثل اونا کار کنه؟ اگه 0.1 امکانات یه دانشگاه متوسط آمریکا رو به شریف میدادن می دیدید چی میشد . ولی مثل اینکه کسایی هستن که نمی خوان اصلا کاری اونجا انجام بشه؟ شاید هم دارم اشتباه میکنم و گر نه از کسی یا جایی چیزی کم نمیشه یه کتابخونه مجهز و یه آزمایشگاه درست کنن اونجا.

نا سلامتی نفرات اول کنکور و المپیاد میرن اونجا. اونجا درست نباشه دیگه کجا درست باشه؟ بعد میگن چرا شریف شده مرکز صادرات مغز به بقیه جاها . چون امکانات نداره و نمیده

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از belffy :
نکته اصلی اینجاست. چرا؟

مگه شریف چی از اونا کم داره که نباید مثل اونا باشه و مثل اونا کار کنه؟ اگه 0.1 امکانات یه دانشگاه متوسط آمریکا رو به شریف میدادن می دیدید چی میشد . ولی مثل اینکه کسایی هستن که نمی خوان اصلا کاری اونجا انجام بشه؟ شاید هم دارم اشتباه میکنم و گر نه از کسی یا جایی چیزی کم نمیشه یه کتابخونه مجهز و یه آزمایشگاه درست کنن اونجا.

نا سلامتی نفرات اول کنکور و المپیاد میرن اونجا. اونجا درست نباشه دیگه کجا درست باشه؟ بعد میگن چرا شریف شده مرکز صادرات مغز به بقیه جاها . چون امکانات نداره و نمیده
متاسفانه همینه ... 2 تا دانشگاه تو این خراب شده هست یکیش تو شیکاگو هستش به اسم Illinois Institute of Technology و اون یکی هم همینجایی که من هستم به اسم University of Pennsylvania ... بیا ببین چه خبره از بچه های شریف تو این دانشگاه ... تو اولی 150 تا تو دومی 112 تا از بچه های شریف و یه 70 تایی هم از شهید بهشتی ! چرا واقعا"
28.gif

فرار مغز که میگن همینه ؟!
39.gif

belffy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مغز خالی نیست. با گوشت و استخونه :cool:

electronic

Registered User
لایک‌ها
75
به نقل از IcedAngel :
متاسفانه همینه ... 2 تا دانشگاه تو این خراب شده هست یکیش تو شیکاگو هستش به اسم Illinois Institute of Technology و اون یکی هم همینجایی که من هستم به اسم University of Pennsylvania ... بیا ببین چه خبره از بچه های شریف تو این دانشگاه ... تو اولی 150 تا تو دومی 112 تا از بچه های شریف و یه 70 تایی هم از شهید بهشتی ! چرا واقعا"
28.gif

فرار مغز که میگن همینه ؟!
39.gif
دنیا کوچیکتر از این حرفاست اگه فکر می کنی اینا نرم نون بیشتری میاد سر سفره ی مردم در اشتباهی.ساختار ایران همین بوده من حرفای این پیرمردای 90 100 ساله رو که می شنوم می بینم مملکت همون مملکت 100 ساله پیشه منتهی قبل مقایسه باید با پیشرفتها و توفیق های اجباری جهانی تراز کنی.
1000 سال پیش ملت میومدن ری واسه درس خوندن و سلطان محمود تو هند شمشیر می کشید.الانم ملت اینور میرن پنسیلوانیا و بوش تو خاور هفتیر میکشه.
خدا خودش بهتر از من و شما به امور واقفه خداییش نمایش جالبی ترتیب داده من نمی دونم روزی چقدر این پرده ها رو دوره می کنه و به مردم و وحوش دشت معصیت می خنده!

plusdeck

Registered User
لایک‌ها
11
به نقل از electronic :
دنیا کوچیکتر از این حرفاست اگه فکر می کنی اینا نرم نون بیشتری میاد سر سفره ی مردم در اشتباهی.ساختار ایران همین بوده من حرفای این پیرمردای 90 100 ساله رو که می شنوم می بینم مملکت همون مملکت 100 ساله پیشه منتهی قبل مقایسه باید با پیشرفتها و توفیق های اجباری جهانی تراز کنی.
1000 سال پیش ملت میومدن ری واسه درس خوندن و سلطان محمود تو هند شمشیر می کشید.الانم ملت اینور میرن پنسیلوانیا و بوش تو خاور هفتیر میکشه.
خدا خودش بهتر از من و شما به امور واقفه خداییش نمایش جالبی ترتیب داده من نمی دونم روزی چقدر این پرده ها رو دوره می کنه و به مردم و وحوش دشت معصیت می خنده!
چی بگم:wacko:
حرف حساب جواب نداره!

mohammad123

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
به نقل از amironline :
اولا كه به عرض نرسوندن
خودم از نزديك ديدم
40.gif

خوب ميخواي بازم بگم
110.gif

اینجا که میگی تو ایرانه ؟؟

بالا