برگزیده های پرشین تولز

دانلود آهنگ حلال ؟ حروم؟

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
کپی رایت لازمه پیشرفت هر مملکته

حالا ایران وضعش فرق میکنه چون مردم بودجه شون نمیرسه برن مثلا یک کتاب اورجینال بخرن 100 هزار!

با گفته شما پس ایرانی ها نباید پیشرفت کنند دیگه الان باید چرتکه می انداختیمو کامپیوترو به عنوان اشیای زینتی استفاده کنیم چون حتی ویندوزشم نمیتونیم تهیه کنیم...........................

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اگر عمدي انجام شود و با ميل داخلي باشد = حرام است آقا!!
اگر عمدي انجام شود و با ميل باطني نباشد= كراهت دارد آقا!!
اگر بدانيد عمديست ولي ندانيد به ميل داخليست يا نه، = كراهت به غير دارد آقا!!
اگر ندانيد عمديست يا نه، ولي خيسي آن را حس كنيد و بيش از 2 دوزاري لباس شما رو در بر گيرد= مباح مذريست آقا!!
اگر خيسي آن حس شود، ولي با ميل نبوده باشد= حلال است آقا!!
.
.
.
بقيه اش هم توي رسالم آوردم:p:p:p آخه مبحث مهمي! علما اختلاف نظر دارن...:happy::happy:

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
اگر عمدي انجام شود و با ميل داخلي باشد = حرام است آقا!!
اگر عمدي انجام شود و با ميل باطني نباشد= كراهت دارد آقا!!
اگر بدانيد عمديست ولي ندانيد به ميل داخليست يا نه، = كراهت به غير دارد آقا!!
اگر ندانيد عمديست يا نه، ولي خيسي آن را حس كنيد و بيش از 2 دوزاري لباس شما رو در بر گيرد= مباح مذريست آقا!!
اگر خيسي آن حس شود، ولي با ميل نبوده باشد= حلال است آقا!!
.
.
.
بقيه اش هم توي رسالم آوردم:p:p:p آخه مبحث مهمي! علما اختلاف نظر دارن...:happy::happy:

فعلا به جا این حرفا به فکر همه بازی ها و سیستم عامل و موبایل و ..... باشید بعد درباره اهنگا حرف بزنید !! لولللل :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

vorojax

Registered User
لایک‌ها
48
شما چی میگین؟
من آهنگ های داخلی رو دانلود نمی کنم ... نمی دونم اما به نظر من حروم ؟!!!
شما چی ؟ اگه دانلود کردم حتما کاستش رو میخرم

از نظر مراجع اصلا اکثر این اهنگایی جدید خودش گوش دادنش حرامه!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
با گفته شما پس ایرانی ها نباید پیشرفت کنند دیگه الان باید چرتکه می انداختیمو کامپیوترو به عنوان اشیای زینتی استفاده کنیم چون حتی ویندوزشم نمیتونیم تهیه کنیم...........................
بعلت نبود قانون کپی رایت ، 1 برنامه درست و حسابی برای عموم مردم نمیتونن تولید کنن چون پس فردا کرک میشه سر خیابون میفروشن اون تیم بدبخت هم که کلی هزینه کرده ضرر میکنه!

برای همینم هست که صنعت نرم افزار تو ایران تعطیله و تنها کار بدون ضرری که میتونن انجام بدن برنامه برای سازمان ها و شرکتها بصورت اختصاصی بنویسن.

ضرر نبود کپی رایت توی ضمینه های دیگه هم هست که حوصله توضیح نیست

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
از نظر مراجع اصلا اکثر این اهنگایی جدید خودش گوش دادنش حرامه!

فتوا صادر کردی؟!!!
چرا گوش دادن آهنگ های جدید حروم؟ چون تند میخونن!!!؟ تو دیگه عتیقه هستی... :baaasmile

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
ول کن بابا حلال حرومی چیه
بشین دانلود کن
نوشه جون عزیزم
2rqfst4.gif

دانلود میکنیم اهم اهم :cool::lol::wacko:

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ما که گیر به این حرفا نمیدیم. چه حوصله ای دارید شماها به خدا :*

madonna_200490

Registered User
لایک‌ها
17

capitan nemo

Guest
لایک‌ها
0
خدا چيزهايي رو كه به ضرر انسان باشه حروم كرده.
نميخام بگم كدوم آهنگ حلاله يا حرومه چون صلاحيتش رو ندارم ولي من خودم تا همين چند سال پيش جزو كساني بودم كه مثلا اولين آهنگ فلان خواننده غربي كه درميومد ظرف 24 ساعت گوش ميدادم اونم 7-8 سال قبل كه اينترنت هنوز انقدر تو ايران جا باز نكرده بود آرشيو هم جمع ميكردم تا جايي كه هر كسي كه يه صدايي ازش دراومده بود من ازش آرشيو صوتي و تصويري داشتم تا اينكه تو زندگيم اتفاقي افتاد اساسي كه باعث شد كلا عوض شدم يعني يه جورايي دوباره متولد شدم و همه اين چيزا رو گذاشتم كنار نه فقط سي دي و موزيك و فيلم بلكه هر خلاف ديگه اي هم كه ميكردم گذاشتم كنار. الان هم حدود 7-8 هزار سي دي از اون موقع تو كارتون دارم دارن خاك ميخورن ديگه هم گوش نكردم.
ولي احساس ميكنم اعصابم راحتتره كلا خيلي راحت شدم. شايد باورش سخت باشه ولي الان كه همون موزيك ها رو جايي ميشنوم سردرد ميگيرم و عصبي ميشم و فورا اونجا رو ترك ميكنم

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها من جدیدن هرچی البوم تو سایتایه دیگه گیر میارم میزارم تو سایت وارزبیبی که خیلی معروفه
به نظرتون همدسته جهنمیا شدم؟؟؟؟
http://www.************/files/9xnodosiwvqq0vso82zp.gif

امیـن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی یه چیز خرجت جهرمی با این تاپیکات http://www.************/files/ht9pkx8nmha3dgqk18wc.jpg

Reza021

Registered User
لایک‌ها
19
شما چی میگین؟
من آهنگ های داخلی رو دانلود نمی کنم ... نمی دونم اما به نظر من حروم ؟!!!
شما چی ؟ اگه دانلود کردم حتما کاستش رو میخرم

حرومه...

3 تا مثله تو باشه كاسبي آخوندا به فنا ميره...

sarsabz

Registered User
لایک‌ها
2

KASHANWEB

Registered User
لایک‌ها
3
نميخام بگم كدوم آهنگ حلاله يا حرومه چون صلاحيتش رو ندارم ولي من خودم تا همين چند سال پيش جزو كساني بودم كه مثلا اولين آهنگ فلان خواننده غربي كه درميومد ظرف 24 ساعت گوش ميدادم اونم 7-8 سال قبل كه اينترنت هنوز انقدر تو ايران جا باز نكرده بود آرشيو هم جمع ميكردم تا جايي كه هر كسي كه يه صدايي ازش دراومده بود من ازش آرشيو صوتي و تصويري داشتم تا اينكه تو زندگيم اتفاقي افتاد اساسي كه باعث شد كلا عوض شدم يعني يه جورايي دوباره متولد شدم و همه اين چيزا رو گذاشتم كنار نه فقط سي دي و موزيك و فيلم بلكه هر خلاف ديگه اي هم كه ميكردم گذاشتم كنار. الان هم حدود 7-8 هزار سي دي از اون موقع تو كارتون دارم دارن خاك ميخورن ديگه هم گوش نكردم.
ولي احساس ميكنم اعصابم راحتتره كلا خيلي راحت شدم. شايد باورش سخت باشه ولي الان كه همون موزيك ها رو جايي ميشنوم سردرد ميگيرم و عصبي ميشم و فورا اونجا رو ترك ميكنم
همین الان حاضرم با هر وسیله ای خودم رو برسونم به هر شهری که شما درش سکونت داری تا صحت گفته هات رو با چشم خودم ببینم!

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77

منم سی دی ها رو خریدارم

شما که بدردت نمیخوره یه ثوابی بکن :دی

بالا