برگزیده های پرشین تولز

دانلود از سايت rapideshar.de

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
دوستان نميشه يه جوري با اكانت پريميوم اين سايتت به صورت نا محدود دانلود كنيم آخه هر دفعه يه مجدوديتي از روي آي پي ميزاره و من كه آي پي ام وليده نميتونم اونو تغيير بدم و بايد همش صبر كنم و روزانه حداكثر دو يا سه فايل بيشتر نميتونم داون كنم راهي ميشناشيد بشه يه كاريش كرد و اگر نه ايا راهي براي خريد اكانت پريميوم اون ميشناسيد؟
اينم آدرسشه
http://rapidshare.de/

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
كسي اينكاره نيست

athar

Registered User
لایک‌ها
8
اگه از پراکسی سرورهای مختلف استفاده کنید هر دفعه یک آی پی برای شما اختصاص میگیره.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اولا ممنون از پاسخت دوما چه جوري ثانيا من از پشت پروكسي سرور با شما در تماسم بنابراين بازم ميخوام راهنماييم كني ببينم ميشه يا و اگر بله توضيح بيشتر ممنون ميشم

athar

Registered User
لایک‌ها
8
خواهش میکنم.
امیدوارم آی اس پی شما پورت های اضافه رو نبسته باشه که بتونی از پراکسی سرور استفاده کنی.
روش استفاده از پراکسی سرور رو هم تقریبا همه میدونن. یه سرچ توی اینترنت بزنی لیست پراکسی های فعال رو که شامل آی پی و پورتی که آماده و بگوش هست رو میتونی مشاهده کنی.
وارد تنظیمات مرورگر میشی و توی قسمت Use Proxy Server یا Proxy Server Setting یا ... که توی مرورگرهای مختلف فرق میکنه میشی و آی پی و پورت مورد نظر رو وارد میکنی و در صورتی که مشکلی نباشه و سرور مورد نظر کارش رو درست انجام بده درخواست شما ابتدا به طرف پراکسی سرور فرستاده میشه و سپس از اونجا به سایت RapidShare که نتیجه این عمل اینه که به جای آی پی شما آی پی سرور اونجا ثبت میشه. اما دو نکته:
چون این سرورها مشترک هستن و تعداد زیادی از افراد روی اینترنت ازش استفاده میکنن ممکنه که اون افراد هم از این روش برای تغییر آی پی خودشون استفاده کرده باشن و در نتیجه سایت به شما اجازه دانلود نمیده چرا که قبلا سه بار در روز از این سایت دانلود شده.
اما در صورتی که شما اولین کسی باشید که از طریق این سرور اقدام به دانلود میکنید سه بار در روز قادر به استفاده ازش هستید و بعد از سه بار باید از یه سرور دیگه استفاده کنید.

نرم افزارهایی هم هستند که مثل OnSpeed روی سیستم شما نصب میشن و بدون نیاز به تنظیمات خواص دائما آی پی شما رو عوض میکنن که روش کار این نرم افزار ها هم با استفاده از پراکسی سرور هست.
یه مرورگر هم بود که اسمش یادم نیست و داخل خودش چنین نرم افزاری داشت و میتونست توی تایم هایی که شما تعیین میکنی آی پی رو عوض کنه و به یه پراکسی سرور دیگه نقل مکان کنه. البته این کار از نظر من پیشنهاد نمیشه چون فکر کنم اگه وسط دانلود آی پی عوض بشه RapidShare به شما گیر بده. اگه نده که خیلی خوبه.
موفق باشید

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
یه مرورگر هم بود که اسمش یادم نیست و داخل خودش چنین نرم افزاری داشت و میتونست توی تایم هایی که شما تعیین میکنی آی پی رو عوض کنه و به یه پراکسی سرور دیگه نقل مکان کنه. البته این کار از نظر من پیشنهاد نمیشه چون فکر کنم اگه وسط دانلود آی پی عوض بشه RapidShare به شما گیر بده. اگه نده که خیلی خوبه.
maxthon.
همين الان دارم ازش استفاده ميكنم.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از athar :
خواهش میکنم.
امیدوارم آی اس پی شما پورت های اضافه رو نبسته باشه که بتونی از پراکسی سرور استفاده کنی.
روش استفاده از پراکسی سرور رو هم تقریبا همه میدونن. یه سرچ توی اینترنت بزنی لیست پراکسی های فعال رو که شامل آی پی و پورتی که آماده و بگوش هست رو میتونی مشاهده کنی.
وارد تنظیمات مرورگر میشی و توی قسمت Use Proxy Server یا Proxy Server Setting یا ... که توی مرورگرهای مختلف فرق میکنه میشی و آی پی و پورت مورد نظر رو وارد میکنی و در صورتی که مشکلی نباشه و سرور مورد نظر کارش رو درست انجام بده درخواست شما ابتدا به طرف پراکسی سرور فرستاده میشه و سپس از اونجا به سایت RapidShare که نتیجه این عمل اینه که به جای آی پی شما آی پی سرور اونجا ثبت میشه. اما دو نکته:
چون این سرورها مشترک هستن و تعداد زیادی از افراد روی اینترنت ازش استفاده میکنن ممکنه که اون افراد هم از این روش برای تغییر آی پی خودشون استفاده کرده باشن و در نتیجه سایت به شما اجازه دانلود نمیده چرا که قبلا سه بار در روز از این سایت دانلود شده.
اما در صورتی که شما اولین کسی باشید که از طریق این سرور اقدام به دانلود میکنید سه بار در روز قادر به استفاده ازش هستید و بعد از سه بار باید از یه سرور دیگه استفاده کنید.

نرم افزارهایی هم هستند که مثل OnSpeed روی سیستم شما نصب میشن و بدون نیاز به تنظیمات خواص دائما آی پی شما رو عوض میکنن که روش کار این نرم افزار ها هم با استفاده از پراکسی سرور هست.
موفق باشید

از توضيحات شما ممنونم ولي همونطور كه گفتم من از پروكسي سرور براي اتصال به اينترنت استفاده ميكنم يعني رو شبكه و اي پي ام هم ثابت و وليد هست و نميدونم ميشه يا نه من الان توي proxy seting ام مشخصات پروكس لوكال رو وارد كردم ميشه اينكارو كه شما گفتي انجام بدم يا نه؟

athar

Registered User
لایک‌ها
8
نه نمیشه
چون توی سایت RapidShare آی پی پراکسی سرور ثبت میشه. وقتی شما آی پی لوکال رو وارد کنی باز هم هنگام دانلود آی پی شما ثبت میشه و میگه که بیشتر از این سقف نمیتونی دانلود کنی.
باید یه سیستم دیگه که آی پی اون قبلا مورد استفاده تو سایت قرار نگرفته بین شما و سایت قرار بگیره که اون آی پی به جای شما ثبت بشه.

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
من تا چند ماه پيش يه اکانت پريميوم داشتم کلي حال ميکردم باهاش :D

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
فقط بديش اينه که با اکانت پريميومش نميشه با فلش گت دانلود کرد :( سرعتش هم توپه

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
خودش ميگه كه ميشه اكانتت تموم شد يا داري اگر داري ميخرمش اگر ميفروشيش

mohsenmx

Registered User
لایک‌ها
1
نه متاسفانه ترانسفرش تموم شده ولي خودت ميتوني بخري قيمتاش هم يه يورو هست :)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از mohsenmx :
نه متاسفانه ترانسفرش تموم شده ولي خودت ميتوني بخري قيمتاش هم يه يورو هست :)
چه جوري پول واريز ميكني؟

spymac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این راه رو هم امتحان کن:
1-تمام کوکی ها رو پاک کن
2-از توی Run اینو تایپ کن: ipconfig /renew
ببین کار میکنه یا نه!

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
ببينيد اي پي من وليد هست و نميتونم اونو renew كنم يعني از خير اين قضيه بايد بگذرم ولي يه سايتهايي هستن كه (پروكسي) ا طريق اونا ميتوني به اون سرور ه وصل شي كه اونو چون خودمون تو شبكه از پروكسي استفاده ميكنم نميدونم چه جوري بايد از دوتا پروكسي همزمان استفاده كنم

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
به نقل از rmb_ali :
دوستان نميشه يه جوري با اكانت پريميوم اين سايتت به صورت نا محدود دانلود كنيم آخه هر دفعه يه مجدوديتي از روي آي پي ميزاره و من كه آي پي ام وليده نميتونم اونو تغيير بدم و بايد همش صبر كنم و روزانه حداكثر دو يا سه فايل بيشتر نميتونم داون كنم راهي ميشناشيد بشه يه كاريش كرد و اگر نه ايا راهي براي خريد اكانت پريميوم اون ميشناسيد؟
اينم آدرسشه
http://rapidshare.de/

من يه 12 تايي اكانتش رو داشتم انداخته بودم يه جا پيدا كنم برات ميفرستم :happy:

ali baba

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
آقا یکی لطف کنه و توضیحی درباره ی این سایت بده، نحوه ی عضو شده، استفاده از سایت و...

با تشکر

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
تمامي اكانت ها از كار افتادن من خودم هم شديدا نيازمند اكانت هستم ! :(
كمك ! :D

بالا