برگزیده های پرشین تولز

دانلود اسکریپت فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی ( پارسیان . سامان. زرین پال ) رایگان

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
[h=2]دانلود اسکریپت فروش کارت‌های شارژ و محصولات مجازی ( پارسیان . سامان. زرین پال )

امکانات مدیریت[/h] [h=4]دسته بندی[/h]
  • دسته بندی نامحدود کالاها
  • امکان مرتب سازی دسته‌ها
  • تخصیص تصویر برای هر دسته
[h=4]محصولات[/h]
  • افزودن بینهایت محصول
  • تعریف ۳فیلد برای هر محصول
  • امکان تعیین نام‌های مختلف برای فیلدهای هر محصول
  • تخصیص تصویر برای هر محصول
  • تعیین پیام در موقع تحویل برای هر محصول
[h=4]کارتها[/h]
  • اضافه کردن بینهایت کارت
  • اضافه کردن کارتها به صورت دستی و یا از طریق آپلود فایل csv یا متنی
  • امکان غیرفعال کردن کارت
  • نمایش اطلاعات کامل خریدار و پرداخت برای کارت‌های فروخته شده
  • امکان جستجو در فیلدهای کارت‌ها
  • فیـلتـر لیست کارت‌ها برحسب نوع محصول٬ وضعیت (فروخته شده یا قابل فروش) و فعال و غیرفعال بودن کارت
[h=4]آمار[/h]
  • آمار کلی موجودی٬ فروخته شده و کارت‌های غیرفعال
  • گزارش فروش کارتها به تفکیک روز و تاریخ و ساعت دقیق فروش در بازه زمانی تعیین شده
[h=4]امکانات مشتری[/h]
  • فرآیند خرید ساده و آسان در یک صفحه
  • امکان خرید تا ۵ کارت همزمان
  • طراحی سبک و آژاکس
  • نمایش فاکتور به مشتری به صورت آنی و در صفحه خرید
  • نمایش محصول خریداری شده در انتهای خرید و ارسال آن به ایمیل کاربر
  • استفاده از دروازه‌های پرداخت سامان٬ پارسیان و زرین‌پال
[h=4]امنیت[/h] اطلاعات کارت‌ها و محصولات وارد شده در دیتابیس با استفاده از کلید تعریف شده توسط کاربر کد گذاری شده و سپس ذخیره می‌شوند که در صورت دسترسی افراد متفرقه به دیتابیس بدون داشتن کلید قادر به رمزگشایی اطلاعات نخواهند بود. [h=4]توسعه[/h] این سیستم به صورتی نوشته شده است که به راحتی قابل ارتقا و گسترش توسط افراد ثالث باشد(pluggable). در حال حاضر این امکان در نظر گرفته شده است که حتی افراد غیر حرفه‌ای در پی اچ پی هم بتوانند روش‌های پرداخت و تحویل محصول جدید را به راحتی به سیستم اضافه کنند. در قسمت مدیریت هم امکاناتی برای مدیریت پلاگین‌ها در نظر گرفته شده تا بتوان آنها را فعال٬ غیرفعال و تنظیم کرد. [h=4]قالب[/h] سیستم قالب این اسکریپت با اسمارتی نوشته شده است٬ به این صورت که قالب‌ها از کدها جدا می‌باشند و برای تغییر در قالب نیازی به دانستن پی اچ پی نیست٬ فقط کافی است که فایلهای tpl را با نرم‌افزاری مانند notepad یا dreamweaver باز کنید و تغییرات خودتان را ارسال اعمال کنید و فایل را ذخیره کنید٬ به همین راحتی.

لینک دانلود: Virtual Freer

لینک دمو : Virtual Freer

پشتیبانی: Virtual Freer

موفق باشید ...

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
اسكريپت از لطحاظ ظاهري خوبه
دوستان از لحاظ امنيت بررسي كنند ممنون ميشم

avan

Registered User
لایک‌ها
207
admin و admin نمیره.

rozebeh2008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این اسکریپت برای فروش آنلاین کارت شارژ طراحی شده - بعضی ها میگن راحت نصب کردن - من هم روی لوکال سرور خانگی راحت نصب کردم اما وقتی میخوام روی هاست بصورت ساب دامین نصبش کنم دائم از نام localhost برای نام سرور ارور میگیره . پرمیشن های فایلها را در چند حالت مختلف تغییر دادم اما نشد . کسی میدونه مشکل در کجاست ؟

allen_a88

Registered User
لایک‌ها
0
من نصب کردم. اسکریپت خوبی هست. درباره امنیتش، اینطوریه که کد کارت شارژها رمزگذاری میشه و اگه کسی به دیتابیس دسترسی پیدا کنه، بدون کد رمزنگاری نمیتونه اطلاعات رو بخونه.

mohandesin

Registered User
لایک‌ها
99
من چیزی از php بلد نستم اما باتوجه به اینکه این اسکریپت رایگانه و متن بازم هست آیا امکانش هست که اطلاعاتو به صورت مخفی برای کسی بفرسته؟ یعنی این فایلی که الان دانلود میکنیم طوری دست کاری شده باشه ( و یا حتی همون freer.ir طوری نوشته باشدش ) که اطلاعات را برای جایه خاصی بفرسته؟
من به این اسکریپت خیلی نیاز دارم از دوستانی که تو این کارا حرفه ای هستن ممنون میشم یه ببرسی بکنن و نتیجه را بگن

imehrdad

Registered User
لایک‌ها
190
با سلام . بله امکانش هست دوست گرامی

واقعا بی انصافی هم حدی داره
میترسی بازارت خراب بشه ؟!!!!!!
خودتون که بلد نیستین کاری بکنید یکی هم که می خواد یه خدمتی بکنه از حسودیتون نمی تونید تحمل کنید !!!!
فایلها اوپن سورس هست لا اقل بخودت زحمت اینو میدادی که یکی دوتاشو باز کنی بعد بپری اینجا عقده هاتو خالی کنی .

reza.naderi

Registered User
لایک‌ها
21
شما گفتین امکانمش هست؟؟؟ منم گفتم بله امکانش هست. شما یک سوال پرسیدی منم جواب دادم . به این تاپیک هم کاری ندارم این اسکریپتم ندیدم که بخوام قضاوت کنم

sasy23

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان عزیز این اسکریپت کاملا امن هست. 1 ماه پیش هم همین اسکریپت تو تمام سایت های معروف اسکریپت پخش شده و الان تقریبا تکراری هست. نمیدونم تا حالا چرا ندیدینش. هم این اسکریپت و هم بقیه سالمن. دانلود کنید و حالشو ببرید

agarb98

Registered User
لایک‌ها
179
دوست عزیز موضوع تکراری هست
اینجا تاپیک در موردش هست جستجو کنید

iMoP

Registered User
لایک‌ها
772
نصب كردم.يه سوال ديگه دارم. چجور ميشه پول به حساب واريز بشه؟؟؟

بالا