برگزیده های پرشین تولز

.:: دانلود اپلیکیشن => دریافت بیت کوین رایگان => دریافت کد تخفیف دیجی کالا و ...::.

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
سلام
دوستان چند روزی هست که یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی به نام Pivot همانند اینستاگرام داره دست به دست میشه با این تفاوت که این اپلیکیشن برای اشتراک گذاری خبر هاس و با توجه به فعالیت کاربران،مقداری بیتکوین در روز بین اعضاء پخش میکنه.

کمی بررسی کردم و دیدم اعضای زیادی به خودش گرفته و منم نصب کردم تا دقیق برسیش کنم.

میتونید شما هم نصب کنید چون خیلیها ازش بی اطلاع هستند ولی به مرور فراگیر میشه.

✅ اما روش کار و درآمدزایی :

در این اپلیکیشن شما با دیدن هر خبر در انتها روی کلید Get Read Power کلیک میکنید و مقدار 100 پاور به حساب شما منظور میشه.
در حال حاضر تا 2000 پاور در روز میتونید انحصاراً از خوندن اخبار به دست بیارید.

راه دیگه ی کسب درآمد ازش معرفی به دوستانه ، به این صورت که شما لینکتون رو برای دوستتون میفرستید و اون اگه از لینک شما عضو بشه به شما 10.000 پاور جایزه میده

در آخر هم اگر هر کسی خبرهاشو از طریق صفحه ی شما بخونه یا زیرمجموعه شما باشه ، و روی Get Read Power کلیک کنه ، 10% پورسانت یعنی 10 پاور به حساب شما هم منظور میشه.

⭕️ پاورها هر روز از ساعت 03:30 ایران (00:00 GMT) تا روز بعد 03:30 ایران (00:00 GMT) محاسبه میشن و بعد ازون ریست خواهند شد تا در ساعت 17:30 ایران مقدار بیت کوین ها بین کاربران با توجه به درآمد پاور هاشون تقسیم بشه. عدد مشخصی نداره هر پاور چقدره ولی این چند روزه حدوداً شاید هر 10.000 پاور برای کاربر حدود 4500 ساتوشی ( 0.000045BTC) به همراه داشته.

⭕️ اگر قبلا عضو این اپلیکیشن شدید با گوشی خودتون یا با جیمیل خودتون جایی عضو شدید دیگه نصب نکنید که حساب نمیشه !

برای ثبت نام هم از طریق گوشی خودتون از اینجا وارد بشین و با اکانت جیمیل خودتون Signin و سپس دانلود کنید ، وارد اپلیکیشن بشین و پس از وارد شدن به جزییات هر خبر در انتها روی Get Read Power کلیک کنید تا به به حساب شما منظور بشه.
پس از گذشت ساعت 03:30 به وقت ایران و محاسبه پاورهاتون ، ساعت 17:30 که وارد اپلیکیشن بشید در قسمت نارنجی رنگ میزنه به شما چقدر بیت کوین تعلق گرفته و بیت کوین هارو برا خودتون جمع می کنید تا پس از به حد نصاب رسیدن به کیف پول خودتون انتقال بدید.

حداقل واریزی به کیف پول : 100.000 ساتوشی (0.001BTC)
هزینه هر بار انتقال : 20.000 ساتوشی (0.0002BTC)

Last edited:
بالا