برگزیده های پرشین تولز

دانلود بازيهاي SEGA Genesis و Super Nintendo و Nintendo 64

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
International Superstar Soccer Cheat CodesCodes
At the title screen, press Up, Up, Down, Down, Left, Right, Left, Right, B, and A, on controller 2.
Dog Code
--------------------------------------------------------------------------------------
At the Title screen, press B, B, X, X, A, Y, A, Y, Right, Left, X on Controller Two. Superstar Team

--------------------------------------------------------------------------------------
International Superstar Soccer PasswordsPasswords
2KR!L YM2WG T-BFQ -BFQ- BFQ-B FQ-BFG Play against Colombian team
http://www.gamespot.com/snes/sports/internationalsuperstarsoccer/hints.html

Rupert_Pupkin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من از Emulator به نام Gens v2.11 برای سگا و Snes9X v1.41-1 for Windows برای نینتندو استفاده میکنم ولی هیچ رقمه نتونستم کدها را اعمال کنم روش اون را هم بگید.

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
بايد از controller 2 براي وارد كردن كدها استفاده كنيد.در snes9x به قسمت input و بعد joypad configuration و joypad2 برويد و تنظيمات مورد نظر خودتون رو انجام بدين.بعد كدها رو با استفاده از controller 2 وارد كنيد.كدها رو زماني كه عبارت press start رو ميبينيد وارد كنيد.در ضمن اون كدها كه من گفتم مال International Superstar Soccer 1 بود. بازي مورد نظر شما اين بايد باشه.

International Superstar Soccer 2 Cheat CodesCodes
-------------------------------------------------------------------------------
At the Title screen, press R, Up, Down, L, X, B, Left, Right, B, A on Controller Two.

http://www.gamespot.com/snes/sports/internationalsuperstars2/hints.html

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اقا يکي برا من يکي از بازيهاي سونيک رو بزاره خواهش ميکنم من خيلي دوست دارم بازيش کنم. ممنون

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
شما میتونید به romnation.net برید و اسم sonic رو جستجو کنید تا بهتون نسخه های مختلف و مطابق با دستگاههای مختلف رو بده. البته نسخه های غیر رسمی هم داره که اگر در همین بخش بگردید نسخه های رسمی معرفی شدن.
موفق باشید

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
Baraye fa al naboodane in thread, deegar mohem shemorde nemeeshavad

بالا