برگزیده های پرشین تولز

دانلود برنامه ارسال افزایش بازدید ای پی ایران

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
نرم افزارهای زیادی برای افزایش بازدید ارائه شده از رایگان تا غیر رایگان و از ایرانی تا خارجی. اما می توانیم با اطمینان بگوییم این برنامه یک چیز دیگر است. به دلیل این که این برنامه با ایپی های ایرانی میتوانید بازدید ارسال کنید و ویژگی منحصر به فرد این نرم افزار بازدید واقعی با آی پی ها مختلف است و حتی می توان ای پی کشور مورد نظر را انتخاب کرد که امکان دریافت بازدید با ای پی ایران هم مقدور است.نرم افزار افزایش بازدید تقریبا از نظر کارایی شبیه به Jingling است البته تفاوت هایی هم دارد.پنل این نرم افزار به زبان فارسی ترجمه شده است توسط تیم برنامه نویسی دکو وب و کار کردن با آن در مقایسه با نرم افزار Jingling که با زبان چینی بود برای کاربران راحت تر است.

a4f6-Ashampoo-Snap-2017-08-07-12h27m52s-001-.png

:) دانلود فایل لینک مستقیم

:general105: آموزش نرم افزار Traffic Spirit با ترجمه ماشینی
  • در حال اجرا وضعیت : این نشان می دهد وضعیت به حالت عادی، محدود تقسیم شده است، failure.Pls کلیک بر روی دکمه ثابت به بررسی چه چیزی اشتباه است اگر وضعیت طبیعی نیست، پس از آن حل مسئله.
  • حالت در حال اجرا: این را به حالت ترافیک و Mode.User انتگرال می تواند ترافیک در حالت ترافیک مطلع تقسیم می شوند، اشاره در کاربران Mode.Registeration انتگرال می تواند خدمات با نقطه دریافت کنید.
  • تنظیمات: شامل خودکار اجرا، نمایش آیکون سینی، UI نمایش / عدم نمایش میانبر، خودرو و غیره توابع خاموش کردن
  • شماره: شماره منحصر به فرد این نرم افزار پس از اختصاص داده شده توسط اضافه شده در هر site.Pls ارائه تعداد به پرس و جو وضعیت در هنگام تماس با با این service.You مشتری می تواند شماره را کلیک کنید برای چسباندن سایت به کلیپ بورد.
  • سایت من: به طور پیش فرض، نرم افزار زیرصفحه در تصادفی سایت های پس از مراجعه به اضافه نیاز traffic.User می تواند وب سایت برای تغییر تنظیمات را کلیک کنید.
  • زمان (دقیقه) : این مجموع روح زمان صرف شده در سایت هر روز، به عنوان مثال فاکس: زمان ۲ دقیقه برای هر IP ترافیک روزانه ۱۰۰ IP است، پس از آن زمان ۲۰۰ دقیقه می باشد.
  • ترافیک امروز: today.It این دو گروه از داده است، نشان می دهد ترافیک سابق زنبور عسل مورد استفاده برای وب سایت و بعد ترافیک نشان می دهد به نیاز باشد طول می کشد IP به عنوان واحد.
  • وضعیت : این دو گروه از داده ها، نسبت نشان می دهد سابق سایت بازدید موفق را در سایت من، بعد از زمان برای باز کردن سایت من نشان می دهد.
  • کنترل سایت : این نشان می دهد وضعیت سایت آنلاین بودن، آنلاین، توقف / شروع و Del.It ترافیک هنگامی که سایت آنلاین بودن.
  • مجموعه ای / صادرات: شما می توانید همه نوع از تنظیم برای سایت و صادرات تغییر دهید، همچنین بار تنظیم را به ابزار تست برای بررسی اگر آن درست است.
  • زمان مراجعه در دسترس (دقیقه): آن را به عنوان در هر پیکربندی PC (پردازنده و حافظه) .این خواهد شد که اضافه کردن سایت های مصرف اختصاص داده است.
  • تعدادی از سایت های: این addible.Number مشابه در هر نرم افزار است.
  • اضافه کردن سایت: شما می توانید سایت نیاز به ترافیک در لیست و جزئیات در هنگام اضافه کردن سایت های اضافه کنید.

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
به چه درد می خوره ؟

:) سلام و خسته نباشید

:general105: خوب از اونجایی که من توضیح دادم برای افزایش بازدید سایت هست ، این برنامه نسخه رایگان داره من امدم این نسخه دانلود کردم و به نسخه و فارسی سازی کردم این برنامه و متوجه شدم در برنامه محدودیتی اعمال شده برای افزایش بازدید و این محدودیت غیره فعال کردم نسبت به سرعت اینترنت و سخت افزار سیستم و سا سرور مجازی شما بازدید روزانه بیشتر خواهد شد

:: این برنامه از الگریتم تبادل بازدید استفاده میکنه که این موضوع خیلی جالب بوده برای این که ای پی های ایرانی برای شما ارسال میکنه ، تاثیر برنامه و بازدید من تست نکردم دوستانی که تست میکنند لطفا اطلاع بدن .

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
ببخشید کرک منظورتون چی هست؟
برنامه خودش مگه کار نمیکنه؟o_O

:( چرا من توضیح دادم که این برنامه رایگان شم هست که از سایت خود برنامه میتونید دانلود کنید ولی نمیتونید محدودیتی که برای ارسال بازدید قرار دادن دور بزنید ببینید من تو یک روز دارم 10.000 تا بازدید میگیرم از برنامه

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
میشه بگین این برنامه چه محدودیتی داره کلا؟

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:) شرمنده من این توضیح فراموش کرم بدم ..

:: این برنامه یک ویژگی دیگری دارد که بنا به سیستم مورد استفاده هم خواهد بود
1- از سیستم های خانگی استفاده نکنید به دلیل این که اینترنت شما خیلی مصرف خواهد شد
2- از سرور های VPS استفاده کنید که سرعت بالا و رم بالایی برخوردار باشد نمونه سرور ازسالی بنده

676e-Ashampoo-Snap-2017-08-17-22h57m23s-001-.png

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
محدودیت روزانه گذاشتن خودشون؟
چند بازدید؟

برنامه شما پولی هست؟
چقدر؟

:) خیر من به دلیل این که دیدم تو خیلی از سایت ها این برنامه به قیمت خیلی بالایی دارند میفروشن من هیچ هزینه ای برای این برنامه نمیگیرم و نخواهم گرفت ؛ این برنامه خیلی کوچیکتر از چیزهایی هست که من برای دانلود قرار دادم ....

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
میشه بگین این برنامه چه محدودیتی داره کلا؟

:general709: وقتی این برنامه ز سایت اصلی دانلود کنید در قسمت معرفی یک سایت
3552-Ashampoo-Snap-2017-08-17-23h01m28s-002-.png
قابل مشاهده هست که شما با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه http://vip.ipts.com خواهد شد و بعد از پرداخت برنامه برای شما ارسال میکنند بدون محدودیت .

:general304: البته من نسخه وی ای پی هم دارم که شرمنده نمیتونم قرار بدم به دلیل حرفه ای بودن برنامه

Last edited:

adsclick.click

Registered User
لایک‌ها
88
که اینطور
حالا سایت با اینا بیاد بالا گوگل نمیفهمه یعنی؟!
پنالتی میکنها

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
که اینطور
حالا سایت با اینا بیاد بالا گوگل نمیفهمه یعنی؟!
پنالتی میکنها

:) دوست عزیز اگر به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید در سایت این برنامه یک توضیح داده شده که برنامه از روش امتیاز گیری و تبادل بازدید استفاده خواهد کرد که بدون مشکل خواهد بود و ربطی :general408: به پنالتی شدن گوگل و غیره نخواهد داشت .

در توضیحاتی که در بخش های انجمن قرار دادم توضیح کامل داده شده که چه روشهای برای سایت خطر خواهد داشت و سایت را به پنالتی گوگل و غیره خواهد برد ....

work_1365

Registered User
لایک‌ها
76
:general709: وقتی این برنامه ز سایت اصلی دانلود کنید در قسمت معرفی یک سایت
3552-Ashampoo-Snap-2017-08-17-23h01m28s-002-.png
قابل مشاهده هست که شما با کلیک بر روی این لینک وارد صفحه http://vip.ipts.com خواهد شد و بعد از پرداخت برنامه برای شما ارسال میکنند بدون محدودیت .

:general304: البته من نسخه وی ای پی هم دارم که شرمنده نمیتونم قرار بدم به دلیل حرفه ای بودن برنامه

نسخه وی ای پی شما برای همه کار میکنه ؟
به دلیل حرفه ای بودن یعنی اینکه ما متوجه نمیشیم !
یا اینکه به خاطر پولش ؟:general602:

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
نسخه وی ای پی شما برای همه کار میکنه ؟
به دلیل حرفه ای بودن یعنی اینکه ما متوجه نمیشیم !
یا اینکه به خاطر پولش ؟:general602:

1 - بله کار میکنه
2 - به دلیل حرفه ای بودن منظور من این بود که چند بخش به برنامه اضافه شده
3 - به خواطر پولش نیست دوست عزیز برنامه نویس ها یکسری قانون هایی برای خودشون دارن که از اون پیروی میکنن خوب منم عادت کردم به این قانون ....:rolleyes:

decoweb

Registered User
لایک‌ها
247
:general406::)
بله فرمایش شما صحیح
حالا شما استفاده کردید و نتیجه داده؟!

:) والا من به دلیل :general509: زمان کمی که دارم نمیرسم استفاده کنم و نتیجه بگیرم انشالله برسم جواب میدم .:general206:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,905
بالا