آژانس هواپیماییexchanging

دانلود رایگان وی بولتین بدون هیچ محدودیتی

شروع موضوع توسط vahidoffline ‏21 فوریه 2006 در انجمن vBulletin و IPB

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
  1. vahidoffline

vahidoffline کاربر تازه وارد

خیلی از شماها دوستان دوست دارید یه نسخه از وی بولتین رو برای خودتون داشته باشید و باهاش یه فروم بزنید.ولی این کار نمیشه چون سایت وی بولتین برای اولین بارقیمت اون رو 160 دلار و برای آپگریت کردن اون باید سالی 30 دلار پرداخت کنید.
    خوب من نسخه 3.5.2 وی بولتین رو دارم .برای دریافت اون به صورت رایگان این جا را کلیک کنید(....)
    نکته 1:اگر سایت وی بولتین متوجه شود شما از وی بولتینه اونا به صورت غیر قانونی دارین استفاده میکنین ازتون شکایت میکنه و سایت شما رو میبنده.
    نکته2:من وحید آفلاین و خودم و سایتم و فرومم هیچ مسئولتی در قبال استفاده درست و یا نادست از این برنامه رو قبول نمیکنیم و مسئلیت استفاده از این برنامه به پای خوتونه.
    نکته3:از این اسکریپت فقط روی لوکال هاست کار کنید(خیلی این موضوع مهمه)
    پیوست4:این برنامه به درد کسانی که فضای زیاد ندارند نمیخوره چون فقط برای نصب این برنامه باید 5 مگ فضا داشته باشید حالا چه برسه بعد از یه مدتی چند تا تاپیک هم بهش اضافه شه.
    نکته5:به نظر من بهترین انجمن mybb هست که با نصب یه پوسته روی اون میتونید اونو تبدیل به وی بولتین کنید که از نظر امکانات چیزی از وی بولتین کم نداره.
    نکته6:من خودم این برنامه رو از فروم دوستم.... گرفتم که البته ایشون گفتن اول باید تو فرومشون ثبت نام کنید و بعد درخواست بدی تا آدرسو لینو بهت بده.

راستی آقایون حسود و زیرآب زن خواهشا اگه دیدید کسی وی بولیتن رو به صورت رایگان تو سایتش اجرا کرده ازش شکایت نکنید چون خدا رو خوش نمیاد ناسلامتی ما همه ایرانی هستیم و باید هوای همدیگرو داشته باشیم.
    راستی اسکریپتهای دیگه هم خواستین به فرومم برید به آدرس زیر اگه نبود درخواست بدین توی کمترین وقت براتون میزارم

....
    ...
    ...

راستی این تاپیک رو به دیگران معرفی کنید تا دوستان دیگه هم از این موضوع با خبر شوند

** لینک های این پست حذف شد .

2. sunsilverboy

sunsilverboy کاربر تازه وارد

خوبه خودت میدونی که کم نیستن کسایی که فقط دنبال گزارش دادن هستن پس پیشنهاد ندی بهتره چون اول تا آخرش یکی پیدا میشه که لطف کنه و گزارش بده!!!!!!!!!! :wacko:

3. mohammad_p30

mohammad_p30 Registered User

4. rezadignity

rezadignity کاربر تازه وارد

یعنی صاحبان پرشین تولز علاوه بر 160 دلار برای گرفتن امتیاز وی بولتن سالیانه 30 دلار هم دارن میدن؟

5. par_ham

par_ham Registered User

بله ! این قیمت اضافه برای استفاده از به روز رسانی‌ های ارائه شده هستش ...

6. ali-boofaloo

ali-boofaloo کاربر قدیمی پرشین تولز

خوب یه فروم شبیه بولتین که مجانی هم باشه اگه فارسی هم شده باشه من خریدارم

7. appbannerkhuniresbanner
  8. شايان

شايان مدیران قدیمی

معرفی کرک ، نرم‌افزار های null شده و .... در این فروم ممنوع هست.

پست اول ادیت شد و لینک های اون حذف شد.

موفق باشد.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.