دانلود رایگان 20 اشتباه مهلک در کسب و کار اینترنتی و کارآفرینی اینترنتی

roshdacademy.ir

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
13 نوامبر 2016
نوشته‌ها
61
لایک‌ها
19
محل سکونت
تهران
چرا اغلب افراد در کسب و کار اینترنتی شکست می خورند؟
در این سری آموزش ها در مورد دلایل شکست افراد در کسب و کارهای اینترنتی صحبت می کنیم. شاید هیچکدام از این حرف ها را در جای دیگری نشنیده و ندیده باشید. شاید چیزهایی نباشند که بخواهید بشنوید.اما حقیقت دارد و ما خودمان آنها را تجربه کرده ایم. ببینید کدامیک از این ۲۰ دلیل جلوی موفقیت شما را در کسب و کار اینترنتی می گیرد.

ما در آکادمی رشد هم افرادی را دیده ایم که کسب و کار موفقی راه اندازی کرده اند و هم دوستانی که در کسب و کار اینترنتی خود شکست خورده اند و این موضوع ما را بشدت ناراحت می کند.

تمام تلاش و هدف من و تیم آکادمی رشد اینست که تفاوت مثیت و معنی داری در زندگی شما ایجاد کنیم. من وقت خود را به این کار اختصاص داده ام و هدف من موفقیت شماست. من می خواهم شما موفق شوید و به هر چیزی که می خواهید برسید. اما هر موقع که می بینم کسی شکست می خورد و از پتانسیل های بی نظیر کسب و کار اینترنتی بی نصیب می ماند، ناراحت می شوم.

چون ما چیزی جز موفقیت شما نمی خواهیم. به همین دلیل است که کلی مطالب کاربردی و رایگان را می توانید در سایت آکادمی رشد ببینید. به همین دلیل است که دوره های آکادمی رشد را طراحی و تولید می کنیم یا به شما پیشنهاد می کنم چه کارهایی بکنید و چه کتاب هایی را مطالعه کنید. چون می خواهیم موفقیت شما را ببینیم.

ما هم شاهد دوستانی بودیم که درآمدهای میلیونی از کسب و کار اینترنتی خود کسب می کنند و هم دوستانی که اشتباهات زیادی مرتکب شده و شکست خورده اند. البته من هم وقتی کسب و کار اینترنتی ام را شروع کردم، اشتباهات زیادی کردم. سال ها طول کشید تا بالاخره یاد گرفتم. کار آسانی نیست. اگر کار آسانی بود همه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی می کردند و میلیونر می شدند. مثلا برای من سوالاتی پیش می آمد که جلوی پیشرفتم را می گرفت. اما در نهایت، در آینه به خودم نگاه کردم و گفتم: من می خواهم زندگی ام را تغییر دهم.

از شما می خواهم با خودتان صادق باشید. فقط در این حالت است که می توانید تغییر کنید. این کار راحتی نیست چون خیلی ها هزاران دلیل می آورند که شرایط آنها خوب است و اوضاع از این بهتر نمی شود. اما به واقعیت فکر نمی کنند چون حقیقت تلخ است! تغییر کردن سخت است. باید شهامت تغییر را داشته باشید. باید شهامت راه اندازی کسب و کار اینترنتی را داشته باشید. در آینه به خودتان نگاه کنید و بگذارید ذهن تان باز باشد. به خود بگویید شما می توانید این کار را خیلی بهتر انجام دهید. سپس کسب و کارتان را شروع کنید. پس از شما می خواهم با خودتان صادق باشید. از خودتان بپرسید چه عاملی نمی گذارد شما اقدامی بکنید و پیش بروید؟

من ۲۰ دلیل مهم را در اینجا برای شما آورده ام. کدامیک از این دلیل ها جلوی حرکت شما را می گیرد؟ اگر این حقیقت را قبول کنید که باید تغییر کنید و روی این موضوع ها کار کنید، شک نکنید که موفق خواهید شد.

به قول آنتونی رابینز، مربی موفقیت:

۸۰ درصد موفقیت، به روانشناسی و ذهن شما برمی گردد و ۲۰ درصد به استراتژی ها و روش ها.
 
بالا