برگزیده های پرشین تولز

دانلود مارکت ایرانی پارس هاپ

mahy007

Registered User
تاریخ عضویت
18 سپتامبر 2013
نوشته‌ها
413
لایک‌ها
44
محل سکونت
Rasht
ParsHub.jpg


پارس هاب بستری متنوع، با کیفیت، زیبا و امن برای کاربران فارسی زبان و کانال توزیعی قدرتمند و مناسب برای تولیدکنندگان نرم افزار و محتوای تلفن همراه و ابزارهای هوشمند است.

درحال حاضر هفت نوع محتوا برای کاربران ابزارهای هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید در این سامانه ارایه شده است که عبارتند از: نرم افزار، بازی، کتاب، روزنامه، مجله، موسیقی و دانشنامه.

در این سامانه دو هدف اصلی دنبال می شود. نخست ایجاد بستری امن، زیبا و متنوع برای کاربران تا بتوانند نرم افزار و محتوای مورد نیاز خود را به صورت یکجا و متمرکز و با کیفیت مناسب دریافت کنند که در این راستا تاکنون بیش از ۲۰ هزار عنوان محصول و محتوا برای بخش های مختلف سامانه تامین و ارایه شده است.
دوم، حمایت از تولیدکنندگان محتوا و نرم افزارهای تلفن همراه در ایران است تا بتوانند با جدیت بیشتری فعالیت نمایند و سهم صنعت تولید نرم افزارهای تلفن همراه را در حوزه ICT کشور افزایش دهند و زمینه ساز صادرات محصولات و خدمات این حوزه شوند.

از جمله امکانات منحصربفرد دیگری که برای تولیدکنندگان پیش بینی شده است می‌توان به روال ساده و منظم ثبت محصولات، تامین امنیت محصولات و ارایه API مربوطه (در دو سطح DRM و In App Purchase و یا درون خرید)، ارائه گزارشات متنوع و دقیق به منظور تحلیل مارکت و تولید در راستای تقاضای موجود، شفافیت و سرعت عملیات گردش مالی و تسویه حساب با تولیدکنندگان، امکان ارتباط مستقیم میان کاربران و تولیدکنندگان، امکان عرضه نسخه دمو محصولات و نیز امکان ویژه آزمون و خرید یک محصول اشاره کرد.

سامانه پارس هاب، نخستین بستر عرضه محصول و محتوا به صورت یکپارچه در ایران است که می‌توان آن را با GooglePlay و یا iTunes در حوزه آی فون مقایسه کرد.
عملیات طراحی و پیاده سازی این سامانه طی یک سال و توسط جمعی از متخصصان حوزه تلفن همراه به منظور تامین نیازهای کاربران ایرانی انجام شده است.

از دیگر امکانات جالب پارس هاب می توان به وجود واحد اعتباری به نام «داریک» اشاره کرد که باعث تشویق کاربران به خرید محصولات ایرانی و معرفی این محصولات به سایر کاربران می شود.


همچنین کلیه تولیدکنندگان نرم افزار، بازی و سایر انواع محتوا نیز می توانند جهت ثبت محصولات و یا محتوای خود به پرتال دفتر فروش پارس هاب به نشانی seller.parshub.com مراجعه نمایند.


dl.png
دانلود نرم افزار با حجم ۲.۶۰ مگابایت
KF.gif
منبع: www.kamyabfarsi.com
……………………………………………………..
home.jpeg
تولید کننده : شرکت ایده پرداز ژوبین
home.jpeg
سایت مربوطه: www.parshub.com
camera.png
تصویری از محیط نرم افزار
version.png
نسخه: ۱
……………………………………………………..
 
بالا