آژانس هواپیماییexchanging

دانلود مجموعه كاملي از كتب علمي،فرهنگي و هنري،سياسي،سينمايي وآموزشي ,

شروع موضوع توسط valiya ‏20 ژوئن 2005 در انجمن گفتگوی آزاد

1. valiya

valiya Registered User

www.vasileh.com
    برو حال كن
    دانل :eek: :cool: ود كتاب هاي هنري :)

2. valiya

valiya Registered User

3. travis

travis کاربر تازه وارد

رفيق اينجا بخش هنره. جاي سياست يا تبليغ اسلام نيست. اگرم فكر ميكني با گذاشتن دو تا كتاب مسيحيت كسي بوي مشمئز كننده اسلام رو از سايتت نميشنوه يا اگر تو سايتت ديوان اوحدي مراغه اي يا باباطاهر رو گذاشتي اسمش ميشه هنري يا فرهنگي اشتباه ميكني. هدف شما با معرفي كتاب هاي مطهري(اونم اخلاق جنسي) و رساله هاي علماي عظام و كتاب اسلام و مسائل روز و ... مشخصه.

برو خدا روزيتو جاي ديگه حواله كنه. ;)

در ضمن در بخش اديان ديگه ميشه يه چند تا كتاب در مورد بودا بگذاريد؟ برهمايي دين پرعظمتيه. و فيلسوف هاي هند حرفهاي زيادي براي گفتن دارند. البته ما تحمل دگر انديش رو داريما :happy: فقط اين يك هفته تا جلوگيري از فاجعه : نه !

4. travis

travis کاربر تازه وارد

اهوم يادم رفت بگم. لطفا با چيزي غير از فرانت پيج طراحي كن وب پيجت رو و خيلي انگولكش نكن. اگر چشم ديدنش رو داري يه نگاه با موزيلا به سايتت بنداز. غير از بك گراند(كه اونم عكسه) هيچي ديگه قابل تشخيص نيست. البته ببخشيد يكم روش فيد بك عجيبيه ;)

5. $aeed

$aeed کاربر تازه وارد

بیشتر مذهبیه کتابا

6. esfandiyar2002

esfandiyar2002 مدیر بازنشسته

خواهش مي كنم كمي مراعات كنيد.اگر من با عقيده و مرامي موافق نيستم,لازم نيست به اون توهين كنم.اگر هم با مرامي مشكل دارم,دليل نيست به ديگران هم تعميم بدهم.اگر كسي صحبتي هرچند مخالف سخن ما زد,دليل نيست كه تكفيرش كنم.ارزش و شان همه چون شما بالاتر از اين حرف هاست.همانطور كه براي شما احترام قائلم,براي اين دوستمان هم همينطور.
    حالا البته شما مختاريد هر اسمي براي اين كار من بگذاريد مختاريد و من به نظر شما احترام مي گذارم.چون به هرحال انديشه مستقلي داريد.ولي اسائه ادب بدور از شان شما عزيز است.موفق باشيد.

7. appbannerkhuniresbanner