برگزیده های پرشین تولز

دانلود و آموزش بازی battle for middle earth 1 به همراه آموزش بازی و آنلاین کردن

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
بازی battle for middle earth 1 یکی از قدیمیترین سری بازی های ارباب حلقه هاست که الان خیلی کم گیر میادش و روی 4 سی دی بوده

یکی از دوستان توی تالارهای شورای ماهاناکسار زحمت کشیده و بازی رو آپلود کرده منم برای شما میزارم

تصاویری از بازی

bfme1-screenshot-1_656x369.jpg

بازي كلا 4 تا CD هستش. حجم كل بازي هم 3 گيگه.
هر CD به 5 تا پارت تقسيم شده كه جمعا ميشه 20 پارت.
حجم هر پارت هم 150 مگه

لینک ها منقضی شده
در ضمن از بازي Image گرفته شده. يعني فايل Image دانلود ميكنيد.
همه‌ي لينك ها هم سالمه. به هر حال اگه مشكلي داشت همين جا بگيد.

ويرايش
به علت حجم بالاي دانلودها مجبور شدم لينك هاي كمكي اضافه كنم . در صورت قفل بودن لينك هاي بالا ، از لينك هاي كمكي زير استفاده كنيد. ولي حتي الامكان از لينك هاي اصلي (لينك هاي بالا) استفاده كنيد.

پوشه لینک های دانلود !

لینک های قابل تعویض با یکدگیر هستند

منبع دریافت فایل ها :

Battle for middle earth - تالارهای شورای ماهاناکسار - صفحه 3
بعد از دریافت و نصب شما برای بازی آنلاین نیازی به گیم رنجر و پچ های بازی دارید

نکته اگر در ویندوز های XP و سون با مشکلاتی مواجه شدید مثل باگ اتودیفیت که در بازی بعد از 7 دقیقه خود به خود میبازید
یک راهش اینه

روی بازی کلیک راست میکنید و از منوی پراپرتیز

07-10-2013 11-27-10 ق-ظ.jpg
گیم رنجر رو از اینجا میگیرید

gameranger.com

پچ های لازمه هم 1.03 و 1.05 هستن

که باز هم دوستان زحمت کشیدن آپلود کردن
پچ 1.03
http://www.moddb.com/mods/bfme-patch-105/downloads/official-patch-103

پچ 1.05
http://www.moddb.com/mods/bfme-patch-105/downloads/get-patch-105

یادتون باشه پچ 1.03 رو باید نصب کنید و پچ 1.05 رو در پوشه بازی کپی پیست کنید

اینم پچ 1.06 که جدید اومده
http://online.the3rdage.net/downloads/patch/patch106bundleZoom.zip

اضافات بازی : مد ها

خب همینطور که میدونین برای بازی یه سری مد ها هستش که گسترش دهنده گان حرفه ای و معمولی نوشتن
روش نصب مد ها به دو صورت هستش یک سری که به صورت مجزا نصب میشه و ایکن مجزا داره و مد های دیگه ای که باید توی پوشه بازی بریزید و خب یه کلمه رو به عنوان فایل بازی ضاافه کنید تا بازی با مد شروع بشه

1- مد The Elven Alliance Community Edition 1.2
این مد به صورت نصبی هستش و یه ایکن مجزا ایجاد میکنه
این مد هیرو هایی مثل گالادریل و گلورفیندل و الروند رو داره و همچنین مثل اینکه دشمن شما قویتر از گذشته هستش
من زیاد کامپاینش رو بازی نکردم ولی یه نکاتی توی بازی عوض شده مثل این که سام یه پاور دیگه پیدا کرده که وقتی کنار فرودو باشه دمیجش بیشتر میشه

یا این که هیرو ها سریعتر شدن و قیافشون هم بهتر شده
و همچنین در روحان شما میتونین پاور نیزه دار رو به جای شمشیر برای سرباز های روحان بگیرید
در اسکریمش شما توی روحان هاما و گاملینگ رو هم دارید

در گاندور سام و فرودو به شما اضافه شدن و در ایزن گارد شما اوگلوک رو در اختیار دارید
همچنین در موردور شما گوتموگ رو در اختیار دارید

ضمن اینکه به طور مخصوص شما یک ارتش الف رو در اختیار دارید که باید خودتون همه امکاناتش رو تجربه کنید و در توضحات نمیگنجه

لینک دانلود : حجم 160 مگ

http://rioupload.com/osgq5ot1bpfw

http://uploadboy.com/k16h4otwdgjv.html

2 مد Grand Armies Mod

Changes:
Command points increased (Good Highest=500, Evil Highest= 800)
Skirmish resource production increased by 50%
Aragorn buildable by Gondor in Skirmish
Frodo buildable by Gondor in Skirmish
Sam Buildable by Rohan In Skirmish
Sauron Buildable by Isengard and Mordor in Skirmish

لینک دانلود مد

3 مد The Armies of Middle-earth Mod v1.0
از این مد اطلاع چندانی ندارم
لینک دانلود مد

4 مد
extendededition
امکانات مد هم مثل مد های قبلی هستش ولی نکات جدیدتری هستش
این مد هم زیاد قابل توضیح نیست و باید نصب کنید چون خیلی وسیع هستش ولی باگهایی داره که باید رفع بشه

مثلا شما در گاندور میتونین شوالیه بسازید همچنین ایزیلدور و ایملاهیر رو توی گاندور دارید
در روحان در هیرو ها ارکنبراند رو دارید

و ...

اموزش نصب
این مد به صورتی هستی که شما باید فایل رو دانلود کنید و توی پوشه بازی بریزیدFirst download the mod.
Second put it in "My Battle for Middle Earth Files".
Second b) if you cant find it its in : for XP in C:\Documents and Settings\YOURCOMPNAME\Application Data\My Battle for Middle-earth Files and if you are using Windows 7 its C:\Users\YOURCOMPNAME\App Data\Roaming\My Battle for Middle Earth Files".
Note that Application Data folder is hidden so you have to go to Control Panel and in Folder Options make "show Hidden folders and files".
Third Right-Click your game shortcut and at the end of the "Target" box add " -mod extendededition.big" (without " of course so that it looks like "C:\Program Files\EA GAMES\The Battle for Middle-earth (tm)\lotrbfme.exe" -mod extendededition.big.

5 مد The Dwarf Holds Version 0.75
این مد توسط گسرتش دهنده های حرفه ای نوشته شده و حجمش نزدیک 850 مگ هستش و کلا جهانی دیگه به بازی اضافه میکنه و نصبش به صورت یه ایکن مجزا هستش

6 مد گرگ تنها
این مد هم مثل بالایی جهان متفاوتی داره و هنوز در مراحل تست هستش

7 - مد Shadow and Flame

ww6p25ro89vmup3jxqix_thumb.jpg

HOW TO INSTALL:
  • Make sure you have patch 1.03 installed.
  • Download the installer and run it.
  • Play the game!
بازی به صورت نصبی هستش و یه ایکن مجزا ایجاد میشه
137096292450213.gif

حجم 61 مگا بایت

http://fileom.com/qhrzrn6u677l/SaFInstaller0_6.exe.html

http://uploadboy.com/cid13nxtahe9.html

http://tpw.the3rdage.net/saf/SaFInstaller0_6.exe

ادرس مد در تالار اصلی گسترش دهندش
http://forums.revora.net/topic/87639-shadow-and-flame-beta-06-released/

ادرس در moddb

http://www.moddb.com/mods/shadow-and-flame/downloads/shadow-and-flame-beta-06-released

در ضمن این مدها هیچ تاثیری در اجرای بازی انلاین نداره و اون رو خراب نمیکنه

اضافات : نقشه ها

برای بازی ارباب گسترش دهنده ها نقشه هایی رو اضافه کردن که هر کدوم برای خودش یه بازی مجزا هستش و میشه اون ها رو انلاین هم بازی کرد

من یه فایل از نقشه های خودم دارم

البته میتونین نقشه ها رو از سایت های دیگه هم دانلود کنید که خیلی زیاد و سرگرم کننده هستنیه توضیح مختصر هم بدم برای هر مپ

a long walk
مپی هستش که سه تا هیرو رو برمیدارید و یه مسیر رو طی میکنید و دشمن ها بهتون حمله میکنن سه تا هیرو هم لگولاس و گاندالف و گیملی هستن

battle coliseum
این مپ گلادیاتوری هستش و هیرو برمدارید و میجنگید

colosseum2
مثل مپ بالایی

the movie
داستان بازی رو دنبال میکنید مپ سه نفری هستش و دو تا جای بالایی مپ رو باید دشمن بزارید
siege of minas tirith
دفاع از میناس تریث
لینک دانلود مپ ها

http://fileom.com/47b2uo6s79tm/Maps.rar.html

اگر سوال دیگه ای بود همینجا بپرسید

20 هیرو مپ جدید

http://bayanbox.ir/id/7513757268917872855

Last edited:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
و اما نکاتی برای بازی آنلاین

بازی انلاین خیلی با بازی سینگل و اسکریمپ توی خونه فرق داره

شما باید خیلی سریع باشید

توی اکثر مپ ها شما چنتا سرباز اولیه دارید

پیشنهاد من این روش هستش

یه هیروی اولیه در میارید و پاور قدرت رو میگیرد

اینطوری

گاندور : پاور جنگل
روحان پاور شیلد
ایزن : پاور ترس
موردور پاور چشم

=====
در همه نیرو ها
شما اول دو تا پول سازی میزارید
در روحان که فقط یدونه پول سازی دارید

در گاندور آهنگری میتونه قیمت آپگرید ها رو کم تر کنه یعنی آهنگری بیشتر = آپگرید ارزونتر ، و فارم بیشتر = شوالیه ارزونتر

در ایزن گارد قصابی بیشتر = وارگ ارزونتر ، اهنگری بیشتر = آپگرید ارزونتر

در موردور قصابی بیشتر ترول ارزونتر

==== شما باید در اول بازی سریع به فارم های بیرونی طرف حمله کنید و اگر ارتش طرف ایزن گارد یا موردور بود چه بهتر که به کمپ اصلیش حمله کنید
اینطوری طرف مجبور میشه تاور بسازه و پولش هدر میره

در ضمن میتونین با یه هیروی کوچیک مثل مری و پیپین میتونین به فارم های نزدیک برید و بسازیدشون

=======
هیرو ها هم هر کدوم ویژگی های جدیدتری دارن

مثل تئودن هیروی روحان که به سربازای نزدیکش آرمور میده

برای تئودن نیازی نیست که حتما وارد جنگ بشه که لول بگیره میتونه کنار سربازای دیگه باشه
و بهتر هستش که بزارید ضربه آخر رو به خونه ها و ترول ها و بقیه هیرو هاتون بزنن

یه ائومر که همر آرمور میده و هم وقتی لول سه شد با کشتن بقیه پول هم میده

یا اراگورن که اون هم لیدر شیپ داره

لورتز ایزن گارد هم همین ویژگی رو داره و لول بالاترش پول میده

نازگول های موردور هم بهتر هستش که پشت نیرو ها باشن و به اون ها پاور بدن بی خودی درگیر جنگشون نکنید

ولی میتونین یواشکی به کمپ دشمن برید و وقتی طرف لشگر کشی کرده داغونش کنید

همچنین وقتی نازگول اصلی یا ویچ کینگ بیرون بیاد نیرو هاتون همشون میرن رنک دو

بعضی هیرو ها هم میتونن به بقیه رنک بدن

مثلا لگولاس در رنک 4 خودش میتونه به بقیه رنک بده

یا سارومن ایزن گارد در رنک 5 که در پچ1.05 همون اول داره میتونه war speech رو بده یا همون رنک

تئودن توی رنک 6 میتونه رنک بده

فارامیر و برومیر هم میتونن رنک بدن

بهتر هستش که توی درگیری از همه نیروهای ویژه هیرو هاتون استفاده کنید
=====
نکات بازی با روحان
در بازی روحان شما باید از فارمر هایی که اول دارید استفاده کنید
طبق گفته قبلیم باید اول شیلد رو بگیرید و مری رو هم بیارید و حمله کنید و فارم بگیرید و ترول و گابلین بزنید و سریع اسطبل رو بسازید

در برابر ایزن گارد بهتر هستش که نیرو هاتون رو به جای اینکه دور هم جمع کنید در یه خط و چند دسته کنار هم بیارید تا سارومن نتونه همشون رو جادو کنه

در گاندور و روحان مجسمه بیشتر هیرو ها رو ارزونتر میکنن پس اگر فرصت دارید بهتره اول مجسمه رو بسازید و بعدش هیرو ها رو بیارید

هیچ وقت اراگورن رو بدون داشتن شمشیر آبیش بیرون نیارید چون فقط رنک میده و ارزش دیگه ای نداره مگر اینکه فقط پشت نیرو ها و یا وسطشون باشه

بهترین روش مبارزه هم استفاده از کماندار های اتیشی هستش که باید اول کماندار خونه رو رنکش رو 2 کنید

توی گاندور هم بهترین روش مبارزه استفاده از پیاده **** هستش که اینطوری بیشتر آهنگری بسازید و کمتر فارم

البته اگر حریف فرصت داد پیشنهاد میکنم سریع خونه مارکت پلیس رو بسازی و گرند فارم و بلک اسمیت رو بخرید

اینطوری میتونین اسطبل هم بسازید
بهتر هستش که برومیر رو با تنهایی درگیر نکنید و پشت نیرو ها بیارید و وقتی شلوغ شد و هیروهاش نتونستن هیروهای شما رو بزنن بیاریدشون وسط و سرباز و اگر شد هیرو هایی مثل میری و پیپین رو بزنید

نکات درگیری با روحان

در درگیری با روحان اگر طرف اراگورن داشت و لگولاس و الف ها رو داشت و با شما درگیر شد

بهترین راه درگیری با اراگورن هستش ، چون اگر اراگورن طرف درگیر بشه مجبور جان و جنگل و پاور دیگه بزنه و شما میتونین همون موقع به الف ها حمله کنید و خب چون طرف پاور جنگل و جان و نداره شکستش بدید

در موقعی که برعکس هستش و طرف اسب سوار داره شما باید اگر لگولاس داشت به اون حمله کنید

اگر در برابر روحان ایزن گارد داشتید در این حالت تیر منجمد کننده لورتز رو باید برای اخر بزارید تا اگه اراگورنش لول بالایی داشت بزنیدش و برید سراغ الف ها

روش بازی در 3 به 3 در نقشه لبنین

امروز یک سری نکات بازی سه نفری رو میگم البته من خودم زیاد توی این بازی تجربه ندارم ولی یه نکات اولیه رو یاد اور میشم
اول از همه از انتخاب ارمی ها شروع میکنیم و انتخاب جایگاه ، اکثرا برای این بازی از مپ لبنین استفاده میکنن لبنین سه تا کمپ برای هر تیم در بالا و پایین داره و دو تا ایست بازرسی در وسطش داره

در انتخاب ارمی ها شما باید بسته به حریف انتخاب کنید یعنی اگر حریف روحان داره شما حتما باید ایزن گارد داشته باشید
در انتخاب جایگاه ها بهتر هستش که ایزن گارد در بالای نقشه سمت راست و روحان سمت چپ باشه

در پایین هم ایزن گارد بهتره سمت چپ نقشه باشه

اما سبک بازی شما باید در ابتدای بازی مشخص کنید که چی بازی میکنید مثلا یکی باید هیرو برداره یکی دیگه باید سواره **** و یکی دیگه باید پیاده **** بسازه
در اول بازی 20 تا فارمر دارید باید سریع هیرو پیپین یا میری رو بردارید و به گابلین و وارگ ها حمله کنید و سریع پول و لول بگیرید
یکی از سه کمپ ترجیحا کسی که هیرو میسازه باید چشمه بسازه تا بقیه استفاده کنن
بهترین هیرو برای روحان در اول بازی تئودن یا ائومر هستش و بزارید در موقع خراب کردن خونه گابلین و وارگ ضربه اخر رو اون ها بزنن
ایزن گارد رفیق شما باید هورد یا نیزه دار بسازه و برای هر کمپ رفیقش یدونه بفرسته تا از کمپ شما حفاظت کنن
شما سه نفری باید با هم حمله کنید و بهتر هستش که در زمان حمله هماهنگ بشید و یکی از سه تیم نصف افرادش رو برای پرت کردن حواس رقیب به سمت کمپ های دیگه بفرسته

ادامه دارد

Last edited:

loginvps.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
133
با اجازه استارتر ، اینم لینک کیجن برنامه
برای نصب حتما از این کیجن استفاده کنید تا با خطار Serial used مواجه نشوید

پسورد: www.loginvps.com

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
داداش بهت بگم 1دونه ای باورت میشه؟؟؟؟ دمت گرم خیلی دنبال این بازی بودم البته دارمش ولی اتوران easy setup هست که کلا با وسندوز 7 مورد داره و کلا اول بازی همه هیرو ها یکدفعه میمیرن! شما بر روی 7 تست کردی مشکلی نداشته؟؟؟ راستی دوستانی که این بازی و نسخه 2 رو نصب کردن و مشکل ریزولیشن دارن بفرمایند یک توضیح مختصری میدم که ریزولیشن فیت بشه با صفحه نمایششون.
آقا بازم دمت HOT خیلی حال دادی.

loginvps.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
133
با اجازه استارتر ، من خودم رو ویندوز 7 دارم استفاده می کنم ، این مشکلی که هیرو ها یکدفعه با هم میمیرن یک باگه که با پاک کردن و نصب مجدد همراه با کرک جدید حل میشه .

mehrdad486

Registered User
لایک‌ها
711
با اجازه استارتر ، من خودم رو ویندوز 7 دارم استفاده می کنم ، این مشکلی که هیرو ها یکدفعه با هم میمیرن یک باگه که با پاک کردن و نصب مجدد همراه با کرک جدید حل میشه .

سلام دوست عزیز.
والا بنده 3-4 بار نصب کردم ولی باز هم ایراد داشت میشه لینک کرک رو قرار بدیت ممنون میشم.
یاحق...

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام دوست عزیز.
والا بنده 3-4 بار نصب کردم ولی باز هم ایراد داشت میشه لینک کرک رو قرار بدیت ممنون میشم.
یاحق...

دقیقا ایرادش چیه ؟

کرک که توی فایل بازی باید باشه

loginvps.com

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
133
نیاز به کرک نیست ، شما آپدیت 1.3 و 1.5 را نصب کنید با اوون کیجنی که من لینک گذاشتم مشکتون حل میشه.

sepehr2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه پی پسورد این پتچ ها چیه؟؟ممنون میشم بهم بگید.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
سلام به همه پی پسورد این پتچ ها چیه؟؟ممنون میشم بهم بگید.

سلام

پچ ها پسورد ندارن

ولی چون پهنای باند کسی که این پچ ها رو گذاشته تموم شده فعلا رمز گذاشته

از ماه دیگه دوباره برای دانلود آماده میشه

sepehr2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

پچ ها پسورد ندارن

ولی چون پهنای باند کسی که این پچ ها رو گذاشته تموم شده فعلا رمز گذاشته

از ماه دیگه دوباره برای دانلود آماده میشه
آخه جواد جان من میخوام این بازی رو به صورت آنلاین بازی کنم.اگه میشه یک جای دیگه آپلود کنید.آخه ضروری هست.ممنون میشم که بزارید برای من.آخه خیلی لازمه.شما که این پتچ ها رو دارید برای دانلود در یک 4sherd بزارید.ممنون.:wub:
|||
||||
|||||
من فقط این پتچ 1.05 رو میخوام.ممنون میشم.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
آخه جواد جان من میخوام این بازی رو به صورت آنلاین بازی کنم.اگه میشه یک جای دیگه آپلود کنید.آخه ضروری هست.ممنون میشم که بزارید برای من.آخه خیلی لازمه.شما که این پتچ ها رو دارید برای دانلود در یک 4sherd بزارید.ممنون.:wub:
|||
||||
|||||
من فقط این پتچ 1.05 رو میخوام.ممنون میشم.

Get Patch 1.05 download - Mod DB

sepehr2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داش جواد ما یه بار از اینجا گرفتیم.توش یه چیزهای بی خاصیتی بود.که اگر بتونم براتون لینک عکس رو قرار میدم که ببیند کدوم ها رو نباید بریزم و کدوم ها رو باید بریزم.بعدشم.من با بازی یه مشکلی دارم.الان لینکش رو بهتون میدم.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
داش جواد ما یه بار از اینجا گرفتیم.توش یه چیزهای بی خاصیتی بود.که اگر بتونم براتون لینک عکس رو قرار میدم که ببیند کدوم ها رو نباید بریزم و کدوم ها رو باید بریزم.بعدشم.من با بازی یه مشکلی دارم.الان لینکش رو بهتون میدم.

کل فایل رو از این لینک بگیرید و کاملا کپی پیست کنید

ولی باید قبل از اون بتونید بازی رو توی ورژن 1.00 بازی کنید بعدش که 1.03 رو نصب میکنید و بعدش 1.05 رو کپی پیست میکنید و تمام

sepehr2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آهان یعنی باید ببینم میشه تو ورژن 1.00 بازی کرد بعد پتچ 1.03 رو بریزم؟؟بعدشم یه سوال.

این پتچ 1.05 نیازی به فایل ایمیج نداره؟؟؟یعنی اگه من این پتچ 1.05 رو بریزم کاملاً درست شده؟؟:blink:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
آهان یعنی باید ببینم میشه تو ورژن 1.00 بازی کرد بعد پتچ 1.03 رو بریزم؟؟بعدشم یه سوال.

این پتچ 1.05 نیازی به فایل ایمیج نداره؟؟؟یعنی اگه من این پتچ 1.05 رو بریزم کاملاً درست شده؟؟:blink:

بله آخرین پچ 1.05 هستش که بریزیر ورژن بازی 1.05 میشه و میتونین بازی کنید

sepehr2019

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی خیلی از کمک شما ممنونم.انشاالله یک 2 ساعت دیگه بازی رو میریزم و همینطور گیم رنجر رو که باهم یک دست بزنیم.یوزر من در اونجا اینه:sepehr

توی هر انجمنی که دیدم در مورد ویچ کینگ صحبت کردند.ممنونم از زحمات شما.انشاالله که بتونیم با هم یک بازی رو داشته باشیم.

bahramr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش های گلم بعد از کلیک کردن رو لینک دانلود میفرستت به صندوق بیان اونجا رمزمیخواد رمز رو باید چی بزنم لطفا بگید.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
داداش های گلم بعد از کلیک کردن رو لینک دانلود میفرستت به صندوق بیان اونجا رمزمیخواد رمز رو باید چی بزنم لطفا بگید.

سلام

پهنای باند آپلودر تموم شده و باید یه هفته ای صبر کنید تا پهنای باندش شارژ بشه

بالا