برگزیده های پرشین تولز

دانلود و تبدیل فرمت آنلاین و سریع از یوتیوب

Alpha.Decoder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام عزیزان

برای دانلود ویدیوهای خود از سایت یوتیوب به سایت ما بیاین و در مدت زمان اندک فایل مورد نظر خودتون رو دانلود و حتی تبدیل فرمت آنلاین بدید.این سایت اولین نسخه ایرانی هستش و قدرت و سرعت بسیار بالایی داره.امیدوارم که مفید باشه
WWW.OVERDL.COM

amk

Registered User
لایک‌ها
9
جالب بود....ولی میتونید امکانات بیشتری هم بذارید.....

Alpha.Decoder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی پیشرفته تر بود . آرشیو بندی شده بود و ویدیوهایی که دانلود می شد یک نسخه در لیست و آرشیو سایت ذخیره می شد و قابل دانلود بود. متاسفانه اینقدر ویدیوهای غیر اخلاقی و ... دانلود کردند و آرشیو سایت بیشترش غیر اخلاقی و ... بود.به همین دلیل تصمیم گرفتم آرشیو رو حذف کنم ، چون کنترلش سخت بود.

Alpha.Decoder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دیگه فضایی برای ویدیو ها ندارم . هم پهنای باند میگیره هم فضا . کسی نظری نداره؟ ویدیو ها رو هر ماه پاک کنم ؟؟؟ اگه کسی نظری داره بگه

H@mid

Registered User
لایک‌ها
0
من دیگه فضایی برای ویدیو ها ندارم . هم پهنای باند میگیره هم فضا . کسی نظری نداره؟ ویدیو ها رو هر ماه پاک کنم ؟؟؟ اگه کسی نظری داره بگه

100 در 100 باید ویدیو ها پاک بشه.به اسکریپتت قسمتی رو تعریف کن و برای ویدیو هات طول عمر تعریف کن
مدت زمانشم بستگی به فضات داره دیگه.بعدش میتونی یه recent دانود ویدیو و پرترفتارترین ویدیو رو تو صفحه
بزاری البته طرح کلی سایتتم یه خورده تغییر بده.
فعلن همینا رو مد نظر داشته باش

Alpha.Decoder

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه ببین این که همینطوریش داره پهنا و Sql می سوزونه . این هر دقیقه بره تاریخ این همه ویدیو ها رو بخونه بعد delete کنه. خیلی Sql می سوزونه. اما در نهایت باید همین کار رو بکنم.مرسی عزیزم

yagoobamani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كار بسيار جالبي بود. من نمونه خارجيش رو ديده بودم. اين يك خيلي جالب و سبك بود. كار خودته برنامه نويسيش؟

بالا