برگزیده های پرشین تولز

دانلود کامل یک سایت

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
آقا من شدیدا نیازمند یه نرم افزاری هستم که یک دومین رو بهش بدم و اون بنده خدا! بره تمام صفحه ها و زیر مجموعه هاش رو دانلود کنه و بهم بده (مثلا بهش بدم cappuccinomag.com و اون بره همه آرشيو كاپوچينو رو دانلود كنه)
لطفا يه چيزي بگن كه دانلود خودش سخت نباشه و از اون مهمتر اينكه تنظيماتش احتياج به مدركي بالاتر از سيكل هم نداشته باشه. تازه، پاستوريزه هم باشه :happy:

mammad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
يكي ديگه هم هست به اسم Teleport pro كه فقط يه آدرس ميدي و ميره دانلود ميكنه.خوبيش اينه كه نميره لينكهاي remote رو دانلود كنه!وگرنه كل اينترنت رو برات دانلود ميكرد!!!!

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
خب آقا
بنده هر كار كردم، موفق نشدم. نرم افزار دانلود مي شه، خبري از دانلود شدن سايت نيست. ديگه كلي زور زد، تونست صفحه اول سايت رو برداره بياره. يك كلام هم من مي خوام سايت روزنامه شرق رو دانلود كنم. ولي ... :((
چرا!؟

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
نيكام جان چرا از Webzip استفاده نمي كني خيلي راحت هستش من كه ازش راضي هستم براي دانلودش هم مي توني از سايت www.download.com استفاده كني.

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
آقا
من جفتش رو دانلود كرده ام. ولي هيچ كدوم كار نمي كنه. حداكثر اينكه تو Browser نرم افزار Webzip صفحه اول سايت نشون داده مي شه و ديگر هيـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ!
شايد تو كار من يه مشكلي باشه

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
چطور ممكنه من كه هيچ مشكلي باهاش ندارم و خيلي راحت هم داناود مي كنم.

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
آقا جان
آفلاين اكسپلورر كه Errror پروكسي مي ده (اينترنت من LAN است) جايي هم براي Set كردن پروكسي توش پيدا نكردم. اين كه هيچي!
وب زيپ هم :
Shargh
--------------------------------------------------------------------------------

Last Run: 02/24/04 8:41:19 AM
Next Run:
Total Files: 1
Size: 0 bytes
Status: Project Complete

--------------------------------------------------------------------------------

Pages
0/1 Media
0/0 Errors
1/1
Category:
Title:
URL: http://www.sharghnewspaper.com/
Local URL:
Save-to Folder: D:\My Intranet\Shargh\

حالا چه كنيم!!!؟

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
فقط بهت بگم بي خيال شو ! با لن نميشه از اين نرم افزارا استفاده كرد . من مدتهاست دارم سعي ميكنم نميشه ! دليلش هم مربوط به همون پروكسيه كه تو اينجور اينترنت ها نميتوني ست كني !‌

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من زماني كه ميخوام يه سايت رو دانلود كنم با استفاده از Webzip اونو دانلود مي كنم. تا به حال با هيچ مشكلي برنخوردم.

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
پروكسي چيه ؟ميشه بيشتر توضيح بديد
با تشكر .

Nicnam

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از Saeidgraph :
پروكسي چيه ؟ميشه بيشتر توضيح بديد
با تشكر .
هر چند كه ربطي به اين موضوع نداره، ولي خب، تا اون جايي كه مي دونم توضيح مي دم.
ببين عزيز جان
موقعي كه شما داري با يك شبكه داخلي (مثلا شبكه داخلي يك دانشگاه يا شركت) كار مي كني، ارتباط كامپيوترت با شبكه از طريق يك GateWay و Router انجام مي شه كه آدرس هاي فيزيكي مورد نياز كامپيوتر رو به اون مي دن (يه چيزي تو همين مايه هاست. يه مقاله كامل لازم داره توضيح دقيق اتصالات و توپولوژي شبكه) حالا پروكسي، يك سرور جداگانه است كه كامپيوتر از طريق GateWay به اون متصل مي شه تا بتونه به اينترنت دسترسي پيدا كنه
سر جمع، پروكسي يه كامپيوتره كه درخواست هاي Client براي اتصال به اينترنت رو مي گيره و به اون اجازه قطع و وصل به اينترنت رو مي ده. سر جمع يه واسطه است براي اتصال به اينترنت

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از Nicnam :
هر چند كه ربطي به اين موضوع نداره، ولي خب، تا اون جايي كه مي دونم توضيح مي دم.
ببين عزيز جان
موقعي كه شما داري با يك شبكه داخلي (مثلا شبكه داخلي يك دانشگاه يا شركت) كار مي كني، ارتباط كامپيوترت با شبكه از طريق يك GateWay و Router انجام مي شه كه آدرس هاي فيزيكي مورد نياز كامپيوتر رو به اون مي دن (يه چيزي تو همين مايه هاست. يه مقاله كامل لازم داره توضيح دقيق اتصالات و توپولوژي شبكه) حالا پروكسي، يك سرور جداگانه است كه كامپيوتر از طريق GateWay به اون متصل مي شه تا بتونه به اينترنت دسترسي پيدا كنه
سر جمع، پروكسي يه كامپيوتره كه درخواست هاي Client براي اتصال به اينترنت رو مي گيره و به اون اجازه قطع و وصل به اينترنت رو مي ده. سر جمع يه واسطه است براي اتصال به اينترنت
چ

تشكر ...

keyvan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزيز مي توني از webzip استفاده كني
كار كردن با ورژهاي قديمش كه خيلي راحت بود

dashti

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
راه حلش فقط Web Site Downloader هست ...
يه سرچ كنيد پيدا ميشه ...
توي King 7 هم هست (مجموعه نرم فزاري)
با تشكر
م.د

teimouri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يكي ديگه هم هست به اسم Teleport pro كه فقط يه آدرس ميدي و ميره دانلود ميكنه.خوبيش اينه كه نميره لينكهاي remote رو دانلود كنه!وگرنه كل اينترنت رو برات دانلود ميكرد!!!!

سلام
من نرم افزار وب زیپ رو دانلود کردم...اما آدرسی که بهش دادم، فیلتر هست...چطور میشه پراکسی ست کرد؟
ممنون میشم

بالا