برگزیده های پرشین تولز

دانلود کتاب رایگان یک گام تا میلیونرشدن

milioneram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز کتاب رایگان یک گام تا میلیونرشدن دانلود کن و حتما مطالعه کن

اگر تمامی گامهای لازم برای کسب ثروت را برداشته اید اما بازهم به آنچه می خواستید نرسیدید !!!!!

مطمئنا شما از آخرین قطعه پازل ثروت و موفقیتتان بی اطلاع هستید

تنها کافی است این کتاب رایگان را مطالعه نمایید تا دریابید که چقدر ثروت و موفقیت به شما نزدیک است

دانلود کتاب رایگان یک گام تا میلیونرشدن

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
حاجی این کتاب که دانلود نمیشه وقتی ایمیل را وارد می کنم می گوید ایمیلی برای شما ارسال گردید لطفا به ایمیل خود رفته و آن را تایید نمایید اما هیچ گونه ایمیلی برای من ارسال نشد دوستان شاید این یک صفحه تقلبی برای هک ایمیل باشد یا فیک پج یا مهندسی اجتماعی - خطر - خطر

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
احتمالا میخواد ایمیل های فعال رو در بیاره بعد بفروشه به کسایی که تبلیغ میکنن
و یه گامی جهت میلیونر شدن بر میداره البته برای خودش :general711:

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
من خودم هک کردن از طریق دزدیدن کوکی گرابر را بلدم لینک آلوده می دی به طرف بعد یوزر و پسورد مرور گر را بدست می آوری و هک وایرلس هم بلدم و مهنذسی اجتماعی فیک پیج و و با نرم افزار بک ترک و کالی می ترسم این حاجی کار دستمون بده اگر این کار را کنه من خودم سایتش را هک می کنم من هم در زمینه هک فعالیت دارم

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
تا الان به نتیجه رسیدم ار سیستم محتوای وردپرس استفاده می کند نه اسکریپت ؟ باید به هک ورد پرس بپردازم

milioneram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حاجی این کتاب که دانلود نمیشه وقتی ایمیل را وارد می کنم می گوید ایمیلی برای شما ارسال گردید لطفا به ایمیل خود رفته و آن را تایید نمایید اما هیچ گونه ایمیلی برای من ارسال نشد دوستان شاید این یک صفحه تقلبی برای هک ایمیل باشد یا فیک پج یا مهندسی اجتماعی - خطر - خطر
دوست عزیز شما باید ایمیل تون تایید کنید

milioneram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من خودم هک کردن از طریق دزدیدن کوکی گرابر را بلدم لینک آلوده می دی به طرف بعد یوزر و پسورد مرور گر را بدست می آوری و هک وایرلس هم بلدم و مهنذسی اجتماعی فیک پیج و و با نرم افزار بک ترک و کالی می ترسم این حاجی کار دستمون بده اگر این کار را کنه من خودم سایتش را هک می کنم من هم در زمینه هک فعالیت دارم
دوستان چرا الکی جو میدید . یک کتاب رایگان گذاشتم ایمیل تون رو به درستی وارد کنید بعد چند لحظه ایمیل تایید ارسال میشه بعد از تایید کتاب رایگان به ایمیل شما فرستاده می شود

milioneram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
احتمالا میخواد ایمیل های فعال رو در بیاره بعد بفروشه به کسایی که تبلیغ میکنن
و یه گامی جهت میلیونر شدن بر میداره البته برای خودش :general711:
دوست من سلام
نیازی به همچین کارهایی نیست این کتاب راهکاری به شما نشون میده که به راحتی می تونید میلیونر بشید
در همه ایمیل های ارسالی از طرف میلیونرم دکمه لغو عضویت وجود داره و شما به راحتی می توانید لغو عضویت بدید
فروش ایمیل کسی رو میلیونر نمی کنه ما شغلی را پیشنهاد کردیم که به مدت نامحدود می توانید درآمدزایی داشته باشید
روز خوبی داشته باشید

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
حاجی لینک تایید نیومده الان یک ساعت گذشته در هرزنامه هم نبود پس علت چیست ؟

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
حاجی من خودم 100 تا سایت وردپرس دارم یعنی نمی توانم یک لینک را تایید کنم حاجی - حاجی به جای اینکه از تایید ایمیل استفاده می کردی خوب یک لینک مستقیم می گذاشتی که دیگر این مشکل پیش نمی آمد حاجی

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
حاجی :D
همین جا لینک دانلودش رو بزار دیگه ، جون حاجی:general404:

morteza321

Registered User
لایک‌ها
14
حاجی آشغال ترین کتاب کسب درآمد بود اصلا کسب در آمد نبود همش تبلیغ سایت ها مثل آمازون بود دانلود کنید خودتان می فهمید همش جنبه ی تبلیغ می کند حاجی تازه لینک دانلود برای من بعد 4 روز آمد حاجی اگر تو حرفه ای هستی من تو رو می گذارم تو جیبم حاجی برو بابا حاجی من 10 سال با اینترنت بزرگ شدم حاجی

milioneram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوست عزیز ممنون از اینکه مطالعه کردید
امیدوارم همیشه موفق باشید
دوست عزیز جنبه تبلیغی نداشت فقط تواین کتاب کلید موفقیت داده میشه و واقعیت های درآمد از اینترنت
دوست عزیز پس شما که اینکاره اید حتما توانسته اید در یک هفته 100 میلیون تومان بدست آورید ؟
دوست من بدست آوردن درآمد از اینترنت با چند تا تکنیک خیلی راحت خواهد بود امیدوارم که شما هم تجربه کرده باشید
اوقات خوبی داشته باشید

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
حاجی آشغال ترین کتاب کسب درآمد بود اصلا کسب در آمد نبود همش تبلیغ سایت ها مثل آمازون بود دانلود کنید خودتان می فهمید همش جنبه ی تبلیغ می کند حاجی تازه لینک دانلود برای من بعد 4 روز آمد حاجی اگر تو حرفه ای هستی من تو رو می گذارم تو جیبم حاجی برو بابا حاجی من 10 سال با اینترنت بزرگ شدم حاجی
بچه حاجی از شما بعیده اینجور صحبت کردن لطفا کلمه حاجی رو انقدر loss نکنید زشته

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
دوستان یکی بگه در مورد چیه کتابش؟ سرفصل هاش چین؟

ABT300

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حاجی لینکت مشکل داره.

بالا