برگزیده های پرشین تولز

داونلود از رپیدشیر هر گیگ 500

flashmemory

Registered User
لایک‌ها
1
واسه منم زیاد نبود اگه لطف کنی سریعتر برسونی ممنون میشم.

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واسه منم زیاد نبود اگه لطف کنی سریعتر برسونی ممنون میشم.

اگه ميشه دوباره براي من سفارشتونو در قالب يك فايل تكست بفرستين. چون دو تا ليست از شما دارم نمي دونم كدومشو مي خواين.

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با عرض شرمندگي من تازه امروز متوجه شدم رپيد سقف داونلود داره. تقريبا همه سفارشا بايد تا امروز صبح تموم ميشد ولي متاسفانه برام يه پيغام اومده كه نوشته در پنج روز گذشته بيشتر از 25 گيگ داونلود كردم و اجازه داونلود بهم نميده. سفارش ali_tk و Nevissande رو فردا پست مي كنم. ولي سفارش بقيه دوستان ممكنه يكي دو روز عقب تر بيفته. اول كارمه و دارم كسب تجربه مي كنم. بازم معذرت مي خوام.

ali_tk

Registered User
لایک‌ها
19
با عرض شرمندگي من تازه امروز متوجه شدم رپيد سقف داونلود داره. تقريبا همه سفارشا بايد تا امروز صبح تموم ميشد ولي متاسفانه برام يه پيغام اومده كه نوشته در پنج روز گذشته بيشتر از 25 گيگ داونلود كردم و اجازه داونلود بهم نميده. سفارش ali_tk و Nevissande رو فردا پست مي كنم. ولي سفارش بقيه دوستان ممكنه يكي دو روز عقب تر بيفته. اول كارمه و دارم كسب تجربه مي كنم. بازم معذرت مي خوام.
ممنون دوست عزیز
15.gif

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سفارش جناب اسدی رو دیروز فرستادم(دوشنبه) سفارش نویسنده رو هم امروز فرستادم. به خاطر سرعت بیشتر یک اکانت رپید دیگه تهیه کردم. و امیدوارم امشب بتونم سفارش بقیه دوستانو هم تموم کنم که فردا بفرستم. سفارش ali_tk حاضره و فردا حتما ارسال میشه.

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
سفارش جناب اسدی رو دیروز فرستادم(دوشنبه) سفارش نویسنده رو هم امروز فرستادم. به خاطر سرعت بیشتر یک اکانت رپید دیگه تهیه کردم. و امیدوارم امشب بتونم سفارش بقیه دوستانو هم تموم کنم که فردا بفرستم. سفارش ali_tk حاضره و فردا حتما ارسال میشه.
سلام
177.gif

بسته امروز ظهر به دست من رسید
172.gif

با تشکر از زحمات شما عالی بود
281.gif

فردا طبق یاداشت درون پاکت عمل می کنم!
23.gif
و مشخصات فیش رو هم جمعه به شما پی ام می زنم
271.gif
271.gif

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان اکانت دوممیم هم تموم شد. هر چی فکر می کنم می بینم 20 گیگ بیشتر داونلود نکردم ولی نمی دونم چرا این دومی رو هم بست. کسی نمی دونه باید چند روز صبر کنم تا باز بشه؟
اینم snapshot

فکر کنم بعد از این که از خجالت 10 نفر اول به خاطر طولانی شدن مدت سفارش در بیام بتونم نظم خوبی به کار بدم چون خیلی چیزا دستم اومده.

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
دوستان اکانت دوممیم هم تموم شد. هر چی فکر می کنم می بینم 20 گیگ بیشتر داونلود نکردم ولی نمی دونم چرا این دومی رو هم بست. کسی نمی دونه باید چند روز صبر کنم تا باز بشه؟
اینم snapshot

فکر کنم بعد از این که از خجالت 10 نفر اول به خاطر طولانی شدن مدت سفارش در بیام بتونم نظم خوبی به کار بدم چون خیلی چیزا دستم اومده.

ساعت 2:30 نیمه شب که برابر با ساعت 12 رپیدشیر میباشد حجم دانلود 5 روز پیش از حجم کل دانلود حذف میشود و اگر زیر 25 گیگابایت بود میتونید دانلود کنید

من برام چندبار اتفاق افتاده تا ساعت 2:30 صبر کردم حجم دانلود 5 روز پیش که از روش برداشته شد دانلودم رو شروع کردم

GreenRoad

Registered User
لایک‌ها
79
دوست عزیز اگر فایل های رپیدی که خدمتتون تقدیم میشه پسورد داشته باشه و شما پسورد رو نداشته باشید مشکلی نداره؟

اگر احیانا فالها مشکلی داشتند و اجرا نشدند ضمانتی برای جبران این مساله هست؟

ممنون

frog

Registered User
لایک‌ها
36
عزیز من یه 30 گیگ فایل برای دانلود دارم ، تا کی می تونی فبلها رو بهم بدی ؟

و همین سوال بالایی ، در مورد اینکه غیر اخلاقی باشن هم مطمئن باش که نیستند .

ممنون

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز اگر فایل های رپیدی که خدمتتون تقدیم میشه پسورد داشته باشه و شما پسورد رو نداشته باشید مشکلی نداره؟

اگر احیانا فالها مشکلی داشتند و اجرا نشدند ضمانتی برای جبران این مساله هست؟

ممنون

frog
عزیز من یه 30 گیگ فایل برای دانلود دارم ، تا کی می تونی فبلها رو بهم بدی ؟

و همین سوال بالایی ، در مورد اینکه غیر اخلاقی باشن هم مطمئن باش که نیستند .

ممنون

از نظر من مساله ای نیست . ولی پسوردش اگه باشه میشه امتحان کرد که سالم باشه. چون با idm کار می کنم بعید می دونم مشکلی ایجاد بشه. ولی در ن صورت خرابی اگه پسورد داده نشده باشه ضمانتی نمی کنم.

در ضمن برای اینکه بهتون زمان بندی بدم لینکاتونو بفرستین تا تو صف قرار بگبرید. برای رپید از روز شروع که بهتون اعلام می کنم خودتون هر روز 5 گیگ حساب کنید. غیر رپید هم روزی 10 گیگ.

پسر نقره ای براتون پی ام زدم !!!

اگه انجام می دید لطفا بگید که کی حاضر میشه
مرسی

جواب دادم.

TehranNet

ساعت 2:30 نیمه شب که برابر با ساعت 12 رپیدشیر میباشد حجم دانلود 5 روز پیش از حجم کل دانلود حذف میشود و اگر زیر 25 گیگابایت بود میتونید دانلود کنید

من برام چندبار اتفاق افتاده تا ساعت 2:30 صبر کردم حجم دانلود 5 روز پیش که از روش برداشته شد دانلودم رو شروع کردم

آخه مساله اینه که من 27 گیگو تو 48 ساعت داونلود کردم.

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستی سه شنبه هفته پیش بسته nevissande و چهارشنبه بسته ali_tk رو فرستادم. این دوستان اگه فردا بستشون رسید یه ندایی بدن خیالم راحت بشه.انشالا فردا کار MAXXX و iranh و om.ir و گوجه رو هم تموم می کنم.

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
از اونجایی که من تودو نوبت لینک ها رو برایه دانلود به شما دادم و یکمی دیگه فایل برایه دانلود به قبلی ها اضافه شده اگه اجازه بدید تو یه فایل txt همه لینک ها رو از اول بدم خدمتتون اگر هم براتون مقدور نیست چیز جدیدی به قبلی ها اضافه کنید که هیچ :wacko:. . . . ااگر هم کمی کارم عقب افتاد خیالی نیست . . . :)

iranh

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
اینقدر طول دادی که آخرش مجبور شدم برم اکانت از سایت رپیدباز بخرم و از این دفعه خودم دانلود کنم
راحت روزی 2 گیگ دانلود می کنم
http://rapidbaz.com/from/5644

Nevissande

Registered User
لایک‌ها
10
سلام!
بسته من الان رسيد.
متشكرم.
لطفا PM خودتون رو چك بفرمائيد.

ermeya

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از اونجایی که من تودو نوبت لینک ها رو برایه دانلود به شما دادم و یکمی دیگه فایل برایه دانلود به قبلی ها اضافه شده اگه اجازه بدید تو یه فایل txt همه لینک ها رو از اول بدم خدمتتون اگر هم براتون مقدور نیست چیز جدیدی به قبلی ها اضافه کنید که هیچ :wacko:. . . . ااگر هم کمی کارم عقب افتاد خیالی نیست . . . :)

داونلود شما امشب تمومه. و فردا پست ميشه. اگه مايلين اضافه كنين مساله اي نيست. فقط بسته به حجمش بيشتر طول ميكشه.

iranh سلام
اینقدر طول دادی که آخرش مجبور شدم برم اکانت از سایت رپیدباز بخرم و از این دفعه خودم دانلود کنم
راحت روزی 2 گیگ دانلود می کنم
http://rapidbaz.com/from/5644

داونلود شما هم امشب تمومه و فردا پستش مي كنم. بابت تاخير هم توضيح دادم. ولي خداييش به زحمت و هزينش ميرزه؟
اگه نمي خواين ارسال بشه هم لطفا بهم بگين. . بعد از تاييد شما ارسالش مي كنم.

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
اشکالی نداره امشب بقیه لینک ها رو میفرستم البته زیاد نیستن شاید رو هم 2 گیگ بشن

laminor

Registered User
لایک‌ها
0
سلام من 40 گیگابایت rapidshare دارم می خوام بدونم الان لینکمو بدم کی (چند روزه دیگه ) نوبتم میشه ( ببینم نسبت به وقتی که لازم دارم میشه منتظر بمونم ) اگه میشه یا اینجا یا پیام خصوصی منو مطلع کنید

بالا