برگزیده های پرشین تولز

دبلیو 810 گوشی خوبیه؟؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
عین هم کجا هستند اخه!!

کیفیت ال سی دی 810 خیلی بهتر از 750 هست !!

810 یه گوشی واکمن مهشر هستش!!

مموری 512 داره!!

سرعتش نسبت به 750 زیاده و مولتی تسک داخلی داره!!

810 تم متحرک می خوره!! که خیلی حال میده!!!

این همه یعنی 70 تومن نمی ارزه!!

نوکیا یه مموری می ندازه!! قاب عوض می کنه!! 200 تومن گرون میده به خاطر اینکه موزیک ادیشن هست!! حالا این............
در مورد LCD و سرعتش من خودم خيلي تفاوتي احساس نكردم. احتمال ميدم براي مردم عادي هم خيلي فرقي نداشته باشه.
مموري 512 هم كه كمه، من يه 2 گيگ گرفتم 40 تومن و اصلا از 512 استفاده نميكنم.
در مورد واكمن هم، بودن و نبودنش چه فرقي داره وقتي صداي اسپيكر و هدستشون اندازه همه! فقط فرقشون اينه كه اين يكي مد پخش موسيقي داره كه اون نداره.
از تمهاي متحركش هم اصلا استفاده نميكنم چون از ويبره اش خوشم نمياد در ضمن مصرف باتريش هم بيشتره.
البته اينا نظر من بود ممكنه همين امكانات براي كسي خيلي ارزش داشته باشه ولي من خودم W810 رو به خاطر ظاهر و رنگ سفيدش خريدم وگرنه براي كسي كه يه گوشي با امكانات كامل ميخواد K750 بهترين انتخابه و براي همين هم هست كه تو دست همه هست.
در مورد نوكيا هم كه اصلا جاي بحث نداره. نوكيا هر وقت تونست گوشي بده كه 15 ساعت موسيقي پخش كنه بعد ميتونه روش اسم Music Edition بذاره!

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ولي تا وقتي گوشي مثل K750 با قيمت 60-70 تومن كمتر از W810 موجود باشه كسي W810 نميخره! خصوصا اين كه امكاناتشون دقيقا مثل همه.
واقعيتش از هر 3 نفري كه سوني اريكسون تو دستشونه 2 تاشون K750 دارن ولي W810 رو تا حالا كلا دست 3 يا 4 نفر ديدم.

درسته ...موفقیتی که ک750 کسب کرد مثال زدنیه هنوز هم تو سایت gsmarena ک750 اوله...ولی خوب 810 هم دیگه مثل 750 نیست....به قول شما تفاوت واسه من یکی هم حداقل محسوس نیست

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
درسته ...موفقیتی که ک750 کسب کرد مثال زدنیه هنوز هم تو سایت gsmarena ک750 اوله...ولی خوب 810 هم دیگه مثل 750 نیست....به قول شما تفاوت واسه من یکی هم حداقل محسوس نیست
درسته. مطمئنا تفاوت دارن با هم. مثلا همون چیزی که باعث شد من K750 رو با W810 عوض کنم!
ولی فرق اساسی که یه استفاده کننده عادی بخواد براش این مقدار بیشتر پول بده وجود نداره بینشون.
مردم همیشه دنبال حداکثر امکانات با حداقل بودجه هستن.

Mojmos

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که w 810 رو خریدم حالا دیگه بادا باد

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ولي تا وقتي گوشي مثل K750 با قيمت 60-70 تومن كمتر از W810 موجود باشه كسي W810 نميخره! خصوصا اين كه امكاناتشون دقيقا مثل همه.
واقعيتش از هر 3 نفري كه سوني اريكسون تو دستشونه 2 تاشون K750 دارن ولي W810 رو تا حالا كلا دست 3 يا 4 نفر ديدم.
بابا ما دیروز رفتیم برای رفیقم w810 بخریم ملت ریخته بودن تو علاالدین هر مغازه ای نگاه میکردی یه نفر داشت w810 تست میکرد!

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ولی انصافا گوشی خوشدست و خوبیه.مسائل فنی اش هم که جای خود داره.

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
درسته. مطمئنا تفاوت دارن با هم. مثلا همون چیزی که باعث شد من K750 رو با W810 عوض کنم!
ولی فرق اساسی که یه استفاده کننده عادی بخواد براش این مقدار بیشتر پول بده وجود نداره بینشون.

اینو خوب اومدی;)

مازیار

Registered User
لایک‌ها
2

کاملا درسته! مثلا اگه امتیاز یه گوشی رو امکانات تقسیم بر قیمت کنیم، قطعا امتیاز K750 بهتر خواهد بود! ولی کسی که پول بیشتری داره میتونه پول بیشتری هم پای گوشی بده!

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4

مخالفم. یه فرق اساسی داره: صدای هندزفری. 810 یه واکمنه! هر کسی هم نمی ره یه k750 بخره با یه هندزفری hpm-70 جداگانه با یه مموری 1 گیگ جدا بعدم بره فرم ور w800 رو فلش کنه روی گوشی! تازه یکی از بچه ها hpm-70 رو روی k750 امتحان کرده بود می گفت صداش به اندازه ی کافی بلند نیست. بعدم w810 خیلی خوشگلتره! البته دارم به این نتیجه می رسم که دوربین k750/w800 از w810 یخورده بهتره. ولی من شخصاً روی انتخاب بین k750 و اضافه کردن اون مخلفات یا خرید یه w810 مونده بودم، قدیم خودم w800 هم داشتم، حالا که با این کار می کنم می بینم با اینکه یه سری مشکلاتی که داره و w800 نداشت؛ اصلاً از انتخابم پشیمون نیستم. کلاً پیشرفت کرده! توی قسمت sms ها مخصاصاً . مثلاً اگه همزمان به 5 نفر یه msg رو بفرستی برای تک تکشون دلیوری داره. جوی استیکشم فوق العاده بهتر شده!

درضمن یه نکته ای: k750 همیشه به همین قیمت نمی مونه...فقط تا اواسط تابستون 86 تولید می شه!

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
مخالفم. یه فرق اساسی داره: صدای هندزفری. 810 یه واکمنه! هر کسی هم نمی ره یه k750 بخره با یه هندزفری hpm-70 جداگانه با یه مموری 1 گیگ جدا بعدم بره فرم ور w800 رو فلش کنه روی گوشی! تازه یکی از بچه ها hpm-70 رو روی k750 امتحان کرده بود می گفت صداش به اندازه ی کافی بلند نیست. بعدم w810 خیلی خوشگلتره! البته دارم به این نتیجه می رسم که دوربین k750/w800 از w810 یخورده بهتره. ولی من شخصاً روی انتخاب بین k750 و اضافه کردن اون مخلفات یا خرید یه w810 مونده بودم، قدیم خودم w800 هم داشتم، حالا که با این کار می کنم می بینم با اینکه یه سری مشکلاتی که داره و w800 نداشت؛ اصلاً از انتخابم پشیمون نیستم. کلاً پیشرفت کرده! توی قسمت sms ها مخصاصاً . مثلاً اگه همزمان به 5 نفر یه msg رو بفرستی برای تک تکشون دلیوری داره. جوی استیکشم فوق العاده بهتر شده!

درضمن یه نکته ای: k750 همیشه به همین قیمت نمی مونه...فقط تا اواسط تابستون 86 تولید می شه!
ولی صدای هندزفری W810 برای من با K750 اصلا فرقی نداشت! منم از همین ناراحت شدم. یه واکمن باید صداش خیلی بیشتر از یه گوشی معمولی باشه.
درباره زیبایی باهات کاملا موافقم. مخصوص رنگ سفیدش که من عاشقشم!
حذف جوی استیک هم کار درستی بود چون جوی استیک های K750 شنیدم یه مدت بعد خراب میشن.
منم که K750 رو با W810 با 130 تومن اضافه تر عوض کردم الان اصلا پشیمون نیستم. خیلی هم راضیم. البته نه اینکه K750 گوشی بدی بود، اونم عالی بود.

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
مصطفی جان هدفون های گوشی تو چه شکلیه؟

مثل K750 ـه یا مال سری واکمنه؟

چون دوست من جدیدا" گرفته، هدفونهای خود گوشی رو برداشتن هدفونهای K750 غیراورجینال گذاشتن روش که صداش

واقعا" ضعیفه

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90

چون دوست من جدیدا" گرفته، هدفونهای خود گوشی رو برداشتن هدفونهای K750 غیراورجینال گذاشتن روش که صداش

واقعا" ضعیفه

آره من هم دیدم!!!...این کلاه برداریه فروشنده هستش ....کسایی که میخوان 810 بخرن حواسشون جمع باشه سرشون کلاه نره;)

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438

واقعا" ضعیفه
نه واسه من همون سري واكمن اورجينال خودش هست با مارك Walkman.
اينا دو تيكه هستن، يعني يه دونه سيم تبديل از گوشي به هدفون معمولي كه يه دكمه ميكروفون روش هست و يه هدفون 5/3 mm كه بهش وصل ميشه. اين طوري خيلي بهتر شده چون ديگه با اون سيم تبديل هر هدفون معمولي رو ميشه به اين گوشي وصل كرد.
البته من نميگم اين صداش ضعيفه، براي من كمه.

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
نه واسه من همون سري واكمن اورجينال خودش هست با مارك Walkman.
اينا دو تيكه هستن، يعني يه دونه سيم تبديل از گوشي به هدفون معمولي كه يه دكمه ميكروفون روش هست و يه هدفون 5/3 mm كه بهش وصل ميشه. اين طوري خيلي بهتر شده چون ديگه با اون سيم تبديل هر هدفون معمولي رو ميشه به اين گوشي وصل كرد.
البته من نميگم اين صداش ضعيفه، براي من كمه.
آخه برای من خیلی عجیبه!!

درسته که من اکولایزرهاش رو تا آ[ر بلند کردم ولی به نظرم صدای هدفون درحدی کم نیس که تو ماشین نتونی صداش رو

بشنوی!!

راستی برای من هم گاهی اوقات پیش میاد، جایی که هدفون به گوشی وصل میشه کمی شل میشه و صدا خیلی کم میاد

شاید مشکل گوشی شما هم اینه! که اگه کمی باهاش وربری درس میشه

الك دلك

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه برای من خیلی عجیبه!!

درسته که من اکولایزرهاش رو تا آ[ر بلند کردم ولی به نظرم صدای هدفون درحدی کم نیس که تو ماشین نتونی صداش رو

بشنوی!!

راستی برای من هم گاهی اوقات پیش میاد، جایی که هدفون به گوشی وصل میشه کمی شل میشه و صدا خیلی کم میاد

منم به نظرم صدا با هندزفريش خوبه و تو ماشينم قابل شنيدن شايد مشكل همينه كه آقا پويا ميگن

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
آخه برای من خیلی عجیبه!!

بشنوی!!

من از هدست خودش استفاده نمیکنم. البته اینی هم که دارم صداش تقریبا اندازه هدست خودشه. ولی من اکولایزرهاش رو زیاد نمیکنم. بهرحال از MP3 که دارم صداش کمتره.

بالا