برگزیده های پرشین تولز

دخالت بيجا در تاپيک بنده نرخ تعيين کردن براي بنده و حرف هاي واهي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب با تلاش و کوشش بسيار هميشه نتيجه حاصل مي شود
نابرده رنج گنج ميسر نمي شود مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد
من بن شدم دل همتون شاد باشه انشا الله
تعجب اش اينجاست که وقتي بن مي شي عين آب خنک دل همه کاربران خنک مي شه
خوب خوشحالم که همتون الان دلشاد هستيد از اين که بنده سرا پا تقصير بن شدم
البته اين رو بگم که انجمن پرشين تولز هم به حول قوه الهي خيلي وقته که کلهم اجمعين بن شده (فيل ت ر) شده
ديگه حالا با بن شدم من آب از آب تکان نخواهد خورد
تعجب اش اينجاست هيشکي هم نمي ياد بگه بابا حالا شايد اين بنده خدا اين همه کاربر ريختند سرش ناراحت بوده يه حرفي زده و همه ديگه مي کشند کنار

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یه سوال بد ریپورت ها تو این قسمت به دست تمام مدیرها میرسه دیگه
اگه که نه
اون پست رضا بادکنکی مورد داره جای تاسفه که به پویا تذکر داده شد ولی به رضا نه
رضا خودت پاکش کن با همه چی شوخی نمیشه کرد

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد

1 : چرا کولی بازی درمیاری برادر ؟؟

2 : چند سالتونه شما ؟؟

3 : من فردا تاپیک این محصول را با قیمت 900 تومان روی دی وی دی می زنم که ببینی میشه !! ( البته روی دی وی دی می زنم که عمری بشه !!! راستی هنوز نمی دونی ماندگاری اطلاعات روی دی وی دی بیشتره یا سی دی :دی )

یک اموزش هم برات می گذلرم تا ببینی یک آدم با تمدن که سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده ، چطوری محصول مردم رو می فروشه :

دوستان عزیز ؛ محصولی را که برای فروش گذاشتم ، قبلا توسط این آدرس ( لینک می دی به سایتی که محصولشون رو هاپولی کردی ! ) برای فروش و استفاده گذاشته شده ... چون ممکنه همه دوستان عزیز به اینترنت پر سرعت دسترسی نداشته باشند تا بتونند فایلها رو دانلود کنند ، من این محصول را دانلود و با حداقل قیمت در اختیار شما دوستان می گذارم ( بعدش هم قیمت را می گذاری 1500 تومان که هر کدوم برات 600 تومان سود داشته باشه نه 4 هزار تومان مثل افراد فرصت طلب ... )

حالا اگر برات تجربه ای شد که هیچ ... در آینده چراغ راهت کن و دیگه دست به این نوع زرنگی ها نزن ... اگر هم که نشد ( که با توجه به نوع برخوردت من اینطوری فکر می کنم ) مهم نیست ... هر تاپیکی که بزنی و من احساس کنم قیمتش غیر عادیه ، فردا به قیمت دی وی دی و پست تاپیکش را می زنم که یاد بگیری Persiatools جای این برنامه ها نیست ...

خوش باشی

بدرود .

پ . ن : پی ام شما را هم خوندم ... نشان از فرهنگ بالای شما و خانواده فرهیخته ای که فرزند برومندی چون شما را به جامعه هدیه کرده داشت ...

دوستان ببينيد يکي يه حرفي مي زنه باعث تحريک همه افکار مي شه اخرش هم به قيمت بن شدن اون کاربر تموم مي شه
حالا ببنيد واقعاً مي شه با 900 تومن دي وي دي ارسال کرد من شيراز هستم و با پست هم دي وي دي ارسال کردم اون هم با هزينه هزار تومان و اصلا کمتر از اين قيمت به هيچ عنوان نداره با وزن 50 گرم که وزن پاکت حبابدار هست و يک دي وي دي يا سي دي ببنيد تصوير زير اين رو براي قم فرستادم وزنش هم مشخص هست پنجاه گرم کرايه خالي اش 1000 تومان ببنيد:

1691471051ab10e8adda019bfdf4c881563e40a.jpg

حالا اين هست هزينه سي دي يا دي وي دي هم که با پک و جلد سلفون و راسته بخواهيم حساب کنيم 300 مي شه يک dvd 16 x با يک برند مناسب

پاکت حبابدار خوب هم مخصوص پيشتاز اينجا 200 تومان هست شد
1500 تومان فقط هزينه خالي يعني به جز زحمت رايت کردن اش فقط چيزهاي مصرفي اش
بعد همونطوري که مي دونيد به جز آدرس دقيق نوشتن روي پاکت بايد يک کارت رو هم با خط ريز بشيني پر کني که در تصوير زير مشاهده مي کنيد:

1691511c1605b8ef52b74e83c7b7fe260e010a3.jpg

من منظورم هزينه اين ها نيست بلکه زمان گذاشتن براي ارسال يک پکيح هست
حالا بايد به آداره پست اون هم احياناً توي وقت اداري مراجعه کنيد که بهترين زمان هم همين صبح هست و حداقلش حداقلش اينجا شيراز يک ساعت و نيم الافي تا برسي به آداره پست و برگردي منزل
ديگه اين که بايد به طرف حالا يا تماس بگيري يا اينترنت بگيري باهاش صحبت کني ايميل بزني حسابت رو تلفن بانک چک کني خلاصه هزار تا دردسر ديگه که يک سي دي پست کردي
حالا شما حسابش بکن ارزش داره واقعاً بخواهي اين رو کمتر از 3000 يا 4000 بفروشي؟
اصلا من کاري به اين سي دي ندارم يک سي دي موسيقي پاپ رو مثال مي زنيم
:rolleyes:

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام مجدد

1 : چرا کولی بازی درمیاری برادر ؟؟

2 : چند سالتونه شما ؟؟

3 : من فردا تاپیک این محصول را با قیمت 900 تومان روی دی وی دی می زنم که ببینی میشه !! ( البته روی دی وی دی می زنم که عمری بشه !!! راستی هنوز نمی دونی ماندگاری اطلاعات روی دی وی دی بیشتره یا سی دی :دی )

یک اموزش هم برات می گذلرم تا ببینی یک آدم با تمدن که سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده ، چطوری محصول مردم رو می فروشه :

دوستان عزیز ؛ محصولی را که برای فروش گذاشتم ، قبلا توسط این آدرس ( لینک می دی به سایتی که محصولشون رو هاپولی کردی ! ) برای فروش و استفاده گذاشته شده ... چون ممکنه همه دوستان عزیز به اینترنت پر سرعت دسترسی نداشته باشند تا بتونند فایلها رو دانلود کنند ، من این محصول را دانلود و با حداقل قیمت در اختیار شما دوستان می گذارم ( بعدش هم قیمت را می گذاری 1500 تومان که هر کدوم برات 600 تومان سود داشته باشه نه 4 هزار تومان مثل افراد فرصت طلب ... )

حالا اگر برات تجربه ای شد که هیچ ... در آینده چراغ راهت کن و دیگه دست به این نوع زرنگی ها نزن ... اگر هم که نشد ( که با توجه به نوع برخوردت من اینطوری فکر می کنم ) مهم نیست ... هر تاپیکی که بزنی و من احساس کنم قیمتش غیر عادیه ، فردا به قیمت دی وی دی و پست تاپیکش را می زنم که یاد بگیری Persiatools جای این برنامه ها نیست ...

خوش باشی

بدرود .

پ . ن : پی ام شما را هم خوندم ... نشان از فرهنگ بالای شما و خانواده فرهیخته ای که فرزند برومندی چون شما را به جامعه هدیه کرده داشت ...

مديريت محترم
لطفا اين مطلب رو بخونيد ببنيد از اول اون چقدر به بنده و خانواده ام توهين شده
شما فقط بنده رو بن کرديد خوب اين که مي شه حق کشي :rolleyes:

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شما چجوری بن شدی دایم غیر دایم
کلا حرص نخور
اینجا برای شما که یه محصول بخوای بفروشی نمی صرفه
گوجه رو ببین چقدر نرم افزار داره بجز بازی ها به چه قیمت میده
تازه پول پست سفارشی یک پنجم تا یک ششم پیشتازه
اینو گفتم بچه ها بدونن زمان رسیدنش هم دو سه روز با پیشتاز فرق میکنه

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شما چجوری بن شدی دایم غیر دایم
کلا حرص نخور
اینجا برای شما که یه محصول بخوای بفروشی نمی صرفه
گوجه رو ببین چقدر نرم افزار داره بجز بازی ها به چه قیمت میده
تازه پول پست سفارشی یک پنجم تا یک ششم پیشتازه
اینو گفتم بچه ها بدونن زمان رسیدنش هم دو سه روز با پیشتاز فرق میکنه

دوست عزيز
شيراز اصلا پست سفارشي نداره فقط پيشتاز :)

من غير دائم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
دوستان ببينيد يکي يه حرفي مي زنه باعث تحريک همه افکار مي شه اخرش هم به قيمت بن شدن اون کاربر تموم مي شه
حالا ببنيد واقعاً مي شه با 900 تومن دي وي دي ارسال کرد من شيراز هستم و با پست هم دي وي دي ارسال کردم اون هم با هزينه هزار تومان و اصلا کمتر از اين قيمت به هيچ عنوان نداره با وزن 50 گرم که وزن پاکت حبابدار هست و يک دي وي دي يا سي دي ببنيد تصوير زير اين رو براي قم فرستادم وزنش هم مشخص هست پنجاه گرم کرايه خالي اش 1000 تومان ببنيد:

حالا اين هست هزينه سي دي يا دي وي دي هم که با پک و جلد سلفون و راسته بخواهيم حساب کنيم 300 مي شه يک dvd 16 x با يک برند مناسب

پاکت حبابدار خوب هم مخصوص پيشتاز اينجا 200 تومان هست شد
1500 تومان فقط هزينه خالي يعني به جز زحمت رايت کردن اش فقط چيزهاي مصرفي اش
بعد همونطوري که مي دونيد به جز آدرس دقيق نوشتن روي پاکت بايد يک کارت رو هم با خط ريز بشيني پر کني که در تصوير زير مشاهده مي کنيد:

من منظورم هزينه اين ها نيست بلکه زمان گذاشتن براي ارسال يک پکيح هست
حالا بايد به آداره پست اون هم احياناً توي وقت اداري مراجعه کنيد که بهترين زمان هم همين صبح هست و حداقلش حداقلش اينجا شيراز يک ساعت و نيم الافي تا برسي به آداره پست و برگردي منزل
ديگه اين که بايد به طرف حالا يا تماس بگيري يا اينترنت بگيري باهاش صحبت کني ايميل بزني حسابت رو تلفن بانک چک کني خلاصه هزار تا دردسر ديگه که يک سي دي پست کردي
حالا شما حسابش بکن ارزش داره واقعاً بخواهي اين رو کمتر از 3000 يا 4000 بفروشي؟
اصلا من کاري به اين سي دي ندارم يک سي دي موسيقي پاپ رو مثال مي زنيم
:rolleyes:

برادر.. اصلا بحث محق بودن و نبودن نیست.. شما داری از دریچه کار خودت نگاه میکنی بقیه از دریچه کار خودشون..

اینجا قیمت ارسال 1 دیسک 550 تومن خودش و 125 تومن پاکتش و 200 تومن دیسکشه.. میشه حدود 875..شما داری با 30% که پست به عنوان خارج از اندازه میگیره حساب میکنی و 300 تومن برای قبض دوم.. بزارش تو پاکت سایز کوچیک و بدون قبض میشه همون 550 بشرط اینکه پست لج بازی نکنه( منم مشمول لج بازی پست هستم البته)

پست رفتن هم که خوب کار هادیه هر روز.. چک کردن هم خونه ایکی ثانیه با اینترنت بانک کل حسابهای روزشو چک میکنه.. هیچ کدوم اینا دلیل نمیشه.. فقط شما شاید از دریچه خودت غیر منطقی ببینی که از نظر یه کاربر مطلع از ماجرا منطقیه..

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر.. اصلا بحث محق بودن و نبودن نیست.. شما داری از دریچه کار خودت نگاه میکنی بقیه از دریچه کار خودشون..

اینجا قیمت ارسال 1 دیسک 550 تومن خودش و 125 تومن پاکتش و 200 تومن دیسکشه.. میشه حدود 875..شما داری با 30% که پست به عنوان خارج از اندازه میگیره حساب میکنی و 300 تومن برای قبض دوم.. بزارش تو پاکت سایز کوچیک و بدون قبض میشه همون 550 بشرط اینکه پست لج بازی نکنه( منم مشمول لج بازی پست هستم البته)

پست رفتن هم که خوب کار هادیه هر روز.. چک کردن هم خونه ایکی ثانیه با اینترنت بانک کل حسابهای روزشو چک میکنه.. هیچ کدوم اینا دلیل نمیشه.. فقط شما شاید از دریچه خودت غیر منطقی ببینی که از نظر یه کاربر مطلع از ماجرا منطقیه..

فکر مي کنم منظور شما سفارشي هست شيراز اصلا سفارشي نداره فقط پيشتاز اندازه اش هم خيلي کوچيک هست پاکت اش
اگه رفتم پست يه عکس مي گيرم فردا از پاکت وزنش هم که 50 گرم شد
نمي دونم ديگه شما در چه موردي صحبت مي کنيد من تا بحال زير هزار تومن نگرفتند ازم

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
فکر مي کنم منظور شما سفارشي هست شيراز اصلا سفارشي نداره فقط پيشتاز اندازه اش هم خيلي کوچيک هست پاکت اش
اگه رفتم پست يه عکس مي گيرم فردا از پاکت وزنش هم که 50 گرم شد
نمي دونم ديگه شما در چه موردي صحبت مي کنيد من تا بحال زير هزار تومن نگرفتند ازم

برادر.. پست سفارشی فقط مال نامه هستش.. بسته که سفارشی نداره.. وزن 1 دیسک با پاکت کوچیک میشه 49 گرم و قیمتش هم میشه 550.. اگه بشه زیر 10 گرم پیشتازم باشه نامه حساب میشه میشه 450.. بین 50-100 گرم میشه 675.. 100-200 هم همینطور 835 الی اخر..

شما چرا 1000 تومن میدی به این دلیل:
1.برای بسته شما 30% حق خارج از اندازه میزنند که میشه با 550 روهم 720 تومن یا با 625 تومن نزدیک 800...
2.برای قبض دوم هم 300 تومن میدید که روی مبلغ قبلی اضافه میشه و میشه 1025 یا بعضی جاها 995..

موارد بالا حذف بشهع قیمت همون 550 تومنه

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادر.. پست سفارشی فقط مال نامه هستش.. بسته که سفارشی نداره.. وزن 1 دیسک با پاکت کوچیک میشه 49 گرم و قیمتش هم میشه 550.. اگه بشه زیر 10 گرم پیشتازم باشه نامه حساب میشه میشه 450.. بین 50-100 گرم میشه 675.. 100-200 هم همینطور 835 الی اخر..

شما چرا 1000 تومن میدی به این دلیل:
1.برای بسته شما 30% حق خارج از اندازه میزنند که میشه با 550 روهم 720 تومن یا با 625 تومن نزدیک 800...
2.برای قبض دوم هم 300 تومن میدید که روی مبلغ قبلی اضافه میشه و میشه 1025 یا بعضی جاها 995..

موارد بالا حذف بشهع قیمت همون 550 تومنه
سفارشی داریم بسته هم داریم قبضش جلومه شنبه فرستادم سه شنبه رسید
سرویس اکسپرس
بسته کوچک سفارش بین شهری
سرویس زمینی
لفاف 125
بیمه
50
کرایه پستی
80
حق ثبت
170
حق اکسپرس
210
جمع کل با بسته بندی
635
وزن
1350
امانات و بسته های کوچک
دفتر پستی آیت

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
من داخلی
تابلو بود دیگه با 635 تومان میخواستی خارج ببرن
اونم 3 روزه اونم زمینی

من دم عید بروشور ممنوعات پستی رو گرفتم.. نوشته بود حمل بسته با پست سفارشی ممنوعه.. دلیل هم اینکه پاکت مخصوص پست سفارشی مناسب حمل بسته های شکننده و غیره و نیست.. یعنی پاکت حباب دار فقط مال پیشتازه.. این کجاش ایراد داره؟

ieeeman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دم عید بروشور ممنوعات پستی رو گرفتم.. نوشته بود حمل بسته با پست سفارشی ممنوعه.. دلیل هم اینکه پاکت مخصوص پست سفارشی مناسب حمل بسته های شکننده و غیره و نیست.. یعنی پاکت حباب دار فقط مال پیشتازه.. این کجاش ایراد داره؟
ایراد نداره
اتفاقا راست میگن چون با سفارشی حتی اجاق گاز هم میفرستن
منم برای حجم بالا گفتم بزارن تو پک دی وی دی مثلا

گوجه

Registered User
لایک‌ها
4
ariobarzan1 تازه کجاشو دیدی . که این همه قرآن می آری وسط .

من هم می خوام به این مردم پرشین تولز کمکی کرده باشم و خدمت رسانی کنم

یعنی تمام بازیها و ویندوزهامو به قیمت اشتراکی 400 تومن بفروشم .

فعلا ...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
برای بسته شما 30% حق خارج از اندازه میزنند که میشه با 550 روهم 720 تومن یا با 625 تومن نزدیک 800...

این جریان "خارج از اندازه - حق مقر" چیه؟ تا جایی که یادم میاد تا 4-5 ماه قبل نبود. تازه اضافه شده.

نمیشه کاری کرد محاسبه نشه؟:f34r:

ghoghnuse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام مجدد به دوستان و اقای آریوبرزن ...

اول اینکه در حالت عادی هیچکش از بن شدن شما خوشش نمی یاد ... ولی هر کس به فروش یا رفتارت انتقاد می کنه بی احترامی می کنی ، مسلما کسایی که بهشون بی احترامی کردی ، ناراحت نمی شند... ولی من شخصا از دیشب که دیدم بن شدی عذاب وجدان گرفتم که چرا باید پستی بزنم که نتیجه اش بن شدن یک کاربر دیگه باشه ...

در مورد هزینه پستی که نوشتی ، فکر کنم باید مرکز پستیت را تغییر بدی ... معمولا مراکز پستی مرکزی قیمت کمتری دارند . هم در مورد پاکت و هم در مورد هزینه ارسال .( که دلیلش رو تا امروز من نفهمیدم چیه ! )

اما پیشنهاد من بعنوان یک دوست برای شما اینه که اول محصولاتی را که برای سایتهای دیگه است ، اگر خواستی بفروشی ، یک لینکی از منبعش بگذار ... دیگه اینکه قیمتت را با انصاف انتخاب کن ... اگر از روز اول گذاشته بودی 2 هزار تومان که 100 درصد سود کنی ، هیچکس بهت اعتراض نمی کرد ... سوم هم اینکه وقتی یک کاربری تو تاپیکت پست می زنه و به حق یا ناحق حرفی را میزنه که بنظرت نباید بزنه ، بد ریپورت بده ... خوشبختانه بازارچه مدیری داره که همیشه سر می زنه و کارها رو رتق و فتق می کنه ...

حالا بازهم دوست داری پست منو کوت کنی و بی احترامی کنی ، که هیچ ولی من سعی کردم روال کار رو اگر می خوای در آینده تو اینترنت خرید و فروش کنی ، با توجه به تجربیاتم برای شما توضیح بدم .

موفق باشی

بدرود .

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
یه سوال بد ریپورت ها تو این قسمت به دست تمام مدیرها میرسه دیگه
اگه که نه
اون پست رضا بادکنکی مورد داره جای تاسفه که به پویا تذکر داده شد ولی به رضا نه
رضا خودت پاکش کن با همه چی شوخی نمیشه کرد
من نبودم .......... یکی از مدیران زحمت کشید پاکش کرد :دی

=========================================
یه سوال : دوستان شما پاکت حبابدار A4 و A5 رو چند میگیرید ؟؟؟؟؟؟؟؟

Mostajab

Guest
لایک‌ها
0
ببین با گذاشتن 3 تا لینک چه جنجالی به پا کردم :cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا