برگزیده های پرشین تولز

دخالت بيجا در تاپيک بنده نرخ تعيين کردن براي بنده و حرف هاي واهي

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
جناب آریو فقط خواستم این نکته رو خدمتتون عرض کنم که
شما به علت اینکه بسته ها رو دوقبضه میفرستی هزینه پستت زده بالا وگرنه هزینه پست همجا یکی هستش اگر شما کارت دوقبضه رو پر نکنی خیلی هزینت کم میشه
در ضمن ما هم اینجا این مشکل رو داریم پست مرکزی خیلی شلوغه
کارکنان مشتریان رو مجبور میکنند که کارت دوقبضه پر کنند و اینها همش الکی چون پول رو میگرند و دیگه به فرستنده هم اطلاع نمیدن که بسته به دست گیرنده رسیده
منم یکبار رفتم گفتم دیگه ما همه رو دوقبضه میزنند ولی مال منو نه :happy:

برای پاکت توصیه خرید پاکت به صورت کلی و یا اینکه حباب رو به صورت دوکی بخر و پاکت هم جدا -
تمام دفاتر پستی تا ساعت 7 بعدازظهر دایر هستند و بسته ها رو تحویل میگیرند
دفتر های فرعی هر روز تا ساعت 2-3 بسته ها رو میفرستند
پست مرکزی هر روز دوبار ظهر و شب

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
خوب انگار قبلا دوستان توضیحات ما رو داده بودند :D
ولی من پاکتها بزرگ هم دیدم که سفارشی میفرستند

نمونه بارز ارسال پاکت با سفارشی همین سیستم فروش اینترنتی پرداخت و .. هستش که پست سفارشی هم داره
مورد بعدی کسی از دوستان هست اینجا از این دوکهای بزرگ حباب گرفته باشه و پاکت هم جدا بگیره ؟؟؟

پاکت رو من 150 تومن میگیرم - پاکت حباب ایمن
پاسارگاد هم اینجا 250 تومنه

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ariobarzan1 تازه کجاشو دیدی . که این همه قرآن می آری وسط .

من هم می خوام به این مردم پرشین تولز کمکی کرده باشم و خدمت رسانی کنم

یعنی تمام بازیها و ویندوزهامو به قیمت اشتراکی 400 تومن بفروشم .

فعلا ...

من آريو برزن هستم فعلا دست درد نکنه شما بفروش خودم دعات مي کنم
موفق باشي

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب آریو فقط خواستم این نکته رو خدمتتون عرض کنم که
شما به علت اینکه بسته ها رو دوقبضه میفرستی هزینه پستت زده بالا وگرنه هزینه پست همجا یکی هستش اگر شما کارت دوقبضه رو پر نکنی خیلی هزینت کم میشه
در ضمن ما هم اینجا این مشکل رو داریم پست مرکزی خیلی شلوغه
کارکنان مشتریان رو مجبور میکنند که کارت دوقبضه پر کنند و اینها همش الکی چون پول رو میگرند و دیگه به فرستنده هم اطلاع نمیدن که بسته به دست گیرنده رسیده
منم یکبار رفتم گفتم دیگه ما همه رو دوقبضه میزنند ولی مال منو نه :happy:

برای پاکت توصیه خرید پاکت به صورت کلی و یا اینکه حباب رو به صورت دوکی بخر و پاکت هم جدا -
تمام دفاتر پستی تا ساعت 7 بعدازظهر دایر هستند و بسته ها رو تحویل میگیرند
دفتر های فرعی هر روز تا ساعت 2-3 بسته ها رو میفرستند
پست مرکزی هر روز دوبار ظهر و شب

دوست عزيز من همون آريو برزن هستم
فرمايش شما متين من امروز پست بودم پرسيدم با اين که يقين داشتم گفتم پست سفارشي هم داريد گفت خير
در مورد پست پيشتاز گفت دفتر مرکزي شيراز به خاطر حساسيت کار و بخشنامه که اينجا بايد رعايت بشه دو قبضه صادر مي کنه و الان دفاتر هستند که با هزينه کمتري ارسال مي شه ولي خوب اونها هم به زودي بايد اين قضيه رو رعايت کنند
والله من همين امروز صبح ارسال کردم ملاحظه بفرمائيد وزن و تاريخ و قيمت که البته همون 1000 تومن هست ديگه
وزن هم 40 گرم پاکت اش هم حبابدار اندازه يک سي بود نه بزرگتر در ضمن پاکت هم 200 تومان:

169550082fd954695553181914fb7e4bf231be2.jpg

حالا چه طور اين دوست ما مي خواهد با 900 تومان بفرسته رايت و هزينه و وقت و کار و زندگي و ... ديگه خوب هيچي نمي مونه آخه يکي دو هزار تومن براي اين همه الافي به نظر من باز هم ارزش نداره

يه چيز جالب اين که همين که داشتم آدرس نويسي مي کردم روي ميز پست يک پيرمرد هم اومده بود براي گذرنامه فرم پرم کنه و يک مردي هم ازش گرفته بود پر کرد يه خورده راهنماي اش هم کرد بعد هم گفت 2500 تومان مي شه
براي يکي دو تا فرم پر کردن و ده دقيقه الافي که برد اون پيرمرده هم گفت کمتر حساب کن گفت خوب پانصد هم نده 2000 تومن

Persiastore

کاربر فعال تجارت آنلاین
کاربر فعال
لایک‌ها
212
بله متوجه بودم:)
فرمايش شما متين من امروز پست بودم پرسيدم با اين که يقين داشتم گفتم پست سفارشي هم داريد گفت خير
در مورد پست پيشتاز گفت دفتر مرکزي شيراز به خاطر حساسيت کار و بخشنامه که اينجا بايد رعايت بشه دو قبضه صادر مي کنه و الان دفاتر هستند که با هزينه کمتري ارسال مي شه ولي خوب اونها هم به زودي بايد اين قضيه رو رعايت کنند
والله من همين امروز صبح ارسال کردم ملاحظه بفرمائيد وزن و تاريخ و قيمت که البته همون 1000 تومن هست ديگه
وزن هم 40 گرم پاکت اش هم حبابدار اندازه يک سي بود نه بزرگتر در ضمن پاکت هم 200 تومان:
در این مورد خدمتتون عرض کنم که سرویس دوقبضه به انتخاب مشتری هستش و اونها نباید مجبوری این کار رو انجام بدهند اون چیزهایی که هم گفتن همش الکی بوده
منم دارم از مرکزی میفرستم دیگه - چرا صبح همه رو مجبور میکنند که پر کنند بعدارظهر اصلا نمیدن ؟ یعنی صبح فقط حساسیت داره ؟
در مورد پاکت فکر میکنم شما دارید آزاد تهیه میکنید چون پست پاکت دیگه بالای 150 نمیده
پاکت چی میخری؟ راستی مگه پاکتت معمولی نیست پس چرا خارج از اندازه واست بریدند ؟:blink:
حالا چه طور اين دوست ما مي خواهد با 900 تومان بفرسته رايت و هزينه و وقت و کار و زندگي و ... ديگه خوب هيچي نمي مونه آخه يکي دو هزار تومن براي اين همه الافي به نظر من باز هم ارزش نداره

يه چيز جالب اين که همين که داشتم آدرس نويسي مي کردم روي ميز پست يک پيرمرد هم اومده بود براي گذرنامه فرم پرم کنه و يک مردي هم ازش گرفته بود پر کرد يه خورده راهنماي اش هم کرد بعد هم گفت 2500 تومان مي شه
براي يکي دو تا فرم پر کردن و ده دقيقه الافي که برد اون پيرمرده هم گفت کمتر حساب کن گفت خوب پانصد هم نده 2000 تومن
ملت از چه راههایی پول درمیارن :eek:

البته ببخشید تاپیک به بیراهه کشید مدیران لطف کنند همه رو پاک کنند :)

:D:

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

169550082fd954695553181914fb7e4bf231be2.jpg

يك نصيحيتي بشنو از من

بهتر نيست بري دانشگاه درس بخوني تا بتوني از زور بازوي خودت نون بخوري نه اينكه منتظر بموني ببيني سايتهايي مثل forumw چي چي جديد مي كنند بري دانلود كني 10 برابر بفروشي
فكر كردي تا چند سال ميخواي اينكار را ادامه بدي، كه چي بشه چقدر سود ميكني با اين پولها ميتوني خرج زندگيت را در بياري و آخر سرش سر هيچ و پوچ ميخواي دهن به دهن كاربران بسيار با فرهنگ اينجا بذاري
برو درس بخون و دود چراغ بخور خون ملت را توي شيشه نكن

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
يك نصيحيتي بشنو از من

بهتر نيست بري دانشگاه درس بخوني تا بتوني از زور بازوي خودت نون بخوري نه اينكه منتظر بموني ببيني سايتهايي مثل forumw چي چي جديد مي كنند بري دانلود كني 10 برابر بفروشي
فكر كردي تا چند سال ميخواي اينكار را ادامه بدي، كه چي بشه چقدر سود ميكني با اين پولها ميتوني خرج زندگيت را در بياري و آخر سرش سر هيچ و پوچ ميخواي دهن به دهن كاربران بسيار با فرهنگ اينجا بذاري

اينترستينگ !:lol:

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
يك نصيحيتي بشنو از من

مي خواي کپي شناسنامه ام رو بزارم از خجالت آب بشي يا همينطور مي خواي براي خودت ببري و بدوزي
برو بچه برو با بزرگترت بيا
اين که من چيکار مي کنم به خودم ربط داره چيکار مي کنم به خود ربط داره به تو مگه ربطي داره ؟
تو مگه وکيل وسيع ديگران هستي که اينجا گنده گويي مي کني؟
خلاصه مراقب حرف زدنت باش
مديران اينجا يکي نيست دهن اين ملت رو ببنده يا مي خواهيد همينطور بشينيد من رو بن کنيد يکي نيست در اين تاپيک صاحب مرده رو ببنده يا مي خواهيد که من اينجا همه رو به فحش و فضيحت بکشم
هر کي از ننه اش قهر کرده اومده عقده اش رو اينجا خالي کرده سر صاحب تاپيک
والله خجالت هم خوب چيزيه به خدا صد رحمت به سنگ پاي قزوين
دهن اين ها رو اگه کسي نبده تا خودم يه فکري بکنم صاحب تاپيک بن شده اينها دارن همينطور عقده هاشون رو خالي مي کنند

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اينترستينگ !:lol:

ياد گوسفند افتادم که از يه جوب مي خواهد يه گله اشون رد بشه
يکي اشون رد بشه بقيه هم پشت اش هستند
شرمنده ديگه نيا چشم بسته حق و ناحق رو بزار زير پا

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شما ظاهرآ قصد ندارید به تذکری به شما داده شد توجه کنید!

اینجوری کارتون پیش نمیره اینجا عزیز
یکم آرومتر موضوع رو پیش ببر

اقا جان هر کي دوست داري اين رو ببنيد هر کي اومده براي خودش يه چيزي مي گه خودش رو خالي مي کنه
مشترک گرامي ورود افراد زير 30 سال به اين تاپيک ممنوع است

oggy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)
1- اینجا فروم است و در فروم ,جریان آزاد اطلاعات

باعث می شود که جلوی هرگونه گرانفروشی و

کلاهبرداری گرفته شود.

2- از لحن سخن گفتن پرخاشگرانه ات کاملا مشخص

است که نوجوان هستی !:eek:

:wacko:

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
کسانی که تو تاپیکت لینک گذاشتن کار درستی نکردن ............ اما میدونی چرا کارت به اینجا کشید و هم ایدیت بن شد و هم این همه بد وبیراه شنیدی!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟فقط به یه دلیل : کولی بازی

avan

Registered User
لایک‌ها
207
کسانی که تو تاپیکت لینک گذاشتن کار درستی نکردن ............ اما میدونی چرا کارت به اینجا کشید و هم ایدیت بن شد و هم این همه بد وبیراه شنیدی!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟فقط به یه دلیل : کولی بازی
تاييد ميشه
كولي!

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:)
1- اینجا فروم است و در فروم ,جریان آزاد اطلاعات

باعث می شود که جلوی هرگونه گرانفروشی و

کلاهبرداری گرفته شود.

2- از لحن سخن گفتن پرخاشگرانه ات کاملا مشخص

است که نوجوان هستی !:eek:

:wacko:

من نوجوانم پرخاشگرم به تو ربطي داره مگه ؟ مگه تو صبح تا شب داري اينجا شيلنگ تخته مي اندازي کسي بهت کار داره ؟ مي گه خرت به چند من؟

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا شماره حساباتون رو بزاريد تا بدهي ام رو بدهم بهتون ول نمي کنيد که بدهيد ببنيم چقدر طلب داريد از من
والله خدايي هم هست به خدا چوب همه اين حرف ها رومي خوريد توي زندگي
چوب خدا صدا نداره

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
آقا شماره حساباتون رو بزاريد تا بدهي ام رو بدهم بهتون ول نمي کنيد که بدهيد ببنيم چقدر طلب داريد از من
والله خدايي هم هست به خدا چوب همه اين حرف ها رومي خوريد توي زندگي
چوب خدا صدا نداره

بابا بی خیال بچه ها دیگه ! گناه داره . تمومش کنین . بنده خدا یه کاری کرد و خودشم فهمید اشتباه کرده .

اما آقای آریوبرزن . آقا جان تقصیر خودته . از من بشنو هی نیا اینجا جوابیه صادر کن . بقیه هم دو تا میگن و جواب که نشنوند دیگه اینجا رو هم یادشون میره .
برو داداش بیشتر از این خودتو عذاب نده . بی خیال .

prelude2love

Registered User
لایک‌ها
83
ياد گوسفند افتادم که از يه جوب مي خواهد يه گله اشون رد بشه
يکي اشون رد بشه بقيه هم پشت اش هستند
شرمنده ديگه نيا چشم بسته حق و ناحق رو بزار زير پا

گنه کرد در بلخ آهنگری ، به شوشتر زدند گردن مسگری:lol:

ariana12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0