برگزیده های پرشین تولز

دختربچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
black_baby_girl.jpg

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
لطفا در مورد عکس بالا شکایت نکنید ممنون

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
بچه ها این عکس ربطی به موضوع نداره اما ببخشید لعنت بر فرهنگ غلط لعنت بر قمه زنانی که آدم نمیشن باعث میشوند بعضی کافران دین اسلام را دین خشونت و هوس و لج و کشتار و کله کندن و ... معرفی کنند خاک بر سر اونایی که قمه میزنند و هیچ نمی دونند از امام حسین قربون امام حسین برم ولی اگه بانی نشه این نامردا برن جهنم من از او و خدا در دادگاه الهی شکایت می کنم
خدا می دونه بچه ها من چه عکسهایی دیدم که اینجا نمیزارم تا اعصاب شماها هم خورد نشه
jihad_boy.gif

بیایید برای مصونیت فرزندان خویش حجاب آنان را رعایت کنیم و عاقبت آنان را خراب نکنیم... متشکرم
702708_5681.jpg

images

muslim_kids_quran.jpg

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
بچه ها این عکس ربطی به موضوع نداره اما ببخشید لعنت بر فرهنگ غلط لعنت بر قمه زنانی که آدم نمیشن باعث میشوند بعضی کافران دین اسلام را دین خشونت و هوس و لج و کشتار و کله کندن و ... معرفی کنند خاک بر سر اونایی که قمه میزنند و هیچ نمی دونند از امام حسین قربون امام حسین برم ولی اگه بانی نشه این نامردا برن جهنم من از او و خدا در دادگاه الهی شکایت می کنم
خدا می دونه بچه ها من چه عکسهایی دیدم که اینجا نمیزارم تا اعصاب شماها هم خورد نشه
jihad_boy.gif

بیایید برای مصونیت فرزندان خویش حجاب آنان را رعایت کنیم و عاقبت آنان را خراب نکنیم... متشکرم
702708_5681.jpg

images

muslim_kids_quran.jpg

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
jihad_boy.gif

702708_5681.jpg

images

muslim_kids_quran.jpg

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان گلم سلام عذر خواهی می کنم اینکه پست های من گاهی چند تا میان باور کنید دست من نیست از غرض و مرض این کار رو نمی کنم خودم هم بعد متوجه میشوم مشکل از سرعت کم اینترنت بنده است باور کنید تعداد پست برای من یک امر بیهوده است
باز هم معذرت خواهی می کنم...
363600480.jpg

00128.jpg

petitemouslima5yp.jpg

kids.jpg

petitemuslimaetfulla0qt.png

petitemouslima17my.png

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
دوستان گلم سلام عذر خواهی می کنم اینکه پست های من گاهی چند تا میان باور کنید دست من نیست از غرض و مرض این کار رو نمی کنم خودم هم بعد متوجه میشوم مشکل از سرعت کم اینترنت بنده است باور کنید تعداد پست برای من یک امر بیهوده است
باز هم معذرت خواهی می کنم...
363600480.jpg

00128.jpg

petitemouslima5yp.jpg

kids.jpg

petitemuslimaetfulla0qt.png

petitemouslima17my.png

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
عکس هایی که خودت میزاری مزخرفه !:D چین خدایی ؟ :دی

اینم مشارکت ما :
y0hk3ryz1yweccadvxh.jpg

bgcfhk0w7arj4d6kul92.jpg

hadin

Registered User
لایک‌ها
85
دست شما درد نکنه چون ما گیاهخواریم این و گذاشتید دیگه...
الهی جانم فدای این دوستان...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا