برگزیده های پرشین تولز

دخترها و رشته كامپيوتر...

asghar.agha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من قصد توهين به دختر ها رو ندارم!!! اصلا!!!!!!!
ولي تجربه و چيزهايي كه ميبينم ثابت كردن كه دخترها به ندرت در رشته هاي كامپيوتر ميتونن پيشرفت داشته باشند
هر چند كه تعدادي محدود هستند... لااقل در ايران
شايد بشه گفت دختري خانوممي هم كه ليسانس كامپيوتر داره!! هنوز گير داده به Word يا مثلا PowerPoint و ميشه گفت توانايي و علاقه براي كار بيشتر و بالاتري رو نداره يا اينكه نميخواد... و يا اينكه علاقه مندي به يادگيري تايپ كه دست اخر بره يك جايي منشي بشه!!! من نيخوام بگم اينها سطحي هستند ولي اينها چيزايي هستند كه هر كسي براي كار با كامپيوتر بلد باشه.. ولي متاسفانه دختر خانوم ها در همين جا ميمونن...
البته!!! اين حرف ها رو من از خودم در نميارم!!!
توهين نباشه ولي كلا دخترها توانايي كار با كامپيوتر در حد و سطح بالا رو ندارند!!!
و ميشه گفت تعداد اندكي از اونها به موفقيت دست پيدا ميكنند...

من باز هم ميگم قصد توهين ندارم!! شما هم لطفا نظرات خودتون رو در اين باره بيان كنيد...تشكر

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asghar.agha :
سلام
من قصد توهين به دختر ها رو ندارم!!! اصلا!!!!!!!
ولي تجربه و چيزهايي كه ميبينم ثابت كردن كه دخترها به ندرت در رشته هاي كامپيوتر ميتونن پيشرفت داشته باشند
هر چند كه تعدادي محدود هستند... لااقل در ايران
شايد بشه گفت دختري خانوممي هم كه ليسانس كامپيوتر داره!! هنوز گير داده به Word يا مثلا PowerPoint و ميشه گفت توانايي و علاقه براي كار بيشتر و بالاتري رو نداره يا اينكه نميخواد... و يا اينكه علاقه مندي به يادگيري تايپ كه دست اخر بره يك جايي منشي بشه!!! من نيخوام بگم اينها سطحي هستند ولي اينها چيزايي هستند كه هر كسي براي كار با كامپيوتر بلد باشه.. ولي متاسفانه دختر خانوم ها در همين جا ميمونن...
البته!!! اين حرف ها رو من از خودم در نميارم!!!
توهين نباشه ولي كلا دخترها توانايي كار با كامپيوتر در حد و سطح بالا رو ندارند!!!
و ميشه گفت تعداد اندكي از اونها به موفقيت دست پيدا ميكنند...

من باز هم ميگم قصد توهين ندارم!! شما هم لطفا نظرات خودتون رو در اين باره بيان كنيد...تشكر
از قرار شما زن یا نامزد نداری!!!!!!!!!! :blink: تو رشته ما دوساله قبولی دکترا فقط دختران و بس و کلاه ما بدجوری رفته پشت معرکه :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

asghar.agha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از اون لحاظ كه اره...
ولي بحث كلي اينه كه توي رشته هاي مربوط به كامپيوتر نميتونن بخوبي خودشون رو نشون بدن و اون قدرت و كشش رو ندارن كه به سطح بالايي برسند... :happy:

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
موافقم! همينطوره هركي نظرش بر خلاف اينه ثابت كنه!

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از asghar.agha :
از اون لحاظ كه اره...
ولي بحث كلي اينه كه توي رشته هاي مربوط به كامپيوتر نميتونن بخوبي خودشون رو نشون بدن و اون قدرت و كشش رو ندارن كه به سطح بالايي برسند... :happy:
من نگفتم كه اونايه كه تو رشته ما قبول شدن خيلي حاليشون بوده!! :( ولي خوب كار و زندگي كه نداشتن خوب وقت خوندنشون هم زياد بود :(

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
شما فقط تصور كن جايه احسان و امير اينا خانم بود اونوقت چي مي شد!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:
اي روزگار کج مدار!!!!!!! :D
حال شما چرا ميسوزيد !!؟؟ سر شما چه بلايي اوردن؟؟؟؟؟ :blink: :wacko:

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بابا اين كه دليل نمي شه ، چند تا پسر مهندس كامپيوتر برات بيارم كه كار كردن با word و windows رو بلد نیست !!

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من مدرك داشتن و حتي مداركي با نمرات عالي و سن و سال اصلا ميزان فهميدگي نيست
خيليها مدرك دارند اما نمي تونند ازش استفاده بكنند.
در اينكه اكثريت دختران به رشته كامپيوتر علاقه ندارند كاملا موافقم. دخترها بيشتر در رشته هاي مديريتي، پرستاري، بازاريابي و ... شركت مي كنند. علتش هم اينه كه كامپيوتر كمي براي آنها سخت هستش و بيشتر دنبال رشته هايي هستند كه بيشتر در بازار كار خواستار دخترها ميباشند تا پسرها.
در رابطه با حرف محمدرضا عزيز بايد عزض كنم من خيلي از افراد رو ميشناسم كه ليسانس، فوق دپيلم رشته كامپيوتر رو گرفتند حتي ساده ترين كار ويرايش متن و يا فرمت كردن كامپيوتر خودشون رو بلد نيستند و فقط مثل خيلي از افراد چت كردن و ياد گرفتن و بعضي از اشخاص هم بدون اينكه درسي خوانده باشند صد تا مهندس كامپيوتر رو توي جيبشون جا ميدند.

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
گوجه سبز بفهمه در اينجا تخته ميشه.

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از Mashaheer :
به نظر من مدرك داشتن و حتي مداركي با نمرات عالي و سن و سال اصلا ميزان فهميدگي نيست
خيليها مدرك دارند اما نمي تونند ازش استفاده بكنند.
در اينكه اكثريت دختران به رشته كامپيوتر علاقه ندارند كاملا موافقم. دخترها بيشتر در رشته هاي مديريتي، پرستاري، بازاريابي و ... شركت مي كنند. علتش هم اينه كه كامپيوتر كمي براي آنها سخت هستش و بيشتر دنبال رشته هايي هستند كه بيشتر در بازار كار خواستار دخترها ميباشند تا پسرها.
در رابطه با حرف محمدرضا عزيز بايد عزض كنم من خيلي از افراد رو ميشناسم كه ليسانس، فوق دپيلم رشته كامپيوتر رو گرفتند حتي ساده ترين كار ويرايش متن و يا فرمت كردن كامپيوتر خودشون رو بلد نيستند و فقط مثل خيلي از افراد چت كردن و ياد گرفتن و بعضي از اشخاص هم بدون اينكه درسي خوانده باشند صد تا مهندس كامپيوتر رو توي جيبشون جا ميدند.

من هم كاملا" با نظره مشاهير جان موافق ام تو اين زمينه نميشه از زيبايي استفاده كرد
من جا اونها بودام شايد همون كار رو مي كردام

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ستوده بلاخره كه چي راستشو بگو (راستي تروخدا موقع كامنت زدن تو گوجه سبز از اينتر استفاده نكن كه همين باعث خرابي كارت شده داداش)

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از iranvig :
ستوده بلاخره كه چي راستشو بگو (راستي تروخدا موقع كامنت زدن تو گوجه سبز از اينتر استفاده نكن كه همين باعث خرابي كارت شده داداش)
اي بابا گفتيم ديگه زيادتر بگيم بچه ها ميگن تو رويه برتر بودن حرف ميزني(اي بابا من اينتر نمي زان ام هنوز خرابه :( )

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اما من موافق رفتن دختربه رشته کمپوتر هستم....
نميدونم چرا هر چی دختر خوشگله ميره کامپيوتر....
شما يک سری به رشته کامپيوتر دانشگاه آزاد قزوين بزنيد..من مطمئن هستم فکر ميکنيد در لاس وگاس داريد قدم ميزنيد....
از همه ايران ميان واسه بازديد اين شگفتی تو قزوين....جدی ميگم....اصلاً جزو مناطق توريستی قزوين همين رشته کامپيوتر آزاد هست!

نسبتشون هم به پسر ها بايد 8 به 1 باشه....
کلاً دختر خيلی خوشگل ديديد ميتونيد با احتمال بالای 60% بگيد کامپيوتر ميخونه....
با احتمال 50% محيط زيست يا زبان
با احتمال 40% هم قزوين درس ميخونه....

haji gheirat

Registered User
لایک‌ها
4
والا سالهاست كه منهم به اين موضوع رسيدم و با فكر فراوان متوجه شدم كه تو كشور ما طفلي دخترها نهايت هدفشون تشكيل خانواده است كه البته به نظرم اين به دليل فرهنگهاي غلط خانوادگي و مذهبي ما و وضعيت نابسامان مملكتي ماست وگرنه تو كشورهاي ديگه من به شخصه خيلي دختر حتي ايراني ميشناسم كه بسيار تو كامپيوتر قدر هستند و توي فاميل خودم خانومي رو ميشناسم كه ريئس ادوب بدون مشورت با هاش آب نمي خوره و تو شركت ادوب (adobe) يكي از مهندسين طراز اول وتقريبا همه كارست
به همين دلايل هست كه فكر ميكنم دخترها تو مملكت ما انگيزه اي براي كار كردن ندارند . كه اميدوارم زودتر از اين وضعيت در بيايند چون وقتي فكرشو ميكنم من هم اگه دختر بودم خيلي براي اين كارها انگيزه نداشتم
البته اميدوارم اين نوشته من باعث ناراحتي هيچ خانومي نشه چون من به شخصه براي خانومها به دلايل خيلي زيادي احترام قائلم ... و فكر ميكنم خيلي مورد بي مهري قرار دارند ....

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از haji gheirat :
والا سالهاست كه منهم به اين موضوع رسيدم و با فكر فراوان متوجه شدم كه تو كشور ما طفلي دخترها نهايت هدفشون تشكيل خانواده است كه البته به نظرم اين به دليل فرهنگهاي غلط خانوادگي و مذهبي ما و وضعيت نابسامان مملكتي ماست وگرنه تو كشورهاي ديگه من به شخصه خيلي دختر حتي ايراني ميشناسم كه بسيار تو كامپيوتر قدر هستند و توي فاميل خودم خانومي رو ميشناسم كه ريئس ادوب بدون مشورت با هاش آب نمي خوره و تو شركت ادوب (adobe) يكي از مهندسين طراز اول وتقريبا همه كارست
به همين دلايل هست كه فكر ميكنم دخترها تو مملكت ما انگيزه اي براي كار كردن ندارند . كه اميدوارم زودتر از اين وضعيت در بيايند چون وقتي فكرشو ميكنم من هم اگه دختر بودم خيلي براي اين كارها انگيزه نداشتم
البته اميدوارم اين نوشته من باعث ناراحتي هيچ خانومي نشه چون من به شخصه براي خانومها به دلايل خيلي زيادي احترام قائلم ... و فكر ميكنم خيلي مورد بي مهري قرار دارند ....

خجالت از اون سیبیلت بکش زن ذلیل!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :blink: :blink: :blink: :blink:

thomson762

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
11
به نقل از mehrdad1355 :
خجالت از اون سیبیلت بکش زن ذلیل!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) :blink: :blink: :blink: :blink:
واقعا" هااا :D
خجالت بكشه از اون سيبيلت :lol:

private_nurse

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دختر ها در چه زمينه اي تبحر دارند كه كامپيوتر دوميش باشه؟
البته تنها کاری که زودتر از پسرها یاد می گیرن رقصیدنه!

buf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ولي اگه تعصبات مردونه! رو كنار بذاريم واقعيت علمي ميگه كه دخترا تقريبا همه چيزو زودتر از پسرا ياد مي گيرن و اصولا روي شعور و مسووليت پذيري دختربچه ها در مقايسه با پسراي هم سن شون بيشتر ميشه حساب كرد...

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از buf :
ولي اگه تعصبات مردونه! رو كنار بذاريم واقعيت علمي ميگه كه دخترا تقريبا همه چيزو زودتر از پسرا ياد مي گيرن و اصولا روي شعور و مسووليت پذيري دختربچه ها در مقايسه با پسراي هم سن شون بيشتر ميشه حساب كرد...
ببخشید bufخانوم ;) :D :D :D :cool:

Mashaheer

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
من تا حدودي با نظر بوف عزيز موافقم
به نظر من دليلش اينه كه دخترها فقط خوب حفظ مي كنند و مثل پسرها نيستند تا از مدرسه اومدند كتابها رو بياندازند گوشه اي و فرار كنند توي كوچه و ...

بالا