برگزیده های پرشین تولز

دخترها و رشته كامپيوتر...

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از buf :
ولي اگه تعصبات مردونه! رو كنار بذاريم واقعيت علمي ميگه كه دخترا تقريبا همه چيزو زودتر از پسرا ياد مي گيرن و اصولا روي شعور و مسووليت پذيري دختربچه ها در مقايسه با پسراي هم سن شون بيشتر ميشه حساب كرد...
حق با بوفه شايد(يعني فك ميكنم مطمين نيستم) بخاطر احساسي بودن دخترها هست كه باعث ميشه همه چيز رو سعي در دركش ميكنن (يعني تا بچه هستن سعي ميكنن همه چيز رو درك كنن) ولي پسر اهميتي به خيلي از موضوعات نميده واسه همين تا بچه هست از مخ آزاده(بازي و عشق و صفا و ...) ولي درست اين قضيه در بزرگي برعكس ميشه پسر كه بزرگ ميشه مجبور(واقعا مجبور ميشه) به فهم خيلي مسايل ميشه ولي چون احساسي نيست سعي در منطقي فهميدن داره و واسه همين سرعت ياد گيريش بيشتر ميشه ولي دختر هنوز به همه چيز احساسي نيگاه ميكنه ولي حالا ديگه احساس كار ساز نيست منطقي بودن هم مهمه .
شايد يكي از دلايلي كه زنها توي كشور هاي غربي بيشتر تو كارها هستن اينه كه همون اول و از بچه گي كمكم ياد ميگيرن (با داشتن انواع روابط با جنس مخالف) بيشتر منطقي باشن تا احساسي. ولي تو كشور ما بخاطر محدوديت هاي موجود زنها توي احساس خودشون باقي ميمونن .

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
تاپيك زن ذليلاس اينجا ؟ آخه يكيو بزارين وسط بعد دورش بگردين و بچرخين ! نشستين سيبيل به سيبيل هي زنا رو تحويل ميگيرين چه فايده داره آخه ؟؟
در ضمن زن ها خودشون دوست دارن اينطور باشن. مطمئن باشيد. وگرنه زور مردها به ذليل كردن زنها نميرسه هيچوقت. خودشونن كه دوست دارن پست ( بله اشتباه نميخونيد ! : پست!) باشن و به همين دليله كه هستن. فقط لطفا نگين مگه خودت خواهر و مادر نداري!
چرا هر دوشم دارم !
ولي دارم ميگم زنها خودشون دوست دارن اينطور باشن.
و......
هستن !

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از iranvig :
حق با بوفه شايد(يعني فك ميكنم مطمين نيستم) بخاطر احساسي بودن دخترها هست كه باعث ميشه همه چيز رو سعي در دركش ميكنن (يعني تا بچه هستن سعي ميكنن همه چيز رو درك كنن) ولي پسر اهميتي به خيلي از موضوعات نميده واسه همين تا بچه هست از مخ آزاده(بازي و عشق و صفا و ...) ولي درست اين قضيه در بزرگي برعكس ميشه پسر كه بزرگ ميشه مجبور(واقعا مجبور ميشه) به فهم خيلي مسايل ميشه ولي چون احساسي نيست سعي در منطقي فهميدن داره و واسه همين سرعت ياد گيريش بيشتر ميشه ولي دختر هنوز به همه چيز احساسي نيگاه ميكنه ولي حالا ديگه احساس كار ساز نيست منطقي بودن هم مهمه .
شايد يكي از دلايلي كه زنها توي كشور هاي غربي بيشتر تو كارها هستن اينه كه همون اول و از بچه گي كمكم ياد ميگيرن (با داشتن انواع روابط با جنس مخالف) بيشتر منطقي باشن تا احساسي. ولي تو كشور ما بخاطر محدوديت هاي موجود زنها توي احساس خودشون باقي ميمونن .
ولی پسرها مجبورند که از همون اول به فکر کار و درامد باشند درحالی که در دخترا اینطور نیست و تا سطح لیسانس خوب قبولی دخترا بیشتره ولی اگه یه نگاه به تعداد قبولی هایه فوق لیسانس به بالا (حالا رشته مارو دورش خیط بکشین که تو دکترا عکس همه جاست :( )می بینین تعداد دخترا شدیدا افت می کنه و این مسئله فقط برایه سطوح پاین درسته چون وقتی دخترا سنشون بالا میره دیگه کم کم شوهر کرده و بی خیال درس میشن ولی پسرا یی که تا اونجا خودشونو کشوندن واسه سربازی نرفتن هم شده خرخونی می کنن و میرن فوق لیسانس و دکترا(فعلا که اینطوره حال کم کم سن ازدواج ها داره میره بالا و دخترا واسه اینکه تو خونه نمون و نترشند ممکنه واسه سطوح بالا هم نقشه بکشن :( )

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اما نکته رقص جالب بود....
جدی چرا رقصيدن تو خونشونه؟
البته باز هم در ضمينه Professional نگاه کنيم باز مردا رقصشون بهتره...

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از asghar.agha :
از اون لحاظ كه اره...
ولي بحث كلي اينه كه توي رشته هاي مربوط به كامپيوتر نميتونن بخوبي خودشون رو نشون بدن و اون قدرت و كشش رو ندارن كه به سطح بالايي برسند... :happy:

اصغر آقا! به نظرم حرفاتون كاملا اشتباهه! اصلا دختر ها توى همه ى رشته ها موفقف تر از پسرا هستن اينو همه مى دونن! منتها بعضى از پسرا كه چشم بصيزت ندارن وگوششون به حقيقت حساسيت داره انكارش مى كنن!!
خواهر من كامپيوتر خونده... خودم با خيلى از هم كلاسى هاش دوست بودم.. درسته كه خيلى از دخترها هيچى حاليشون نبود ولى به اين دليله كه اكثرا اومدن اون رشته چون مجبور بودن اون رشته رو انتخاب كنن يا حالا هر دليلي! ولى اونايى كه با علاقه اومدن واقعا سطح بالايى دارن!! تازه يه دليل كه بعضى از پسرا قدرت و كشش بيشترى رو توى بعضى رشته ها نشون مى دن اينه كه اونا كاراشون رو گروهى انجام مى دن! و مسلما به نتيجه ى بهترى هم مى رسن! ولى بيشتر دختر ها معتقند كه تنهايى كار كنن بهتره! و اين اشكالاتى هم داره....!
تازه ايران اينطور نشون ولى جاهاى ديگه رو ببينى اصلا اينطور نيست! زن و مرد معمولا در يك سطح هستن!

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از buf :
ولي اگه تعصبات مردونه! رو كنار بذاريم واقعيت علمي ميگه كه دخترا تقريبا همه چيزو زودتر از پسرا ياد مي گيرن و اصولا روي شعور و مسووليت پذيري دختربچه ها در مقايسه با پسراي هم سن شون بيشتر ميشه حساب كرد...
يه آدم منطقى پيدا شد!!

en2fa

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
8
اما يک نکته مهم ديگه در مورد دختر ها قدرت جزوه نوشتنشون هست....
بعضی از اينا سر کلاس اصلاً کتاب بيرون ميدن...

جدا من قدرت خدا رو وقتی جزوه اينا رو ميبينم ميفهمم...
يک استاد که آخر بد درس هست و هچی شکل هم نميکشه تو دست اين دخترا يک جزوه ميشه با کلی شکل و توضيح و.....
من به شخصه در اين 4 سال تحصيل جزوه ننوشتم ...خدا دختر های جزوه نويس را حفظ کند(آمين)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از Queen_of_hearts :
يه آدم منطقى پيدا شد!!
زیاد دلتو خوش نکن طرف خواب الوده هست نمیدونه چی مینویسه!!!!!!!!! ;) :D :D :D :D :D :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از en2fa :
اما يک نکته مهم ديگه در مورد دختر ها قدرت جزوه نوشتنشون هست....
بعضی از اينا سر کلاس اصلاً کتاب بيرون ميدن...

جدا من قدرت خدا رو وقتی جزوه اينا رو ميبينم ميفهمم...
يک استاد که آخر بد درس هست و هچی شکل هم نميکشه تو دست اين دخترا يک جزوه ميشه با کلی شکل و توضيح و.....
من به شخصه در اين 4 سال تحصيل جزوه ننوشتم ...خدا دختر های جزوه نويس را حفظ کند(آمين)
حالا اگه دختره خوشگل و تو دل برو باشه :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wubو استاده هم حساس!!!!!!!!!!!!!!!!و دل داره دیگه و..:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub......... :D :D :D :D :D :D :D :D :

خوبی کن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
به نقل از mehrdad1355 :
زیاد دلتو خوش نکن طرف خواب الوده هست نمیدونه چی مینویسه!!!!!!!!! ;) :D :D :D :D :D :D
فکر کنم تو در کوما هستی همش داری چرتو پرت مينويسی

alphavillage

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شایسته سالاری اصله و این حرفا کهنن مگه شما همتون پیرین ;)
عزیزایه من میدونید ما ها جزوه مظلوم ترین جووناییم و همش مشغوله این بحثا....
اصلا ما تو ایران رشته دانشگاهی درست حسابیودانشگاه درست حسابی و روابط درست انسانی با هم داریم که مهم باشه که میره یا نمیره اونا زیاد میرن .....
چون از بچگی تو گوشمون کردن دخترا بادکنکن دس بزنی میترکن ... و یا تو بازیامون میگفتیم دخترا با دخترا پسرا با پسرا...برا همین از هم جدا شدیم...و این حرفا بوجود امده.... :eek:
شعار نمیدم
ولی واقعن بگید این دلایلی که شما گفتید برا ارزش ما ها کافییه یعنی ;) آدام بودن
خوب دوخیا زیاد قبول میشن
بزار بشن این دانشگاها که من میبینم یه جورایی دیسکو کلوپ دوستیابی ازدواج دانشجویی.. ال و بلو.......
پس ارزش بحثم ندارن.
خدا از بدن آدم حوا رو ساخته یعنی زن و از مرد ساخته ولی زن هم مادر میشه و انسانهایه دیگرو میاره...
پس هردو خوبن اگر بخوان نه عقله کسه زیاده نه کسی کم....
ساعات خوبی داشته باشین. :party:

بالا