برگزیده های پرشین تولز

RetroSynth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان،
من میدونم این موضوع قبلا مورد بحث بوده اما از اونجایی که نتونستم گفتگوی جدیدی راجع به گوگل ادسنس پیدا بکنم گفتم شاید بد نباشه یه موضوع جدید ارسال کنم. با توجه به محدودیت های بیشتر و بیشتر برای ایرانی ها(بعنوان مثال تیم ویور هم ایران رو تحریم کرده اخیرا) چه راه حل مطمئنی برای تغییر آی پی به یه آی پی خارجی و اون هم به شکل Dedicated وجود داره که فرد بتونه راحتر با اکانت ادسنس و پی پال خودش درآمد رو دریافت کنه.

ممنون میشم از راهنماییتون.

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
سلام دوستان،
من میدونم این موضوع قبلا مورد بحث بوده اما از اونجایی که نتونستم گفتگوی جدیدی راجع به گوگل ادسنس پیدا بکنم گفتم شاید بد نباشه یه موضوع جدید ارسال کنم. با توجه به محدودیت های بیشتر و بیشتر برای ایرانی ها(بعنوان مثال تیم ویور هم ایران رو تحریم کرده اخیرا) چه راه حل مطمئنی برای تغییر آی پی به یه آی پی خارجی و اون هم به شکل Dedicated وجود داره که فرد بتونه راحتر با اکانت ادسنس و پی پال خودش درآمد رو دریافت کنه.

ممنون میشم از راهنماییتون.
یعنی شما الان تمام مسائل و موانع مربوط به ادسنس رو حل کردی فقط مشکلتون تغییر آی پی هستش؟

RetroSynth

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درآمد رو از چه طریق دریافت و نقد میکنید؟
کلا دو راه وجود داره فکر میکنم. یا از طریق حساب کسی که خارج هست یا از حساب خودتون تو کشوری که citizenship اونجا رو هم دارین.

بالا