آژانس هواپیمایی

درآمد در نتورك eparsian

شروع موضوع توسط parsiannet ‏7 آگوست 2005 در انجمن بایگانی

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
 1. parsiannet

  parsiannet کاربر تازه وارد

  تاریخ عضویت:
  ‏7 آگوست 2005
  نوشته ها:
  1
  تشکر شده:
  0
  درآمد در نتورك ايراني پارسيان

  در جامعه امروز، خدمات مهمتر از خود کالا، در روشن‌ترین و واضحتر‌ین نیازهای شخصی افراد نقش ایفا می‌کنند. خدمات در شکل درست خود می‌تواند زندگی را راحت‌تر و کارها را ساده‌تر نماید. ولی منظور از خدمات چیست؟ تا به حال به این موضوع اندیشیده‌اید که آیا می‌توان به شبکه‌ای دسترسی داشت تا از طریق آن واسطه‌ها حذف شده و جنسی به قیمت واقعی خود خرید و فروش شود؟ مثلا برای تهیه یک گوشی تلفن همراه، آیا می‌توان بدون پرداخت هزینه دلال‌ها و واسطه‌ها با قیمت کمتر گوشی را تهیه نمود؟ و آیا تا به حال به لزوم استفاده از آموزشگاه‌ها جهت رفع نیازهای علمی خود اندیشیده‌اید؟ تا چه حد توانسته‌اید به این نیاز خود جامه عمل بپوشانید؟ آیا در کار سهام و بورس وارد شده‌اید؟ آیا می‌دانید خرید آنلاین در سهام تا چه حد می‌تواند مفید باشد؟ و چندین و چندین نوع خدماتی که می‌توان از آن بهره برد، ولی موجود نیست؟ آیا تا به حال نیاز به داشتن اطلاعات جامعی در مورد رشته تحصیلی مورد علاقه خود بوده‌اید؟

  شرکت پويندگان و رهگستران پارسيان (مسؤوليت محدود) دارای شماره ثبت ۲۴۸۴۰۷، پس از حدود یکسال و نیم تحقیق و تفحص و با تکیه بر آرمانهای دینی و علمی و با همکاری تیمی با تجربه و متخصص در زمینه ی فناوری اطلاعات، سایت علمی تحقیقاتی پارسیان را بر پایه‌ی خدمت به جامعه‌ی ایرانی و نیز کشف استعدادهای نهفته‌ی جوانان این مرز و بوم دراردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ هجری شمسی راه ‌اندازی نمود.

  سايت الکترونيکی پارسيان با تحقيق در رابطه با سطح آگاهی اقشارمختلف جامعه نسبت به علوم و فنون گوناگون در سطحی گسترده، تصميم به ایجاد يک پايگاه اطلاع رسانی بسيار قوی و مجهز از هر نظر، برای آشنا نمودن افراد گوناگون در تمام نقاط ايران نموده است.

  طبق تحقيقات و آمارهای بدست آمده به اين نکته خواهيم رسيد که اکثر جوانان متأسفانه بدون داشتن اطلاعات کافی در رابطه با شاخه ی تحصيلی خود، خاصاً در مقطع دانشگاه، رشته خود را انتخاب و پس از گذشت مدت زمان کوتاهی، عدم رضايت خود را نسبت به رشته ی انتخاب شده ابراز می کنند.

  همانگونه که در بالا ذکر شد، علت اصلی این نارضايتی عدم آگاهی کافی نسبت به شاخه ی تحصيلی انتخابی می باشد. دراينجا سايت الکترونيکی پارسيان با ارائه ی اطلاعات لازم و کافی، و نيز پردازش شده، در زمينه شاخه های مختلف علمی و فنی برای ارتقای سطح کيفی آگاهی دانشجويان تصميم بر برپايی اين پايگاه گرفت.

  سايت الکترونيکی پارسيان در کنار اين خدمت بزرگ به دانش پژوهان، اقدام به معرفی علوم و فنون ديگری نيز نموده است که جزء دانشهای بسيار پرطرفدار روز دنيا می باشد. و در اين پايگاه به معرفی اجمالی و آموزش مقدماتی بسياری از اين علوم خواهيم پرداخت.

  يکی از ويژگيهای منحصر به فرد سايت الکترونيکی پارسيان به روز شدن مداوم اطلاعات و آموزش های آن می باشد. اين کار به منظور همسو بودن با حرکت نوين جهانی و برای ارائه جديدترين و کاملترين منابع به شما دانش پژوهان عزيزمی باشد.

  در راستای تحقق اهداف شرکت و ارائه خدمات به کاربران، این شرکت علاوه بر خدمات ذکر شده، امکاناتی را در زمینه خرید آنلاین در سهام و بورس، تخفیف‌های ۱۰ تا ۵۰ درصدی در آموزشگاه‌ها و فروشگاه‌های تحت قرارداداو همچنین خرید بدون واسطه‌ی کالا از طریق اینترنت و چندین خدمات دیگر که به مرور زمان کاملتر نیز خواهد شد را ارائه کرده است.

  مهمترین حسن این شرکت، امکان داشتن درآمد در کنار گرفتن خدمات است. درآمدی بالا با هزینه‌ای پایین. و اما چگونه؟

  در این سیستم شما با خرید یکی از سه نوع کارت شرکت می‌توانید وارد مجموعه شده و در آن فعالیت نمایید. کارتها بصورت یک جایگاهی، سه جایگاهی و هفت جایگاهی است.


  قیمت کارتها:
  یک جاگاهی : ۴۴۰۰۰ تومان

  سه جایگاهی : ۱۲۹۰۰۰ تومان

  هفت جایگاهی : ۲۹۹۰۰۰ تومان

  هر جایگاه دارای یک ID می‌باشد که شما می‌توانید با هر کدام از IDهای روی کارتتان وارد سیستم و دفتر الکترونیک خود شوید. این سیستم بابت فعالیت شما و دعوت شما از دوستانتان و در ازای رشد زیر مجموعه‌هایتان به شما کمیسیون می‌دهد. پلان این سیستم تا حد زیادی شبیه به EBL می‌باشد، البته با پاره‌ای تغییرات. کمیسیونهای این شرکت عبارتند از:  ۱- کمیسیون ویژه:
  به ازای اولین Level این سیستم مبلغ ۶۰۰۰ تومان پرداخت می کند.

  Level: عبارت است از حداقل یک جایگاه اشغال شده در سمت چپ هر جایگاه و یک جایگاه اشغال شده در سمت راست آن بطوری که بتوان خطی مستقیم را بین آنها ترسیم نمود.  ۲- کمیسیون مرحله:
  به ازای هر سه جایگاه اشغال شده در طرف راست و هر سه جایگاه اشغال شده در طرف چپ خط تعادل، مبلغی معادل ۱۵۰۰۰ تومان کمیسیون مرحله پرداخت می‌شود. مهم نیست که جایگاه‌های اشغال شده از یک نوع کارت باشند. می‌توانند یک جایگاهی، سه جایگاهی، هفت جایگاهی و یا ترکیبی از آنها باشند.

  * لازم به ذکر است که بعد از چهار بار پرداخت کمیسیون مرحله، پنجمین پرداخت تقسیم بر دو شده و نیمی از آن معادل ۷۵۰۰ تومان به حساب الکترونیکی شما واریز و مابقی معادل ۷۵۰۰ تومان در بانک کالای شما منظور می‌گردد که به آن پور‌سانت چرخه گفته می‌شود.

  * سقف پرداخت این کمیسیون روزانه تا ۲۲۵۰۰۰ تومان می باشد(اصطلاحا Flash Out).

  ۳- کمیسیون Uni-Level :
  از Level ۱۵ الی ۴۵ به ازای هر جایگاهی که به زیر مجموعه‌های شما اضافه گردد معادل ۲۵۰تومان پورسانت به شما تعلق می‌گیرد. این پورسانت به صورت یک باله نیز به شما تعلق می‌گیرد. یعنی حتی اگر یک دست شما هم رشد کند از این پورسانت بهره‌مند خواهید شد.

  ۴- کمیسیون شارژ:
  اعتبار کارتها از تاریخ ثبت یک سال شمسی بوده و بعد از یک سال می‌بایست تمدید شوند. در غیر این صورت جایگاه شما در سیستم خاموش شده و دیگر پور‌سانتی به آن تعلق نخواهد گرفت. در این کمیسیون، از Level ۱۵ الی ۴۵ به ازای هر جایگاهی که کارت خود را پس از یک سال شارژ نماید، مبلغ ۱۲۰۰ تومان پورسانت به شما تعلق می‌گیرد. این نوع پورسانت نیز در صورت رشد یک طرفه مجموعه شما، به شما تعلق می‌گیرد.

  تذکر: تمام پورسانت‌های ذکر شده در این سیستم بصورت موازی پرداخت می‌شود. بدین معنی که هر کدام شامل شود، به حساب الکترونیک شما اضافه می‌گردد.

  ۵- پاداش اول:
  فرض کنید شما وارد مجموعه شده و فعالیت نموده‌اید. در کنار اینکه فعالیت نموده و از پورسانت‌های قبلی بهره‌مند خواهید شد، شرکت برای شما پاداشی را در نظر گرفته است. اولین پاداشی که می‌توان آن را هدف کوتاه مدت نامید در تعادل ۳۴۰ به ۳۴۰ جایگاه به شما تعلق می‌گیرد. بدین ترتیب که به ازای این تعادل مبلغ ۱۸۰۰۰۰۰ تومان به شما پاداش تعلق می‌گیرد. این در حالیست که شما تا این مرحله از پورسانت‌های قبلی نیز حداقل ۱۷۰۰۰۰۰ تومان کسب نموده‌اید.

  ۶- پاداش دوم (طلایی ):
  این پاداش که به پاداش طلایی شهرت دارد هدف اصلی یا هدف نهایی تعریف شده در این سیستم است. بدین ترتیب که شما می‌توانید یکی از حالتهای زیر را به عنوان پاداش نهایی خود انتخاب کنید:

  الف) در تعادل ۳۴۰۰ به ۳۴۰۰ یک دستگاه خودروی " سمند " يا " پژو GLX "

  یا در صورت ادامه فعالیت

  ب) در تعادل ۵۰۰۰ به ۵۰۰۰ یک دستگاه خودروی " زانتیا SX2000"

  یا در صورت ادامه فعالیت

  ج) در تعادل ۷۵۰۰ به ۷۵۰۰ یک دستگاه خودروی " موسو "

  یا در صورت ادامه فعالیت

  د) در تعادل ۱۰۰۰۰ به ۱۰۰۰۰ یک دستگاه خودروی " BMW "(با قیمتی در حدود ۸۰ میلیون تومان)

  * لازم به ذکر است که هر جایگاه فقط یک بار می‌تواند پاداش‌های اول و دوم را دریافت نماید . لذا کارت‌های با جایگاه‌های بیشتر(مثلا سه یا هفت جایگاهی) علاوه بر دارا بودن شانس بالاتر در دریافت پاداش‌های اول و دوم، از پورسانت‌های دیگر نیز بیشتر بهره‌مند خواهند شد.

  ۷- کمیسیون معرف یا اپرا تور:

  برای اینکه کارتی بتواند در سیستم ثبت شود(Register)، سیستم از آن شخص سه نوع ID می‌خواهد که عبارتند از:

  ۱. ID معرف: اگر شما شخصی را به طور مستقیم وارد سیستم نمائید، می‌توانید با دادن ID خود به عنوان معرف مبلغ ۱۰۰۰ تومان پورسانت دریافت نمایید. بدین صورت که شخص Register شونده می‌بایست ID یکی از جایگاه‌های کارت شما را(بسته به نظر خود) وارد نماید تا پورسانت ۱۰۰۰ تومانی معرف به شما تعلق گیرد.

  ۲. ID اپرا تور: این گزینه نیز همانند گزینه قبل می‌باشد، با این تفاوت که مبلغ ۵۰۰ تومان پور‌سانت به شما تعلق می‌گیرد.

  ۳. ID بالا سری: در این قسمت می‌بایست شخص ثبت شونده ID جایگاهی را که می‌خواهد در زیر آن قرار گیرد، وارد نماید. از این قسمت پور‌سانتی به جایگاه بالا سری تعلق نمی‌گیرد.

  مشاهده می‌شود که انگیزه فعالیت مستقیم اشخاص با پرداخت پورسانت‌های معرف و اپرا تور ایجاد می‌شود. یعنی هر شخص با وارد نمودن اشخاص بیشتری بصورت مستقیم، علاوه بر بهره‌مندی از پورسانت‌های شش‌گانه، از پور‌سانت معرف و اپرا تور نیز بهره‌مند خواهد شد. لذا تلاش شما می‌بایست در جهت ورود افراد بیشتر با معرفی مستقیم شما باشد تا سود بیشتری نمایید.


  نحوه دریافت پورسانت‌ها:

  در این سیستم شما می‌توانید به ۳ صورت پول خود را دریافت کنید:

  الف) از طریق واریز به حساب نمایندگی‌ها

  ب) از طریق واریز به حساب الکترونیکی سایر اعضا (Transfer)

  ج) از طریق واریز به حساب بانکی خود

  * این سیستم با چهار بانک ایرانی ملی، صادرات، سامان و پارسیان همکاری داشته و شما با داشتن حساب در یکی از این چهار بانک(سیبا، سپهر و جاری سامان و پارسیان) می‌توانید اول و شانزدهم هر ماه شمسی پورسانت‌های خود را دریافت نمایید.


  سؤالات رايج و پاسخ آنها:

  ۱- هزينه تغيير اطلاعات مربوط به وارث چقدر است؟

  هزينه هرگونه خدمات تغيير اطلاعات مربوط به وارث اعم از اينکه تغيير فقط در يک فيلد يا تمام فيلدها باشد، تا اطلاع ثانوی برابر چهارده هزار تومان می باشد.


  ۲- هزينه تغيير اطلاعات مربوط به دارنده کارت چقدر است؟

  در صورتی که تغييرات مربوط به اشتباه تايپی يا تغيير در فيلدهايی مانند تاريخ تولد يا استان باشد، هزينه خدمات تغيير اطلاعات اعم از اينکه تغيير فقط در يک فيلد يا تمام اين قبيل فيلدها باشد، تا اطلاع ثانوی برابر چهارده هزار تومان می باشد اما در صورتی که eParsian.org تغيير انجام شده را منجر به تغيير مالکيت تشخيص دهد، هزينه خدمات تغيير مالکيت کارت تا اطلاع ثانوی برابر چهل و چهار هزار تومان به ازای هر جايگاه می باشد و اين امر که به طور متوسط در کمتر از يک هفته انجام می پذيرد منوط به ارائه مدارک شناسايی کافی خواهد بود.


  ۳- هزينه تغيير اطلاعات مربوط به رمز جدولی کارت چقدر است؟

  هزينه تغيير رمز اعم از اينکه از داخل سايت انجام شود يا به دليل فراموشی رمز بوده باشد تا اطلاع ثانوی برابر ده هزار تومان است که در حالت فراموشی رمز ممکن است منوط به ارائه مدارک شناسايی کافی باشد.


  ۴- اگر مبلغ لازم برای پرداخت هزينه های فوق در حساب من نباشد چه خواهد شد؟

  می توانيد از فرد ديگری درخواست کنيد پول مورد نياز را به حساب شما منتقل کند و آن مبلغ را به وی بدهيد اما در مورد رمز عبور با توجه به اهميت آن، در صورت موجود نبودن اين مبلغ در حساب، عمليات تغيير رمز انجام خواهد شد و حساب شما منفی خواهد شد به اين مفهوم که به سايت بدهکار هستيد و اين بدهی با پورسانتهای بعدی شما جبران خواهد شد.


  ۵- حداقل مبلغ قابل واريز به حساب نمايندگيها چقدر می باشد؟

  حداقل مبلغ قابل واريز به حساب نمايندگيها تا اطلاع ثانوی شانزده هزار تومان می باشد و همچنين لازم است که مبلغ وارد شده مضربی طبيعی از دو هزار تومان باشد. يعنی مبالغی مثل شانزده هزار تومان، هجده هزار تومان، بيست هزار تومان،....


  ۶- حداقل مبلغ قابل واريز به حساب بانکی يا حساب الکترونيکی ساير اعضاء چقدر است؟

  حداقل مبلغ قابل واريز به حساب بانکی يا حساب الکترونيکی ساير اعضاء تا اطلاع ثانوی هفتاد هزار تومان است و همچنين لازم است که مبلغ وارد شده مضربی طبيعی از هفتاد هزار تومان باشد. يعنی مبالغی مثل هفتاد هزار تومان، صد و چهل هزار تومان، دويست و ده هزار تومان،....


  ۷- کارمزد خدمات واريز به حساب بانکی، حساب نمايندگيها يا حساب الکترونيکی ساير اعضاء چقدر می باشد؟

  برای خدمات واريز به حساب نمايندگيها يا حساب الکترونيکی ساير اعضاء تا اطلاع ثانوی کارمزدی دريافت نمی شود و کارمزد واريز به حساب بانکی تا اطلاع ثانوی پنج درصد می باشد.


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  شرکت پويندگان و رهگستران پارسيان (مسؤوليت محدود)​
  شماره ثبت: ۲۴۸۴۰۷​


  آدرس دفاتر و نمایندگی‌های شرکت:


  دفتر مرکزی شرکت:

  · شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر ار چهارراه دريا، نبش بهاران ۳، ساختمان اسکان، واحد ۱

  تلفکس: ۸۸۶۹۷۶۶۴

  دفاتر نمايندگی شرکت:

  ۱. خيابان گاندی، ابتدای خيابان خالد اسلامبولی، پلاک ۳/۱۲۰واحد ۱۱

  تلفکس: ۸۸۶۶۲۹۸۶  آدرس اینترنتی شرکت: https://www.eparsian.org


  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  برای وارد شدن به سیستم و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به آدرس اینترنتی http://www.parsiannet.blogfa.com]www.parsiannet.blogfa.com مراجعه نموده و با ايميل [email protected] و یا شماره تلفن ۰۹۱۴۴۱۰۵۹۱۷ (زماني) تماس حاصل فرماييد.[/SIZE]

  با تشکر

  ParsianNET Team​
   
 2. shervin

  shervin ASP.net

  تاریخ عضویت:
  ‏26 ژوئن 2005
  نوشته ها:
  6,307
  تشکر شده:
  257
  محل سکونت:
  تهران
  باباااااا بيخيييااااااااال ااااه
   
 3. miladanimator

  miladanimator Registered User

  تاریخ عضویت:
  ‏9 جولای 2005
  نوشته ها:
  65
  تشکر شده:
  3
  سلام
  اگر احساس مي کنيد در نت ورک مارکتينگ فرد فعالي هستيد با من تماس بگيريد .
  ۰۹۱۲۵۰۳۲۳۱۸ ميلاد
  پیشنهاد های عالی برای شما ...

  تعدادي جايگاه در نت ورک پارسيان در level هاي بالا و با مزايا و جوايز ويژه براي افراد فعال در نظر گرفته شده است .

  توجه داشته باشيد که تعداد اين جايگاه ها محدود است .
  پس هر چه سریعتر با من در تماس باشید .

  ۰۹۱۲۵۰۳۲۳۱۸ شاهکار - ميلاد
   
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است.
avanak همکاری در فروش عسل طبیعی و گرده گل ایرانی