برگزیده های پرشین تولز

درآمد سوپر مارکت؟

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
سلام یه سوپری 30-40 متری "متوسط" روزی چقدر درامد خالصشه فرضا با شرایط مکانی خوب؟

(جایی زنگ زدم گفت روزی 1/300 درمیاد! شرایطش هم 50 رهن کامل ماهی 2 م اجاره و مکان محدوده یوسف آباد
گفتش صحت داره مبنی بر درامد روزانه ؟)

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
قطعا بیشتر از اینم درمیاد
ولی بستگی داره به ساعت کار
اگه روزی بخوای 1 تومن دخل بزنی
باید 3 سیفت وایسی!

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
1300 بايد دخلش باشه نه سودش

Sent from my iPad using Tapatalk

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
روزی 1.300 سود یا فروش ؟
اگه فروشه که کلا ماهی 5-6 میلیون درآمدشه که از این مقدار بخوای 2 میلیون اجاره بدی و سود 50 میلیون سرمایت هم تو بانک 1 میلیون حساب کنی و 2 تا کارمند هم بگیری که در مجموع 1 تا 2 میلیون باید بهشون بدی و تازه باید 50 تا 100 میلیون هم تو مغازه جنس بریزی که با این شرایط صرفه اقتصادی نداره
ولی اگر سوده که باید روزی حدود 6 میلیون فروش داشته باشه که اگه واقعا اینطوریه واقعا خوبه
در کل سوپرمارکت و یا کلا مغازه برای کسی میگیره که مغازه از خودش داشته باشه چون صاحب ملک اگه مثلا 5 سال دیگه بفهمه درآمدش خیلی خوب شده و یا به هر عنوان دیگه ای میتونه قراردادتو لغو کنه و تمام زحمتات به باد میره و در ضمن اگه روزی 1.300 سود داشت خود مالک 3 نفر از بچه های فامیلشو میگذاشت توش که 3 شیفت به قول این دوستمون کار کنن و به هر کدوم ماهی 5 میلیون میداد و برای خودش هم ماهی 25 میلیون میموند و به این راحتی قبول نکن و برو تحقیق کن
تنهایی میخوای بزنی یا شراکتی ؟
اگه خواستی شراکتی راه بندازی یکی از بچه ها هست بگو بهت معرفیش کنم میخواست راه بندازه قبلا هم سوپرمارکت داشت و سرمایه هم میزاره خودش چون الان دنبال سوپرمارکته

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سودش خیلی خوبه چون فقط ماهی 10 داره اجاره میده اینجا
اما هرچی بخوای پر زحمته
از 7:30,8 صبح هستن تا خود 12 شب
یکی از اون کارای اساسی زحمت هاا

Sent from my F**king life

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
سودش خوبه به شرطی که مغازه از خودت باشه .......

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
شما فکر کن وقتی دکه ای تا 10 تومن هم ماهی اجاره میتونه بده در آمدش چقدره حالا ببین سوپری چقدر در میاد
راحت سودش 2 تومن هست اگر جای پر ترددی باشه
ولی سختی زیاد داره

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
1300 بايد دخلش باشه نه سودش
Sent from my iPad using Tapatalk
اگه دخلش باشه سود رو چطوری باید محاسبه کرد؟
روزی 1.300 سود یا فروش ؟
اگه فروشه که کلا ماهی 5-6 میلیون درآمدشه که از این مقدار بخوای 2 میلیون اجاره بدی و سود 50 میلیون سرمایت هم تو بانک 1 میلیون حساب کنی و 2 تا کارمند هم بگیری که در مجموع 1 تا 2 میلیون باید بهشون بدی و تازه باید 50 تا 100 میلیون هم تو مغازه جنس بریزی که با این شرایط صرفه اقتصادی نداره
ولی اگر سوده که باید روزی حدود 6 میلیون فروش داشته باشه که اگه واقعا اینطوریه واقعا خوبه
در کل سوپرمارکت و یا کلا مغازه برای کسی میگیره که مغازه از خودش داشته باشه چون صاحب ملک اگه مثلا 5 سال دیگه بفهمه درآمدش خیلی خوب شده و یا به هر عنوان دیگه ای میتونه قراردادتو لغو کنه و تمام زحمتات به باد میره و در ضمن اگه روزی 1.300 سود داشت خود مالک 3 نفر از بچه های فامیلشو میگذاشت توش که 3 شیفت به قول این دوستمون کار کنن و به هر کدوم ماهی 5 میلیون میداد و برای خودش هم ماهی 25 میلیون میموند و به این راحتی قبول نکن و برو تحقیق کن
تنهایی میخوای بزنی یا شراکتی ؟
اگه خواستی شراکتی راه بندازی یکی از بچه ها هست بگو بهت معرفیش کنم میخواست راه بندازه قبلا هم سوپرمارکت داشت و سرمایه هم میزاره خودش چون الان دنبال سوپرمارکته
این مغازه سابقه سوپری داره و با لوازم اجاره میده منم این مساله برام مهمه که سابقه این کار رو داشته باشه قبلش و جا افتاده باشه
خود مالک خارج از کشور هست و تو ایران ظاهرا ملک و اموال داره (البته طبق گفته مشاور املاک راست و دروغ نمیدونم)
من اصلا از شراکت خیری ندیدم ولی آدم مطمئن و درست حسابی به پستم بخوره! مشکلی ندارم ولی در حال حاضر تنهام
اوکی... ممنون
سودش خیلی خوبه چون فقط ماهی 10 داره اجاره میده اینجا
اما هرچی بخوای پر زحمته
از 7:30,8 صبح هستن تا خود 12 شب
یکی از اون کارای اساسی زحمت هاا

اونجا کجا میشه؟ :D
با کارش مشکل ندارم نهایت یکی از آشناهامونو ردیف میکنم
شما فکر کن وقتی دکه ای تا 10 تومن هم ماهی اجاره میتونه بده در آمدش چقدره حالا ببین سوپری چقدر در میاد
راحت سودش 2 تومن هست اگر جای پر ترددی باشه
ولی سختی زیاد داره
سودش 2 تومن هست یعنی دخلش چقدر میشه ؟؟

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
میگم در کل از لحاظ درامد سوپر بهتره یا جنس غیر خوراکی مثل لباس و بوتیک (>لوازم تحریر کادوئی و ...)؟؟

lasholoosh

Registered User
لایک‌ها
236
باز اگه گاز نمیگیرن بعضیا و پاچه ی مارو نمیگیرن من یه چیزاییو خدمت استارتر عرض کنم
اگه بچه تهرانی بدون ، اینجا مینیموم سوپری 10 م سود خالص ماهانه داره ، البته هستند سوپری های 2 3میلیونی در ماه ( سود ) ، اما اونا مشکل خودشونه که عرض میکنم
اگه تو خیابون پر تردد هستی دَکه سود چند برابر میده!تازه از راه آسون . شما میری بازار سیگار میخری میری کارخونه آب معدنی نوشابه و آب میوه میخری همین چند قلم کلی سود میده . بماند سود چیزای دیگه اما سوپری دردسر های خاص خودشو داره
ضمن اینکه دکه چون جلوی چشمه و کمتر هست و رقابتی باهاش ندارن هروقت باز باشه مشتری داره ، اما حالا مشکل سوپری چی میتونه باشه این وسط؟ وقتی تو یه محل مثلا 2 تا سوپری باشه ( این بهترین حالته وای به حال 5 6 تا ) ، سوپری ای که نوپا هستش باید بهترین جنس هارو بیاره یه ذره ارزون حساب کنه و همیشـــــــــه ی خدا باز باشه تا مردم جذبش بشن و اگر مشتری داشت نَپَرَن ! شما مثلا جمعه عصر سوپرت باز نباشه سوپر دیگه باز باشه ملت میرن اونجا جذب اونجا میشن ودیگه سراغت نمیان ( مطمئن باش ) ، سوپری همش باید دخلت پُر باشه و خوب جنس بیاری این یعنی خرج زیاد توی سوپرم باید همه چی با همه نوع قیمت باشه اما دَکه اینو لازم نداری ! ( اگه بودجت کم و محدوده میگم )
دکه تو به شهرداری اکثرا مالیات و اجاره میدی هرچقدر که باشه ، اما وقتی سوپریو اجاره کنی طرف صاحب ملک مطمئن باش اگه خیلی جنسش پاک نباشه بعد 1 سال اگه کارت بگیره اجاره رو بدجور میکشه بالا و یا باید نقل مکان کرد که این یعنی از نو شروع کردن یا ضرر کرد ! سود خوراکی بیشتره نرو تو پوشاک .

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
ببین یه راهنمایی خوب بهت کنم
خودم خیلی دنبال مغازه اینا بودم
دنبال مغازه و صنفی برو که تنوع جنس کم سودش بالا باشه!
میدونی منظورم چیه؟
جای لوازم تحریر و ابزار فروشی و اینا که هر مدل جنس و هزار مدل میاری باز میان یه چیز جدید میخوان و نداری, برو دنبال کیف فروشی روسری این چیزا که چند مدل جنس بیشتر نخوای از طرفی سود 20 تا اون جنسا برابر سود یه روسری یا کیف!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
میدونی منظورم چیه؟
جای لوازم تحریر و ابزار فروشی و اینا که هر مدل جنس و هزار مدل میاری باز میان یه چیز جدید میخوان و نداری, برو دنبال کیف فروشی روسری این چیزا که چند مدل جنس بیشتر نخوای از طرفی سود 20 تا اون جنسا برابر سود یه روسری یا کیف!

منم نظرم همینه
ته این جور شغلا میشه طلافروشی

Last edited:

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
میدونی منظورم چیه؟

میتونم بدونم الان شما مشغول به چه کاری هستی؟
و اینکه نظرتون در مورد اینا چی هست؟
>لوازم خیاطی (چرخ ابزار خیاطی ربان و دکمه و کتاب آموزشی ...)؟
>لوازم نقاشی(حرفه ای نقاشی نه لوازم تحریر)؟
>لباس مردونه و پسرونه ؟
>توزیع کننده کالا (خوراکی)؟
درمورد کفش و کیف و روسری خودم فکر کرده بودم اما یه مشکی داره اینه که باید فصل به فصل جنس نو بیاری و جنسای قبلی دمده میشه با این قضیه فصل و دمدگی باید چیکار کرد؟ حراج زدن یا ...؟

shojaa

Registered User
لایک‌ها
132
سود سوپرمارکت حدود 20 درصد هست

parial1

Registered User
لایک‌ها
37
بنظر من برو تو کار روسری و شال و جوراب و بادی و اینجور چیزا اینا نه دموده میشه و نه فاسد میشه
تو بساط هر خانمی هم نیگا کنی از هر مدلش خوشبینانه 10 تا وجود داره که هر دو ماه یه بار عوض می شن
تازه سودش هم خوبه

Haj_Ehsan

Registered User
لایک‌ها
2,459
قبل ایجاد موضوع جستجو کنید
164.gif

mirij861

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,354
البته باید گفت 20 درصد سود ناخالص!!! ولی خدائیش سوپرمارکت آدم رو از زندگی ساقط می کنه!!!!!

یک ازدوستان برای مغازه .....
حدود 30 میلیون خرج کرده دو نفر شریک هستند : روزی 400دخل داشتند که الان شده 800 تومان ! برای هرکدوم از شریک ها ماهی 1/3 میلیون به بالا سود میرسه !
از ساعت 7 صبح یکسره تا 11 شب مغازه شون بازه ! و 2 شیفت ( 7_ 15 و 15_23 ) کار می کنند !

Last edited:

SiSil1

Registered User
لایک‌ها
135
پ چی میگن سود سوپری خووووبه !!؟؟؟

بالا