برگزیده های پرشین تولز

درآمد یک داروساز و سختی درس و ... چقدر است؟!

undroid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان واسه انتخاب رشته میخوام
من شیمی رو دوست دارم و همینطور داروسازی رو میخواستم بدونم این رشته رو انتخاب کنم یا دندونپزشکی رو؟
لطفا فقط داروسازا یا کسایی ک واقعا اطلاع دارن جواب بدن(دندون پزشکا هم بخوان از کارشون بگن)
شما رتبتون چند بود در اومدنی؟ دوران دانشجوییتون چجور بود؟سربازی جی شد :) ؟ الان کجا کارمیکنید؟اگه داروخونه دارین یا تو یه داروخونه کار میکنین کجا و چقد درآمد دارین؟نزدیک بیمارستانه یا نه؟اگه تو تولیدی کار میکنین چجوره؟ و از این قبیل سوال ها؟

undroid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از بس کمک کردین مسیز رندگیم عوض شد

The Mechanic

Registered User
لایک‌ها
1,696
سلام :)
دیدم کسی جواب نمیده با خودم فیکر کردم ، دیدم یحتمل دو سه روز دیگه خودکشی کنی:D
به خاطر همون من بهت پیشنهاد می کنم که تو بخش پزشکی این تاپیک رو بزنی باشد که دوکتور ها کمکت کنن:general105:

خط دوم رو شوخی کردم:general601:

undroid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اونجا زدم انتقال دادن اینحا

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
دو روز هم اون جا بود، اون جا هم کسی جواب نداد که منتقل کردم این جا. حالا بخوای برش می گردونم، ولی بعیده جواب بگیری. اون جا هم متاسفانه بیشتر دنبال بحث های حاشیه ای هستند تا این که جواب حسابی بدن.

cinemaamooz

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,244
صرفا جهت آپ.
تا جایی که بنده اطلاع دارم داروسازی رشته کمی سختی هست. اما به هرحال هر رشته ای سختیه خودش رو داره. علاقه داشته باشید زیاد سخت نیست.
پدر یکی از دوست هام هم داروخانه داره. می گه اصلا درآمد نداره. هر کسی که میاد هزار تومان ازش می گیرن فقط ! روی محصول نمی تونن سود کنن و بهشون اجازه نمی دن ؛ فقط هزار تومان روی هر نسخه از بیمه یا از خود فرد می گیرن که تحت عنوان کارمزد هست. بیشتر درآمد داروخانه از لوازم آرایشی و بهداشتی هست وگرنه دارو خودش سود خاصی نداره و بهشون اجازه سود روی دارو نمی دن. فقط سودی که می گیرن برای این هست که نسخه رو بخونن و به بیمار بدن دارو رو که بهش می گن کارمزد. این رو از کسی که پدرش داروخانه داره در تقریبا مرکز تهران شنیدم.

IBraHiM.f

Registered User
لایک‌ها
699
دندونپزشکی رشته آسونی هست و به شخصه باهاشون که هم واحدی بودم حتی شب امتحانم نمیخوندن.داروسازی رشته واقعا سختیه و زیاد هم شده.از نظر در آمد هم دندون خیلی درآمدش بیشتره.

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
اقا برو داروسازی پسر خالم الان حدود 2سال هست سه تا داروخونه کار میکنه بدون سرمایه قبلی داره داروخونه میزنه سربازی هم سه ماه اموزشی رو رفت بعدش تو داروخونه اه اشتباه نکنم **** مشغول شد
به عنوان سربازی پول خوبی هم داره حدودا ماهی 2الی 3 میلیون میگیره

بالا