برگزیده های پرشین تولز

makmordo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
اکثرا با بیت کوین و ارزای دیجیتال آشنا هستین. خوبی ارزای دیجیتال اینه که هر کسی کامپیوتر داشته باشه میتونه اونارو بدست بیاره.
این روزام که با ارزش ترین ارز دیجیتال بیت کوینه که همین الان که این پستو میزارم 1 بیت کوین معادل 7290 دلاره. به پول ما و دلار 10000 تومنی اگه حساب کنیم میشه 72,900,000 تومان

میخوام یک سایت بهتون معرفی کنم که شما فقط کامپیوترتون و مرورگر این سایتو دانلود می کنین و شروع میکنین به استخراج کردن.
(بیت کوین یک الگوریتم رمز نگاری شدست که با پیدا کردن هر شماره توی این الگوریتم شما مبلغی از بیت کوین بدست میارین.)
سایتی که میخوام بهتون معرفی کنم یکی از معتبرترین سایتا هایی هست که بعد از دریافت بیت کوین اونو مستقیما به حساب بیت کوین شما میریزه.
درست کردن حساب بیت کوینم در ادامه بهتوت توضیح میدم.

اینم در نظر داشته باشین که استخراج بیت کوین یک فرایند طولانی مدته، اما بعد از ی مدت مبلغ زیادی بدست میارین. این سایت مثل سایتایی نیست که وعده مبلغ زیاد توی زمان کم بهتون میدن و آخرش هیچی بهتون نمیرسه.

همچنین توی این سایت لینکی به شما میده که میتونین دوستاتونم دعوت کنین، با دعوت دوستاتون و فعال کردن نرم افزار توسط اونا فرایند استخراج بیت کوین برای شمام سریعتر میشه.

وارد سایت https://get.cryptobrowser.site/2616527 بشین و نرم افزار و از صفحه اصلی دانلود کنین و روی سیستم نصب کنین.

حتما یادتون باشه بعد از باز کردن نرم افزار و وارد شدن به سایت، با حساب گوگل وارد بشین وگرنه هرچی دربیارین میپره :)

بعد از این که بیت کوین بدست آوردین باید به کیف پول بیت کوینتون بره، کیف پول مثل بانک میمونه، یکی از والتای معتبر هم blockchain wallet هست که میتونین روی گوشی یا کامپیوترنصب کنین و از سایت درخواست بدین تا بیت کویناتونو به کیف پولتون بفرسته.

اگر کسی فیلم آموزشیم خواست تا کار با این سایتو یادبگیره میتونم براش درست کنم.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من 3 ماهه دارم فعالیت میکنم با این افزونه و همیشه پرداختی داره این سایت..

بالا