برگزیده های پرشین تولز

درامد میلیونی با پلتفرم BITCONNECT

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
با توجه به تعطیلی قسمت وام دهی بیتگانکت
دوستان میتونن خودشون ربات تریدر خودشون رو خریداری کنن و ربات براشون خرید و فروش میکنه و سود میکنه

گروه فارسی روبات ترید اتوماتیک
پرافیت تریلر روباتی هوشمند هست که بجای شما ترید میکنه و سود میکنه لطفا مطالب کانال رو مطالعه کنید
لینک گروه:
https://t.me/joinchat/BT-nMEUFAZp8KS9Z6JlOtw
لینک کانال:
https://t.me/proftrailer

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
هه خیلی جالبه از بس این بیتکانکتو تبلیغ کردید یادم به یه اکانتم افتاد که یه مقدار توش اینوست کرده بودم خیلی وقت پیش شاید پارسال 10 ماهی پیش خلاصه گفتم یه سر بهش بزنم شانسی یوزر پس رو اوکی کردم رفتم توش دیدم تو بالانسم 13.5 سکه بیتکانکت هست باورم نمیشد خلاصه رفتم تو کار برداشتش که به یه کمی ور رفتن برداشت کردم بعید میدونستم پرداخت کنه ولی 13.5 سکه بهم پرداخت کرد ک به پول ما میشه 15 میلیون حدودا به قیمت الان بیت کانکت ههه دمش گرم 20 میلیونم رفت تو بیتکرس این 15 میلیونش برگشت واقعا حدودا فک کنم کلا 50 هزار تومن اونموقع تو این سایت داشتم الان 15 میلیون برداشت کردم کی باورش میشه

Mostafa313

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
638
مطمینی اسکم نیست؟ چند جا دیدم نوشته اسکمه

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
راستش نه همونطور ک گفتم من دیشب 3825 دلار درخواست دادم که انی بهم پرداخت کرد باورم نمیشد بهم بده ولی انی پرداخت کرد اسکم نیست

shahabshahab

Registered User
لایک‌ها
164
هه خیلی جالبه از بس این بیتکانکتو تبلیغ کردید یادم به یه اکانتم افتاد که یه مقدار توش اینوست کرده بودم خیلی وقت پیش شاید پارسال 10 ماهی پیش خلاصه گفتم یه سر بهش بزنم شانسی یوزر پس رو اوکی کردم رفتم توش دیدم تو بالانسم 13.5 سکه بیتکانکت هست باورم نمیشد خلاصه رفتم تو کار برداشتش که به یه کمی ور رفتن برداشت کردم بعید میدونستم پرداخت کنه ولی 13.5 سکه بهم پرداخت کرد ک به پول ما میشه 15 میلیون حدودا به قیمت الان بیت کانکت ههه دمش گرم 20 میلیونم رفت تو بیتکرس این 15 میلیونش برگشت واقعا حدودا فک کنم کلا 50 هزار تومن اونموقع تو این سایت داشتم الان 15 میلیون برداشت کردم کی باورش میشه
سودش که روزانه 1% هست، این درآمد شما به خاطر بالا رفتن ارزش BCC طی این مدته.
----------
برای سرمایه گذاری هم ابدا نمیخوام ریسک کنم، چون مثل دوستمون منم کلیپ زیاد دیدم که میگن اسکم میشه. استارتر هم که تاپیک رو زد رفت، تازه کمیسیون هم میخواد برگشت بده.
یه کانال هم دیدم که مبلغ بالای هزار دلار سرمایه گذاشته، ولی این روزا انقدر از این اسناد جعلی درست کردن همون یه ذره اعتماد هم از بین رفته.
خلاصه شخصا هیچ ایده ای ندارم، با تجربه های اینکار هم ظاهرا به این تاپیک ها ورود نمیکنن دمشونم گرم .

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,447
----------
برای سرمایه گذاری هم ابدا نمیخوام ریسک کنم، چون مثل دوستمون منم کلیپ زیاد دیدم که میگن اسکم میشه. استارتر هم که تاپیک رو زد رفت، تازه کمیسیون هم میخواد برگشت بده.
یه کانال هم دیدم که مبلغ بالای هزار دلار سرمایه گذاشته، ولی این روزا انقدر از این اسناد جعلی درست کردن همون یه ذره اعتماد هم از بین رفته.
خلاصه شخصا هیچ ایده ای ندارم، با تجربه های اینکار هم ظاهرا به این تاپیک ها ورود نمیکنن دمشونم گرم .
منم تو همجین چیزی ریسک نمیکنم. روزانه 1 درصد چطوریه وابسته به قیمت بیت کوین هست؟ فردا بیت کوین اومد پایین اینم بیاد پایین به جای سود میشه ضرر

فقط این بالا رفتن ارزشش خوب بوده 600 برابر تو 9 ماه. می شد از لاستیک پراید به النترا 2018 رسید.

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
منم پولو برداشتم 3800 دلارمو ولی واریز نکردم .ولی فک کنم سودش حداکثر 0.25صدم درصد هست نه یه درصد نمیدونم ما که به هر حال یه 14 میلیونی توش سود کردیم الکی الکی افسوس خوردم که چرا 100 دلار توش بی سی سی نخریده بودم که الان 300 -400 میلیونی داشتم

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
----------

دوست عزیز بنده جابی نرفتم از 2005 اینجا هستم بیشتر تو گروه تلگرام فعالیت میکنم
قصد هم از بازگشت کمسیون تشویق دوستان هست برای اینکه بتونن تو این وضع مملکت که تمام اکسچنج ها بن کردن ایران رو درامدی داشته باشن
برای اطلاعات بیشتر به گروه تلگرام رجوع کنید

منم تو همجین چیزی ریسک نمیکنم. روزانه 1 درصد چطوریه وابسته به قیمت بیت کوین هست؟ فردا بیت کوین اومد پایین اینم بیاد پایین به جای سود میشه ضرر

فقط این بالا رفتن ارزشش خوب بوده 600 برابر تو 9 ماه. می شد از لاستیک پراید به النترا 2018 رسید.
وابسته یعنی خرید و فروش بیتکوین میکنه پلتفرم توسط رباتی که داره
اگر کمی مطالعه کنید و چارت بیتکوین رو ببینید میبینید که بیتکوین فقط رشد کرده و از 50 سنت به 8000 دلاررسید
ربات از بالا پایین شدن قیمت استفاده میکنه و بیتکوین خریدو فروش میکنه
اطلاعات بیشتر خواستید در گروه در خدمتم

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
منم پولو برداشتم 3800 دلارمو ولی واریز نکردم .ولی فک کنم سودش حداکثر 0.25صدم درصد هست نه یه درصد نمیدونم ما که به هر حال یه 14 میلیونی توش سود کردیم الکی الکی افسوس خوردم که چرا 100 دلار توش بی سی سی نخریده بودم که الان 300 -400 میلیونی داشتم

سود 1 درصد بصورت میانگین هست دوست عزیز و تضمین نیست بسته به بازار داره در این عکس میتونید سود یک هقفته اخیر رو ببینید, همچنین با گزینه ریل تایم سود لحظه ای هم قابل مشاهده هست

https://bitconnect.co/learning-center/bitconnect-bitcoin-price-volatility-software
Capture.PNG

reza_1749

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سود 1 درصد بصورت میانگین هست دوست عزیز و تضمین نیست بسته به بازار داره در این عکس میتونید سود یک هقفته اخیر رو ببینید, همچنین با گزینه ریل تایم سود لحظه ای هم قابل مشاهده هست

https://bitconnect.co/learning-center/bitconnect-bitcoin-price-volatility-software
Capture.PNG
سلام میشه لطفا آدرس تلگرامتون رو بدید ممنون

reza_1749

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام میشه لطفا آدرس تلگرامتونو بدید؟ ممنون

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
فرستادم براتون دوست عزیز و ادرس گروه هم تو پست اول هست میتونید عضو بشید و من ادمین هستم اونجا به بنده پیام بدید

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
دوستان عزیز میتونید تو گروه عضو بشید و از اطلاعات مفیدش استفاده کنسد همچنین اگر شوال یا ابهامی دارید پاسخ داده میشه

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
دوستان اگر سوالی یا ابهامی دارن تو گروه تلگرام پاسخگو هستم

mahmoudezoj

Registered User
لایک‌ها
267
من عضو شدم فقط هنوزم سود میده ؟ یا اینکه سرمایه گذاری بیخوده؟
ضمنا خواستم بیام تو گروه پیغام میده دعوت لازم داره. همینجوری نمیشه اومد تو گروه.
آیدی تلگرام من @mahmoudezoj

OKTAY50000

Registered User
لایک‌ها
332
پلتفرم سیستم وام دهیش استاپ شد عزیز
من عضو شدم فقط هنوزم سود میده ؟ یا اینکه سرمایه گذاری بیخوده؟
ضمنا خواستم بیام تو گروه پیغام میده دعوت لازم داره. همینجوری نمیشه اومد تو گروه.
آیدی تلگرام من @mahmoudezoj

بالا