برگزیده های پرشین تولز

درایورهای ویندوز seven

hamed14156

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
والا راسیتش ویندوز seven روی لپ تاپ vostro 1310 نصب کردم بعد درایور های ویندوز vista را روش نصب کردم تنها دو تا از درایور های کارت صدا و
کارت شبکه نصب نشدند البته درایورهای ویندوز xp رو هم امتحان کردم ولی نشد .
حالا از دوستانی که تو ویندوز seven واردن می خوام بدونم که آیا درایور مخصوص دارد یا اینکه قلق خاصی برای نصبش وجود دارد
اگر درایور مخصوص دارد لینک دانلودش را بگذارید ممنون می شوم اگر هم قلق خاصی دارد راهنماییم کنید ؟

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام hamed14156 عزيز
1538.gif

. در ابتدا ورود شما را PT تبريك عرز مي‌كنم. http://www.windows-cannot-find.com/go/FixWizard/خير دوست عزيز!، هيچ درايور خاصي تا كنون براي ويندوز 7 نوشته نشده است، چون هنوز نسخه نهايي آن منتشر نشده است. بهترين درايور‌ها اول: آخرين درايو موجود براي ويستا هست دوم: درايور‌ةاي احتمالي كه در Update خود ويندوز از سايت مايكروسافت قرار مي‌گيرد. براي اطلاع بيشتر لطفن پست اول اين تاپيك را مطالعه نماييد و براي ادامه بحث و سوالات و مشكلات احتمالي ديگر به اين تاپيك مراجعه نماييد.

پ.ن.:
(قبل از ايجاد هر تاپيك اول جستجو نماييد شايد تاپيكي مرتبط با سوالات شما از قبل ايجاد شده باشد. همچنين در بالاي هر انجمن به تاپيك‌هاي مرجع يا Sticky (تاپيك‌هايي كه موضوعشان با كلمه "مهم:" آغاز مي‌شود) توجه نماييد. متشكرم)

موفق باشيد.
67562.gif

خداحافظ
IgImAx
88/04/01
209266.gif
26650.gif

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
با سلام
والا راسیتش ویندوز seven روی لپ تاپ vostro 1310 نصب کردم

سلام
ببین عزیز آدم که لپ تاپ می خره بخش زیادی از پول رو بابت ویندوز می ده که اورجینال هست اگه وقتی داشتی می خریدی دستگاتو به مدل هایی که ویندوز ندارند نگاه می کردی می دیدی که با اختلاف قیمت زیادی ارزون ترند . پس نباید 7 نصب می کردی اونم رو لپ تاپت :D
اما حالا که کار از کار گذشته ، 2 تا راه داری
1- دوباره ویستا نصب کنی :D
2- این برنامه ای رو که می گم تو cnet پیدا کردم مخصوص درایور هست خودش می گرده پیدا میکنه من خودم تا حالا استفاده نکردم اما ممکن هست جواب بده .
لینک دانلود : http://download.cnet.com/VersionTracker-Pro/3000-2094_4-10834290.html?tag=rb_shell;prefoot

بالا