برگزیده های پرشین تولز

درایور اسکنر 412 612 624 SuperScan 512 مادیران

Alireza_1990

Registered User
لایک‌ها
9
سلام
من فکر کردم سی دیشو گم کردم و بدنبالش تو نت گشتم و نه سایت اصلی نه کسی به داد ما رسید، بعد که سی دی رو پیدا کردم گفتم واسه اونایی که نداشتن بزارم

تمامی مطالب رو تو همین یه پست ویرایش کردم نیازی نیست نظرات زیرش رو بخونین
خیلی مبتدیانه توضیح دادم چون ایمیل های گرفتم که همین رو میخواستند
این درایور تا ویندوز XP بیشتر ساپورت نمیکنه و اگر بخواین ویندوز نصب نکنین باید از virtual machin استفاده کنین
حجم اولیه دیسک 400 مگ بود
دو برنامه جانبی ویرایش عکس و ادوب رو حذف کردم
adobe reader 5
finereader abbyy
میتونید خودتون از نت دانلودشون کنید

برنامه هایی که بهشون احتیاج دارین
Ultra Iso یا هر برنامه ی دیگه ای که image بگیره یا ISO. باز کنه
Bandizip یا نسخه کرک شده ی winrar یا هر برنامه ای که 7z. باز کنه
برای دانلود برنامه ها تو گوگل سرچ کنید
دانلود Ultra ISO
دانلود Bandizip

اسم فولدر اصلی 512 هست که به چندتا فایل فشرده 7z تقسیم شده تا راحت تر آپلود و دانلود بشه
شما بعد از دانلود تمامی پارت ها روی پارت اول (512.7z.001) راست کلیک میکنید و Extract Here رو میزنید (باید برنامه WinRAR رو کامپیوتر نصب باشه) فولدر 512 ظاهر میشه
بعد ازش image میگیرین (با برنامه ای مانند Ultra ISO) و بعد از mount کردنش، داخل درایو مجازیتون شده set up رو میزنین و درایور مدل خودتون رو نصب میکنین
برای mount کردن اگر ultra iso نصب باشه رو کامپیوتر وقتی رو فایل iso راست کلیک کنید گزینه های مربوط ظاهر میشه
تکرار میکنم فقط داخل ویندوز XP ورژن 32bit نصب و کاربرد دارد

لینک دانلود:
http://MadiranDriver.4shared.com

برای دانلود از 4shared باید عضو سایت بشین، اگه حالشو نداشتین با یوزر بنده برین تو، بالای صفحه قسمت login برای
username:
[email protected]

password:
1234

بعد تک تک روی پارت ها کلیک کنید و در صفحه جدید گزینه download رو بزنید (گزینه دانلود داخل کادر های تبلیغاتی رو نزنین) در انتها گزینه free download رو میزنین یه تایمر میاد که بعدش دانلودتون شروع میشه
میتونین با download manager هم قابلیت رسیوم رو داسته باشین

نکته:
این درایور تا ویندوز XP بیشتر ساپورت نمیکنه و برای استفاده از اسکنر های این مدل باید هر دفعه یا ویندوز بریزیم یا کلی کار دیگه انجام بدیم
شرکت مادیران هیچ پشتیبانی در قبال محصولاتش ندارد فقط به فکر فروش رفتن محصولشونند، بدنام شدن براشون اهمیت نداره، الان شما اگر داخل سایت بشین و بدنبال این چهار محصول بگردین انگار اصلا تولید نشده و وجود خارجی ندارند، راضی نگه داشتن مصرف کننده واژه ای غریب برای اکثر شرکتهای ایرانی

Last edited:

Alireza_1990

Registered User
لایک‌ها
9
طبق عرف اگر به لینک ها بعد از مدت طولانی سر نزده بشه
لینک ها پاک میشن

behzad00

Registered User
لایک‌ها
1,110

djff

Registered User
لایک‌ها
24
سلام لینک دوم مشکل داره اگه میشه لطف کنید لینک رو اصلاح کنید.

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
من بن شدم نمیتونم پیرایش کنم، لینکارو کسی دانلود نکرد
همشون پاک شدن، دوباره آپلودشون کردم

http://MadiranDriver.4shared.com

Last edited:

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
برای دانلود از 4shared گزینه download کنار share with friends رو بزنید بعد تو صفحه بعد گزینه خاکستری free download سمت راست رو میزنین یه تایمر میاد بعد دانلودتو شروع میشه
میتونین با download manager هم قابلیت رسیوم رو داسته باشین

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
فقط Xp 32bit و با یه برنامه image گیری مثل ultra iso یا magic iso یه image بگیرین ازش بعد mount اش کنین

rezamj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
علیرضا جان خیلی کارت درسته داداش
فدایی داری
نمیدونی چقدر دنبالش گشتم
دمت گرم

Alireza__1990

Registered User
لایک‌ها
33
خواهش میکنم، اگر مشکلی بود بهم ایمیل بدین
در مورد شرکت های ایرانی من فعلا الحمدلله از شرکت گیرین رازی هم بخاطر پاور های کامپیوتر، دوتا گرفتم و خیلی خوب برام کار کردند ماشاالله
باز نمیشه گفتم همه شرکت های ایرانی مزخرفند ولی باید قبول کرد که عملکرد ضعیفی دارند در همه جنبه ها

rezamusic7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
منم عزیز 612 دارم روی 7 نصب نمیشه . شرکت مزخرف مادیران توی سایتش اصلا داونلود درایور نداره اینم اصلا تو سرچش نمیاد . واقعا متاسفم اینو خریدم. آخرین خریدم از مادیران بود

بالا