برگزیده های پرشین تولز

درایور مودم ASUS AM 602 برای ویندوز ویستا

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
با تشكر از جوابهايتان جناب amin007110
اين طور كه من متوجه شدم
بايد يه هاب بخرم بعد مودم Adsl رو بهش وصل كنم
حالا هر دو تا كامپيوتر رو به هاب وصل كنم (با چه مدل كابلي ؟)
حالا هر دوتا به اينترنت وصل خواهند شد.
آيا تنظيمات اتصال به اينترنت حالا كه از هاب استفاده ميشه فرقي ميكنه ؟
يعني بايد هر دو كامپيوتر رو مثل حالتي كه مودم فقط به يه كامپيوتر متصل بود تنظيم ميكنند ؟
حالا براي شبكه كردن دوتا كامپيوتر براي استفاده از پرينتر و دسترسي به اطلاعات هم بايد چكار كرد ؟

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
با تشكر از جوابهايتان جناب amin007110
اين طور كه من متوجه شدم
بايد يه هاب بخرم بعد مودم Adsl رو بهش وصل كنم
حالا هر دو تا كامپيوتر رو به هاب وصل كنم (با چه مدل كابلي ؟)
حالا هر دوتا به اينترنت وصل خواهند شد.
آيا تنظيمات اتصال به اينترنت حالا كه از هاب استفاده ميشه فرقي ميكنه ؟
يعني بايد هر دو كامپيوتر رو مثل حالتي كه مودم فقط به يه كامپيوتر متصل بود تنظيم ميكنند ؟
حالا براي شبكه كردن دوتا كامپيوتر براي استفاده از پرينتر و دسترسي به اطلاعات هم بايد چكار كرد ؟

به نظر من بهتر و به صرفه تره که يه مودم ASUS AM604 بخرين که خودش هم مودمه هم روتره هم 4 تا پورت lan داره.

A.Farokhzad

Registered User
لایک‌ها
3
به نظر من بهتر و به صرفه تره که يه مودم ASUS AM604 بخرين که خودش هم مودمه هم روتره هم 4 تا پورت lan داره.

متاسفانه ديگه 602 رو خريدم و نميشه كاريش كرد.
لطفا بقيه سوالاتم رو پاسخ دهيد.
با تشكر

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
متاسفانه ديگه 602 رو خريدم و نميشه كاريش كرد.
لطفا بقيه سوالاتم رو پاسخ دهيد.
با تشكر
خب شما بعد از اينكه hub را خريدي ... به 3 تا كابل شبكه از نوع Straight نياز داري ... با هر طولي كه ميخوايي ( تا 5 مترش به صورت آمادره هست بيشتر از اين فاصله را به فروشنده بگو كه برات درست كنه ...

بعد از اينكه اومدي خونه ... مودم adsl را به از طريق كابل شبكه به پورت اول hub وصل مي كني و دو تا سيستم ديگه ات را به پورت هاي بعد ( البته اينكه چه سيستمي يا مودم به چه پورتي وصل بشه مهم نيست ) ...

بعد از اينكه مراحل بالا را انجام دادي حالا نوبت ميرسه كه تنظيمات توي ويندوز را انجام بدي ... براي اينكار شما مسير زير را بريد..
start menu > connect to > show all connection > right click on your "network connection"> properties > This connection using following items > double click on internet protocol

ببينيد كه نتورك كانكشن شما از حالتobtain an IO adress automaticly استفاده مي كنه ...

بعد هم همون كارهاي هميشگي براي كتنكت شدن به Adsl را انجام دهيد ...

( امين آقا درست گفتم ؟ )

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آره اگه مودمش Config شده باشه خودش DHCP رو اجرا ميکنه و IP ميده. کانکشنو بايد به مودم بدو تو کنترل پنل مودم هست، اگه بايد ICS يا همون Internet Connection sharing فعال بشه و Gateway تغيير داده بشه.

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
آره اگه مودمش Config شده باشه خودش DHCP رو اجرا ميکنه و IP ميده. کانکشنو بايد به مودم بدو تو کنترل پنل مودم هست، اگه بايد ICS يا همون Internet Connection sharing فعال بشه و Gateway تغيير داده بشه.
خب من توي پستهاي قبلي گفتم بودم كه ... اگه hub اي كه ميخري D-Link باشه خيلي خوبه !!

راستي من فكر نكنم اصلا hub اي وجود داشته باشه كه بشه config كردش !!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خب من توي پستهاي قبلي گفتم بودم كه ... اگه hub اي كه ميخري D-Link باشه خيلي خوبه !!

راستي من فكر نكنم اصلا hub اي وجود داشته باشه كه بشه config كردش !!
منم هابو نگفتم، روترو گفتم.

ghelmaan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه بروبچ اینترنت باز، یه مودم Symphony SY602 دارم که دربه در دنبال درایور USB برای ویندوز XP 64 یا Vista 64 براش میگشتم و پیدا نکردم تا اینکه تو فروم ASUS این رو دیدم:

خود ASUS برای این مودم درایور 64 بیتی نداره! یه پسر ایرونی مث خودمون رفته درایور یه مودم d-link رو تغییر داده برای Asus AM602 که دقیقا مثل Symphony SY602 هستش! یه firmware آپدیت شده هم گذاشته من هردوتاشو امتحان کردم جواب میده! تا الان 410 نفر هم دانلود کردن و کلی هم تشکر گذاشتن:

6sslo2f.jpg

Last edited:

roozen

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه بروبچ اینترنت باز، یه مودم Symphony SY602 دارم که دربه در دنبال درایور USB برای ویندوز XP 64 یا Vista 64 براش میگشتم و پیدا نکردم تا اینکه تو فروم ASUS این رو دیدم:

خود ASUS برای این مودم درایور 64 بیتی نداره! یه پسر ایرونی مث خودمون رفته درایور یه مودم d-link رو تغییر داده برای Asus AM602 که دقیقا مثل Symphony SY602 هستش! یه firmware آپدیت شده هم گذاشته من هردوتاشو امتحان کردم جواب میده! تا الان 410 نفر هم دانلود کردن و کلی هم تشکر گذاشتن:

6sslo2f.jpg
سلام

پسورد فایل رو داری؟

KATA_MATA

Registered User
لایک‌ها
2
بچه ها من بدجوری لنگ همین درایورم اگه کسی برام اپ کنه ممنونش میشم

Masoud.Neshat

Registered User
لایک‌ها
3
درایور USB مودم ASUS AM602 برای XP,Vista,7 32,64 و آخرین firmware در
http://www.4shared.com/file/44302977/d3962a52/Asus_AM602_USB_Driver_Vista3264_firmware_306061000 __Repacked_100TESTED_WORKING.html
تاحالا که 30 فروردین 1389 هستش 3620 بارازسراسردنیا دانلود شده :thumbsup:
vip.asus.com/forum/view.aspx?board_id=7&model=AM604g&id=20080206184306828&page=1&SLanguage=en-us
vip.asus.com/forum/view.aspx?id=20080801023028546&board_id=7&model=AM602&page=1&SLanguage=en-us

آماده سازی کامپیوتر برای سرویسهای شبانه رایگان بدون نرم افزار یا ماکرو از روشن تا خاموش شدن خودکارفقط توسط BIOS و دستورات ویندوز! در
http://www.4shared.com/file/68364900/2d1dee43/night.html

Last edited:
بالا