برگزیده های پرشین تولز

درباره آنتالیا و سفر به آنتالیا

best_ir

Registered User
لایک‌ها
1
آنتالیا شهری بسیار در حال رشد که بزرگترین استان توریستی ترکیه را به خود اختصاص داده است و توانسته است سبقت را از شهرهای دیگر ترکیه برباید و در سالهای اخیر با رزرو تور آنتالیا توسط ایرانیان در عیدهای نوروز ودر تابستانها و خرید تور آنتالیا در میان هم وطنهای ایرانی برای گذراندن یک هفته تعطیلی و استراحت رواج پیدا کرده است.امروزه شهر آنتالیا در حال رقابت با دوبی در امارات می باشد.که پس از آزاد شدن خرید ملک در شهر آنتالیا برای شهروندان ایرانی تعداد ایرانیهای شهر انتالیا در هر روز بیشتر می شود و با توجه به خوب بودن آب و هوا و ارزانبودن قیمت املاک در انتالیا این شهر را برای ایرانیان به شهری ایده ال برای زندگی و سرمایه گذاری تبدیل کرده است.در سال 94 شهر انتالیا توانسته است نسبت به دوبی ایرانیان بیشتری را به خود جزب کند.
یکی دیگر از عوامل گرایش ایرانیها به سفر به آنتالیا و یا استفاده از تورهای انتالیا بدون ویزا بودن سفر به کشور ترکیه و شهر آنتالیا ست و دیگر عامل گرایش ایرانیان برای استفاده از تور آنتالیا خدمات بسیار خوب در هتلهای آنتالیا می باشد در مقاسیه با شهرهای توریستی جهان نسبت به اینکه تمام خدمات یک جا در هتل با قیمت خوب داده می شود و همه تفریحات مورد نیاز یک سفر در هتلهای آنتالیا یافت می شود.پس اگر تصمیم به مسافرت به آنتالیا را دارید نسبت به مکانهای دیگر و نسبت به هزینه آنتالیا یکی از گزینه های سفر برای شما باشد.یکی دیگر از عوامل سفر به آنتالیا برای توریستهای جهانی دیدنیهای آنتالیا و سواحل آرام و زیبا و شنی هتلهای آنتالیا در کنار خدمات خوب آنها می باشد.

پلانگتون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
انتالیا شهر کمر هتل پنج ستاره واقعا باب دلم نبود غذاهاش به طبع ما ایرونی ها نیست.خیلی شرجیه

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
من همین یکی دو روزه میخوام برم رزرو کنم خوشحال میشم دوستان اطلاعات خودشون رو با من شریک بشن

kalanest

Registered User
لایک‌ها
23
شما چه فصلی رو برای سفر به ترکیه پیشنهاد می کنید ؟

بالا